korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Wydawnictwo Poznańskie: ich bin ich... und du bist du... podręcznik kl.V
Podręcznik składa się z 6 rozdziałów. Charakteryzuje go starannie przemyślana struktura i interesująca treść o życiu niemiecko-polskiej rodziny. Bliskie uczniom szkoły podstawowej sytuacje i przeżycia, liczne piosenki i wierszyki oraz różnorodność ćwiczeń pomagają szybko opanować słownictwo i rozwinąć umiejętności językowe.
Kształcenie komplementarne a dydaktyka języków obcych Bydgoszcz 10 października 2008
Zalety stosowania technologii e-learning w nauczaniu języków obcych. Ograniczenia i wady wykorzystania technologii e-learning w nauczaniu języków obcych. Języki obce w formule kształcenia komplementarnego (blended learning). Przygotowanie nauczycieli języków obcych w zakresie korzystania z technologii e-learning. Rola lektora w procesie uczenia się języka obcego wspomaganego technologią informatyczną. Efektywność dydaktyczna internetowych kursów językowych. Dobre praktyki dydaktyczne nauczania języków obcych przez Internet.
Hachette Livre Polska na konferencji „Jakość w nauczaniu języków obcych” 13.09 w Warszawie
Prezentacja adaptacji podręcznika ALTER EGO do pracy z tablicą interaktywną
Wydawnictwo Fraszka Edukacyjna - Skuteczny nauczyciel języka obcego
Ta książka adresowana jest do wszystkich nauczycieli języków obcych, którzy chcieliby lepiej zrozumieć, co decyduje o nauczycielskiej efektywności, a tym samym wpłynąć na swą własną skuteczność.
Dziś w księgarni ITALICUS: Civilta e cultura italiana per ragazzi.
Civilitapuntoit to książka z dziedziny kultury i cywilizacji przeznaczona dla młodzieży uczącej się języka włoskiego jako języka obcego. Zawiera ścieżki dydaktyczne oparte na tekstach dotyczących współczesnej kultury włoskiej, geografii, kuchni i win, szkoły i czasu wolnego, mass mediów, sposobu komunikowania się, wakacji, świąt, muzyki, mody, kina, sztuki, historii, instytucji.
Wydawnictwo BC EDUKACJA zaprasza na dzień otwarty 16.09 do Warszawy
dyżur doradcy metodycznego
Księgarnia GANDALF prezentuje: Cambridge Learner`s Dictionary Słownik ang-pol, pol-ang.
Słownik dla uczących się angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym, Łaczy w sobie zalety słownika jednojęzycznego ( definicje wyrazów i przykłady ich użycia w języku angielskim) oraz...
Dni MACMILLANA w województwie podlaskim.
Będzie nam bardzo miło spotkać się z Państwem tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Z przyjemnością zapoznamy Państwa z ofertą podręczników i innych publikacji wydawnictwa Macmillan, przekażemy Państwu potrzebne pomoce naukowe i zamówimy dla Państwa GRATISY w ramach programu MACMILLANpartners.
<<poprzednie [1401] 1402 1403 1404 1405 1406 1407 1408 1409 1410 nastepne>>