korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
MNODN: Mnemotechniki i tajemnice pamięci w pracy z uczniami, 01.03.14, Kraków.
Polecany wszystkim nauczycielom i innym zainteresowanym poznaniem i poszerzeniem możliwości pamięci, szczególnie przydatny w klasach gimnazjalnych i szkołach średnich – dla nauczycieli chcących pomóc swoim uczniom także w zapamiętywaniu zalecanego materiału, w przygotowaniach do egzaminów i konkursów przedmiotowych.
Edinumen: No más deberes aburridos, warsztaty i kiermasz, 01.03.14, Kraków.
Con la llegada y el aterrizaje paulatino de las nuevas tecnologías, las clases de español poco a poco se van transformando en un espacio que ya no volverá a ser el mismo. Uno de los grandes enemigos de la enseñanza es, precisamente, el aburrimiento. Uno de los elementos que contribuyen a la desmotivación del alumno es la desconexión de la materia con sus inquietudes, sus motivaciones y sus expectativas en el mundo real. Este taller está dedicado a la integración de herramientas 2.0 y a los contenidos digitales como instrumentos dinamizadores y complementarios a las tareas de aula para transformar y trascender el espacio físico del aprendizaje.
Nowela.pl i Dider: Comment dynamiser la classe de français? 26.02.14, Kraków.
Dla każdego z uczestników przewidziano pakiet materiałów promocyjnych i gadżetów oraz certyfikat uczestnictwa!
EDUNEWS.PL: DOSKONALENIE NAUCZYCIELI A ODWRÓCONA LEKCJA
Doskonalenie jest nieodłącznie wpisane w nasz rozwój i pracę. Ma sens, gdy ściśle łączy się z motywacją i poczuciem autonomii, niezależności, osobistej wolności. Ważne jest pytanie, jak w obecnych warunkach podnieść skuteczność naszego doskonalenia? Jak obudzić poczucie odpowiedzialności za siebie i swój rozwój? Jak można do tego wykorzystać walory „odwróconej lekcji - odwróconej edukacji”?
MNODN: 8 inteligencji a podstawa programowa wychowania przedszkolnego, czyli...01.03.14, Kraków.
Celem zajęć jest pokazanie w jaki sposób rozwijać różne obszary inteligencji dzieci w przedszkolu, Odniesienie do rozporządzenia w sprawie zasad udzielania i organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej,
Nowości wydawnicze w Edukatorze: Grammaire progressive du français avec 680 exercices + CD audio.
Nowe, trzecie już wydanie, bardzo popularnej niebieskiej, progresywnej gramatyki z ćwiczeniami. Rozwiązania do ćwiczeń, jak zwykle w tej serii, znajdują się w osobnej książce: Grammaire progressive du français niveau intermédiaire, corrigés.
Goethe-Institut: Najważniejsze jest to, co dzieje się między nami...
Jesienią ubiegłego roku laureaci drugiej edycji programu rezydencyjnego Goethe@WRO, Carolin Liebl i Nikolas Schmid-Pfähler przygotowali i zrealizowali m.in. warsztaty dla dzieci poświęcone sztuce kinetycznej i robotycznej. O współpracy z artystami opowiada Agnieszka Kubicka-Dzieduszycka kuratorka i koordynatorka programu pobytów rezydencyjnych dla niemieckich artystów medialnych młodego i średniego pokolenia.
English for you: Lekcje Skype za 9,99zł za godzinę - SPRAWDŹ
Naszym stałym gościom proponujemy skorzystanie z indywidualnych korepetycji Online z angielskiego i niemieckiego za kwotę 9,99 zł / godzinę za pierwszą lekcję oraz duże rabaty za każdą kolejną za zawsze.
<<poprzednie [731] 732 733 734 735 736 737 738 739 740 nastepne>>