korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Promentis: Warsztaty metodyczne dla początkujących lektorów i nauczycieli, 05.10.2013 w Poznaniu
Zapraszamy do uczestnictwa w Warsztatach Metodycznych pod hasłem "Uczyć Lepiej - czyli jak?". Szkolenie przeznaczone dla osób, które mają niewielkie doświadczenie w prowadzeniu zajęć i chcą jak najszybciej zdobyć cenne wskazówki.
EDUNEWS.PL: WYMIARY ZAANGAŻOWANEGO NAUCZANIA
W ramach wakacyjnej akcji czytelniczej połknąłem książkę pt. „The 5 Dimensions of Engaged Teaching”. Książka napisana jest z przekonaniem, że bycia dobrym nauczycielem można się nauczyć. W inspirujący sposób pokazuje fundamenty zaangażowanego nauczania. Teoretyczne akapity obrazowane są praktycznymi przykładami przedstawiającymi w jaki sposób, w ramach pracy nad „byciem nauczycielem”, można je rozwijać...
Insta.Ling - system do nauki słówek w klasach ZA DARMO dla użytkowników szukaj-lektora.pl!
Wprowadź Insta.Ling do prowadzonego przez siebie kursu (ZA DARMO!), a uczniowie zyskają dodatkową motywację, aby kontynuować naukę właśnie z Tobą!
Wydawnictwo Nowela.pl: Espacio Joven, podręcznik do nauczania języka hiszpańskiego w gimnazjum.
Espacio Joven jest podręcznikiem, w którym zostały zastosowane współczesne narzędzia edukacyjne, takie jak platforma internetowa, multimedia, nagrania wideo oraz tablica interaktywna.
Insta.Ling: Skuteczna nauka słówek za darmo!
Jeżeli uczysz w prywatnej szkole językowej, wykorzystanie Insta.Ling będzie istotną wartością dodaną i powodem zatrzymywania uczniów na kolejne semestry.
Dzieciolandia: Petycja w sprawie zajęć dodatkowych dla przedszkolaków...do 15.09.13.
Wszystkich którzy są za tym by dzieci uczęszczające do przedszkoli publicznych nadal miały możliwość korzystania z zajęć dodatkowych, lektorzy nie stracili pracy oraz za tym by to rodzice decydowali o swoich dzieciach proszę o złożenie podpisu pod petycją.
EDUNEWS.PL: TRANSFORMACYJNA MOC E-PODRĘCZNIKA
Czy e-podręcznik zmieni naszą szkołę? Jedno jest pewne - bezpłatny, powszechnie dostępny, w pełni interaktywny i multimedialny wpłynie na wzrost wykorzystania w szkole mobilnej technologii. W naturalny sposób wymusi stosowanie jej w edukacji. Jak wpisze się w model dydaktyczny dzisiejszej szkoły?
Nowela.pl: Prisma Fusión, podręcznik do nauki j. hiszpańskiego, szkoły ponadgimnazjalne.
Metoda przywiązuje dużą wagę do przyswojenia językowych umiejętności komunikacyjnych, stosowanych w typowych sytuacjach życia codziennego.
<<poprzednie [731] 732 733 734 735 736 737 738 739 740 nastepne>>