korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Z życia lektora 'Anny B.'
Słowo daję - nie znałam tego, a śmiech na dłuższy czas uniemożliwił mi prowadzenie zajęć…
Nie taki niemiecki straszny ...
Wiele osób na wieść, że uczę niemieckiego reaguje okrzykiem „O nie, tylko nie niemiecki!” (mam wrażenie, że tylko zawód - prokurator wzbudzałby więcej negatywnych emocji). Za każdym razem staram się zrozumieć te reakcje i wytłumaczyć sobie skąd ta niechęć, a moim rozmówcom uświadomić, że ten niemiecki to wcale nie taki straszny.
ETTOI.pl: Wakacyjne propozycje spędzania czasu z językiem francuskim.
Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami przeznaczonymi do miłej i bezstresowej nauki języka francuskiego w czasie wakacji: Hélico en vacances.
Nauczyciel w Polsce - fakty i mity
Polski nauczyciel pracuje ciężko. Ciągle mu się przypomina, że etat to 18 godzin, a przecież do zajęć trzeba się przygotować, sprawdzać klasówki, zeszyty z pracą domową, szukać w książkach, czasopismach i Internecie ciekawych materiałów. Przez kilka godzin dziennie nauczyciel uprawia „teatr jednego aktora”, w którym w dodatku jest reżyserem i scenografem.
Atelier ET TOI – nowy Partner portalu www.szukaj-lektora.pl
Atelier ET TOI powstało jako odpowiedź na coraz większą potrzebę popularyzacji języków romańskich w Polsce, a w szczególności języka oraz kultury francuskiej. Celem działalności jest zachęcanie do poznawania języków romańskich w oparciu o materiały dydaktyczne i pomoce najlepszych wydawnictw językowych, jak również realizacja wszelkich projektów wspierających popularyzację języka oraz kultury krajów francuskojęzycznych.
Zobacz nowy LINK polecony przez 'konstancja': YOU TUBE
Adres zdecydowanie niebezpieczny, ponieważ można utknąć tam na dłuuugie godziny, ale angliście może się przydać...
Z życia lektora 'mk': Smakołyki na chiński wieczór
Kiedyś będąc na zakupach w jednym z supermarketów szukałam grzybów shii-take na chiński wieczór z przyjaciółmi...
Zobacz nowy LINK polecony przez 'konstancja': BBC
BBC sprawdza się w odniesieniu do wszelkich możliwych mediów, czy to będzie radio czy książka, BBC to gwarancja znakomitej jakości.
<<poprzednie [1401] 1402 1403 1404 1405 1406 1407 1408 1409 1410 nastepne>>