korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
British Council na Targach Edukacyjnych w Poznaniu, 28.02.14.
Seminaria ze światowej klasy mentorem i ambasadorem uniwersytetu UCFB Wembley London – Paulem Fletcherem, spotkania z przedstawicielami brytyjskich uczelni oraz interaktywne zajęcia wprowadzające najmłodszych w świat angielskiego języka i kultury to tylko niektóre atrakcje przygotowane przez British Council na tegoroczne Targi Edukacyjne w Poznaniu.
Goethe-Institut: Konferencja dla Dyrektorów Szkół PASCH, 27-28.02.14, Warszawa.
Konferencja ma na celu wzmocnienie sieci szkół PASCH w regionie Europy Środkowowschodniej a także pomóc szkołom w lepszej prezentacji ich nowoczesnej oferty językowej, co z kolei powinno zaowocować przyciągnięciem nowych uczniów chcących uczyć się języka niemieckiego.
EDUNEWS.PL: KOMPETENCJE CYFROWE UCZNIÓW I NAUCZYCIELI
Zaprezentowany 11 grudnia raport „Nowe media w polskiej szkole“ jest dobrym punktem wyjścia do dyskusji o jakości korzystania z nowych technologii w procesie uczenia (się). Zawiera dużo danych, które mogą pozwolić na ocenę kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli, ale w wielu miejscach aż prosi się o pogłębienie badania, ponieważ wyniki są niejednoznaczne albo istnieje uzasadnione podejrzenie, że może wcale nie jest tak różowo.
Postery edukacyjne - Mapy Państw - Nowość ELI PUBLISHING & ET TOI: Culture Posters Set - European...
Plakaty edukacyjne formatu 67,6x98cm przybliżające geografię, cywilizację i kulturę krajów, z których wywodzą się najpopularniejsze języki europejskie.
Nowości wydawnicze w Edukatorze: Grammaire en dialogues niveau avancé
La Grammaire en dialogues propose 35 chapitres portant sur un point de grammaire précis (pronoms relatifs, expression de la conséquence...) ou sur une difficulté particulière (usages idiomatiques de la voix passive, subtilités dans l'emploi du subjonctif...).
EDUNEWS.PL: PROGRAMOWANIE TO PRZYSZŁOŚĆ
Zapraszamy do ogólnoświatowej akcji pt. Godzina Kodowania. Jest to pierwszy krok w podróży do wiedzy o tym, jak działa nowoczesna technologia i jak tworzyć w niej nowe aplikacje. To możliwość zasmakowania prawdziwej informatyki w czasie 60 minut. Organizatorzy Tygodnia Informatyki (9-15 grudnia) spodziewali się, że ponad 10 milionów osób z całego świata w wieku od 6 do 106 lat przyłączy się do naszej akcji. Tak też się stało..
Promentis: Uczyć Lepiej czyli jak? warsztaty dla początkujących lektorów i... 08.03.14, Poznań.
Szkolenie przeznaczone dla osób, które mają niewielkie doświadczenie w prowadzeniu zajęć i chcą jak najszybciej zdobyć cenne wskazówki. Zapraszamy również osoby, które miały dłuższą przerwę w pracy dydaktycznej i przed powrotem do nauczania, pragną odświeżyć i usystematyzować swoją wiedzę. Uczestnictwo w szkoleniu to świetny punkt startu dla wszystkich początkujących nauczycieli i lektorów.
MNODN: Asertywności można się nauczyć. Trening bezpośredniej komunikacji i...01.03.14, Kraków.
Uczestnicy nauczą się rozpoznawać u siebie i innych zachowania agresywne, asertywne, uległei manipulacyjne Poznają zasady bezpośredniego i asertywnego wyrażania uczuć, opinii, próśb, pochwał i krytyki, a także radzenia sobie z krytyką i pochwałami ze strony innych Poznają zasady asertywnego reagowania w sytuacjach trudnych, opartego na kontroli własnych stanów emocjonalnych i świadomym kształtowaniu relacji z otoczeniem
<<poprzednie [731] 732 733 734 735 736 737 738 739 740 nastepne>>