korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku:Konferencja Anty-pomnik nietradycyjne formy upamiętniania,14-16.11
Konferencja jest kontynuacją cyklu zatytułowanego „Rzeźba dzisiaj” rozpoczętego w 2016 roku. Do tej pory odbyły się 3 edycje poświęcone kolejno: pojęciu rzeźby współczesnej, rzeźbie w przestrzeni publicznej, sztuce w krajobrazie i parkom rzeźby. Kolejną konferencję postanowiliśmy poświęcić pomnikom i anty-pomnikom. Kuratorkami konferencji są Eulalia Domanowska, dyrektor Centrum Rzeźby Polskiej i Marta Smolińska, profesor Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, współtworzące program orońskich konferencji od pierwszej edycji cyklu „Rzeźba dzisiaj”.
British Council: Webinarium Skuteczne przygotowania do egzaminu B1 Preliminary for Schools ,14.11.19
Już od stycznia 2020 r. będzie obowiązywać nowa wersja egzaminu B1 Preliminary for Schools. Jak przygotować uczniów i uczennice do tego nowego wyzwania? W trakcie webinarium Karolina Małek przedstawi pomysły na zadania przygotowujące do zmienionego egzaminu, które są również doskonałym wstępem do nauki, do egzaminu B2 First.
Macmillan: Przemoc rówieśnicza w mojej klasie. Od budowania dobrych relacji do...13.11.19-15.01.2020
Dzięki zamówieniom grupowym chcemy umożliwić udział w kursie jak największej liczbie nauczycieli z jednej szkoły. Rabaty uzależnione są od liczby uczestników. Zapoznaj się ze szczegółami składania zamówień grupowych. Cena od: 259.00 zł za uczestnika.
Goethe-Institut: PRAWO RODZINNE MAŁŻEŃSTWO DLA WSZYSTKICH I CO Z NIEGO WYNIKA (artykuł).
Małżeństwa osób tej samej płci, zwane potocznie małżeństwami dla wszystkich, oraz trzecia płeć są w Niemczech zalegalizowane. O tym, co to oznacza dla rodzin, mówi w wywiadzie profesor prawa rodzinnego Nina Dethloff.
XXIII Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca 12-17.11.19, Lublin.
Wtorek 12 Lis 2019 - 15:20 do Niedziela 17 Lis 2019 - 15:20 Tegoroczna edycja festiwalu będzie obszerną prezentacją produkcji tanecznych z Wielkiej Brytanii.
Multikino i British Council: National Theatre Live: Szaleństwo Króla Jerzego, 07.11.19.
Spektakl powstał na podstawie dramatu autorstwa Alana Bennetta, jednego z najbardziej lubianych brytyjskich dramaturgów („The History Boys”, „The Lady in the Van”). Dramat został również zaadaptowany na scenariusz nagrodzonego BAFTĄ filmu pod tym samym tytułem (1994).
Macmillan: Hearing or real listening? Jak sensownie i skutecznie uczyć słuchania, 05.12.19.
Dlaczego warto? Efektywne słuchanie to nieodłączna część codziennej komunikacji w każdym języku. Dlatego też słuchanie ze zrozumieniem jest kluczową umiejętnością rozwijaną na lekcjach języka obcego – i jedną z najtrudniejszych do opanowania przez uczniów.
EDUNEWS.PL: O WYZWANIACH ŻYCIA I BYCIA W CYFROWYM ŚWIECIE
Od dawna wiemy, że współczesne media silnie oddziałują na człowieka. Postawmy pytanie: „co one mogą z nami zrobić?”, jak wpływają na nasze myślenie i działanie. Tworzymy rozmaite narzędzia medialne, cyfrowe, ale te – jak się okazuje – także kształtują nas. Można powiedzieć, że nowoczesne technologie mogą być jak lekarstwo – leczą, pomagają rozwiązać wiele naszych problemów, ale mogą mieć też skutki uboczne. Potrzebujemy więcej refleksji o życiu w świecie cyfrowym, a także więcej edukacji medialnej, dla młodych i dorosłych...
<<poprzednie [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 nastepne>>