korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Goethe-Institut: Międzynarodowy Dzień Tłumacza, 30.09.13.
Międzynarodowy Dzień Tłumacza jest oficjalnie obchodzony 30 września, w dniu św. Hieronima, autora pierwszych przekładów Biblii i patrona tłumaczy.
Promentis: UCZYĆ LEPIEJ - NAUCZANIE JĘZYKA OBCEGO DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM, 20.10.13, Kalisz.
Ośrodek Metodyczno-Szkoleniowy Promentis zaprasza lektorów i nauczycieli języków obcych na warsztaty poświęcone metodyce prowadzenia zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym.
Goethe-Institut: Wywiad wideo z Markiem Krajewskim, autorem bestsellerowych kryminałów.
Marek Krajewski, filolog klasyczny i autor bestsellerowych kryminałów – Wywiad wideo z cyklu „Warum niemiecki? – Dlaczego Deutsch?“
Il Ponte & Via Giulia: Wystawa Guercino w warszawskim Muzeum Narodowym już trwa.
Pokaz monumentalnych obrazów wzbogacą studia rysunkowe, szkice i ryciny. Retrospektywna wystawa w Muzeum Narodowym w Warszawie to pierwsza w Europie tak bogata prezentacja twórczości włoskiego artysty poza jego ojczyzną.
Wydawnicto Ettoi: Czasopisma językowe ELI Magazines, język angielski.
Wydawnicto Ettoi: Mamy przyjemność poinformować, że z końcem września rusza nowy sezon subskrypcyjny czasopism ELI Magazines.
Promentis: UCZYĆ LEPIEJ - NAUCZANIE JĘZYKA OBCEGO DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM, 19.10.13, Poznań.
Ośrodek Metodyczno-Szkoleniowy Promentis zaprasza lektorów i nauczycieli języków obcych na warsztaty poświęcone metodyce prowadzenia zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym.
Fundacja im. Friedricha Eberta: Kryzys, polityka oszczędności i...25.09.13, Warszawa.
Czy istnieją alternatywne sposoby walki z kryzysem, takie, które uwzględniłyby perspektywę płci, a jeśli tak, to którzy aktorzy mogliby je sformułować?
Nowela.pl: PIXEL A1 - nowe materiały dydaktyczne.
Opis: Podręcznik jest pierwszą częścią kursu przeznaczonego dla gimnazjalistów. Cztery tomy serii obejmują poziomy A1-A2. Podręcznik charakteryzuje podejście zadaniowe. Różnorodne zadania językowe i tematyka bliska nastolatkom służą wzmacnianiu ich motywacji, a przejrzysta struktura ułatwia pracę z podręcznikiem.
<<poprzednie [731] 732 733 734 735 736 737 738 739 740 nastepne>>