korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
NaukaBezGranic: Ostatnie miejsca na Warsaw Summer School, 26-29.08.14. 2014
NaukaBezGranic zaprasza do uczestnictwa w szóstym wydaniu szkoleń metodyczno-kulturowych Warsaw Summer School 2014 dla nauczycieli i lektorów języka angielskiego. W tym roku mamy dla Państwa cztery dni metodyki i kultury brytyjskiej w jednym, a naszym motywem przewodnim będzie kreatywność.
British Council: Earthfall Theatre na Festiwalu Teatralnym RETROPERSPEKTYWY, 22-24.08.14, Łódź.
W ramach festiwalu odbędzie się warsztat i wykład z ich udziałem oraz projekcje sfilmowanych przedstawień z ich udziałem: najnowszego Chelsea Hotel, poprzedniej produkcji The Factory oraz 14 works, poskładanego z wycinków 14 starszych filmów, w tym uhonorowanego nagrodą BAFTA Too Old To Dream.
EDUNEWS.PL: @ EDUKACJA HYBRYDOWA, CZYLI BLENDED LEARNING (1)
Jakiej szkoły, jakiego uczenia się potrzebują dzisiejsi uczniowie, albo szerzej – osoby uczące się? Nad tym pytaniem głowi się wielu badaczy. Tymczasem, gdy oni się zastanawiają nad problemem, pojawił się już kilka lat temu bardzo silny nurt w edukacji – blended learning, zazwyczaj tłumaczone na polski jako edukacja / uczenie mieszane, hybrydowe albo zróżnicowane. Czym jest? O tym już za chwilę
Nowela.pl: ZENITH A2 - nowe materiały dydaktyczne do pobrania!
Zénith to seria podręczników do języka francuskiego przeznaczona dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych. Składa się z 3 części na poziomach od A1 do B1. Każdy poziom przewidziany jest na 80-100 godzin lekcyjnych. Podręcznik zawiera zróżnicowane materiały, dzięki którym uczniowie mogą poznać język wraz z elementami kultury Francji i innych krajów frankofońskich. Do podręcznika dołączono płytę DVD-ROM zawierającą wszystkie nagrania audio z podręcznika i zeszytu ćwiczeń oraz materiał wideo przedstawiający krótkie scenki. Przewodnik metodyczny zawiera wskazówki dydaktyczne ułatwiające pracę z podręcznikiem oraz materiały do ewaluacji.
La Rivista: czas… na wakacje!
Salve, kochani, czas na wakacje. Trochę bawię się słowami, nawiązując do przewodniego tematu ostatniego numeru naszego czasopisma, ale odnoszę się też do realnej sytuacji: na sierpień nasza wesoła ekipa, włoskim zwyczajem, zmyka na urlop.
Goethe-Institut: IDENTITY.MOVE! Laboratorium w Poznaniu, 14.07-15.08.14.
IDENTITY.MOVE! to trwający dwa lata projekt, który umożliwia spotkanie praktyków i teoretyków tańca współczesnego z 14 krajów wschodniego pasa Europy, od Bałtyku do Morza Śródziemnego. Jest wymianą doświadczeń ponad pięćdziesięciorga zaproszonych ekspertów i artystów, szukaniem punktów styku i próbą nazwania tego, o czym opowiada taniec współczesny w kontekście ciała, podmiotowości, ale i tożsamości (ponad)narodowej.
EDUNEWS.PL: SIŁA CHARAKTERU
Liczy się charakter. A co to jest? Coś, co obserwujemy w naszych zachowaniach bez względu na to, czy nas ktoś widzi, czy nie. Albo inaczej: prawdziwy charakter to sposób, w jaki się zachowujemy, gdy nikt nas nie widzi. Wtedy ujawniają się jego prawdziwe cechy. To efekt wyznawanych przez nas pryncypiów, wartości, zasad, nawyków i przekonań. A jakie elementy decydują o nim?
Promentis: Wakacyjne spotkania z Emisją Głosu, 18.08.14, Warszawa.
Cel szkolenia : Głos, będąc naszą wizytówką jak również źródłem utrzymania i "narzędziem pracy", wymaga troski i odpowiedniego treningu. Pod okiem profesjonalnego trenera poznasz zasady prawidłowej dykcji, artykulacji, oddechu, emisji oraz higieny głosu.
<<poprzednie [571] 572 573 574 575 576 577 578 579 580 nastepne>>