korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Językowe dni Pearsona - język niemiecki, województwo opolskie od 27.08.13 do 30.08.13.
Dla nauczycieli decydujących się na pracę z kursem Infos, przygotowaliśmy bezpłatne egzemplarze podręczników z ćwiczeniami do poziomów 1A, 1B oraz 2A.
Goethe-Institut: Okrężną drogą – Niemcy na Biennale w Wenecji
Od dawna do dobrego tonu należy kontestowanie współzawodnictwa między narodami na weneckim Biennale. Niemiecka prezentacja również poszła w tym kierunku, ale unikała sytuacji konfliktogennych.
Oxford University Press: Professional Development Day, 28.08.13, Zielona Góra.
B-learning – let’s go for it! We educators live in unusual times. Our own children and those we teach are digital natives, but many of us feel like digital immigrants. This difference in experience gives us both an opportunity and a fantastic challenge: can we see how today’s children learn about the world and then use this knowledge to enhance our teaching? We have the tools, we just need to find the best blend for our class, using print and digital to create a dynamic and pedagogically sound learning experience that makes sense to us and to our students. This lecture will show how a coherent blend can help to support and fulfil our most fundamental aim – effective teaching.
Nowela.pl: bezpłatny przewodnik metodyczny do podręcznika "Mobile A2"
Z przyjemnością informujemy, że na naszej stronie internetowej www.nowela.pl w zakładce „Dla nauczyciela” dostępny jest już przewodnik metodyczny do podręcznika "Mobile A2" wydawnictwa Didier, który można bezpłatnie pobrać. Przewodnik metodyczny MOBILE A2 składa się z 10 rozdziałów, a budowa każdego z nich umożliwia równoczesny rozwój pięciu kompetencji językowych ucznia.
Językowe Dni Pearsona - język angielski, woj. małopolskie od 28.08.13 do 06.09.13.
Dla nauczycieli decydujących się na pracę z kursem Matura Choices, przygotowaliśmy bezpłatny egzemplarz książki ucznia do poziomu Elementary.
EDUNEWS.PL: SAMURAJE PRZY KLAWIATURZE
Własny komputer, zapał i trochę szczęścia, by trafić na ludzi, którzy chcą uczyć za darmo – tyle potrzeba by zostać programistą. To idea CoderDojo, niezwykłych warsztatów, które zaczęły działać w Polsce.
Językowe Dni Pearsona - język angielski, woj. pomorskie od 27.08.13 do 30.08.13.
Dla nauczycieli decydujących się na pracę z kursem Matura Choices, przygotowaliśmy bezpłatny egzemplarz książki ucznia do poziomu Elementary.
Promentis: WOKALiZacje EMISJA GłOSU - SZKOLENIE NA GłOS, 27.07.13, Gdańsk.
Dla wszystkich tych, których praca polega na ciągłym mówieniu i komunikowaniu się z innymi. Szczególnie polecane nauczycielom i lektorom, a także tym, którzy chcą rozwijać własne kompetencje głosowe.
<<poprzednie [731] 732 733 734 735 736 737 738 739 740 nastepne>>