korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Centrum Sztuki Współczesnej : Forensic Architecture-Centrum Natury Współczesnej,15.03-22.09.19, W-wa
Centrum Natury Współczesnej, przygotowane dla U–jazdowskiego przez kolektyw śledczy Forensic Architecture, przedstawia dwa studia przypadku zjawiska świadomego, przeprowadzonego z premedytacją ekobójstwa, użytego jako jeden ze środków współcześnie prowadzonych wojen.
Multikino i British Council: National Theatre Live: Król Lear, 07.03.19.
Ian McKellen stworzył „niesamowicie wzruszający portret” („Independent”) zaś onscenizacja w reżyserii Jonathana Munby’ego otrzymał najwyższe oceny czołowych dzienników i tygodników.
Goethe-Institut: 69. BERLINALE POŻEGNANIE, KONTROWERSJE I MOCNA KONKURENCJA.
Ostatnie Berlinale pod dyrekcją Dietera Kosslicka właśnie dobiegło końca. Tym razem w konkursie znalazły się nieoczekiwane filmy, a festiwalowi towarzyszyły burzliwe dyskusje.
ETS Global: Co każdy Lektor i Metodyk wiedzieć powinien, webinarium TOEIC, 19.03.19.
Przygotuj swoich studentów do wejścia na rynek pracy z międzynarodowym Certyfikatem TOEIC®. Test TOEIC® to globalny standard oceny kompetencji języka angielskiego w środowisku pracy.
Goethe-Institut: MIĘDZYNARODOWY FUNDUSZ KOPRODUKCYJNY GRANTY NA SZTUKI (artykuł).
Jak skorzystać z dofinansowania na polsko-niemieckie produkcje teatralne? Jakie tematy poruszają polsko-niemieckie sztuki? W tym roku aż dwa polskie teatry przygotują spektakle ze wsparciem Międzynarodowego Funduszu Koprodukcyjnego Goethe-Institut: to wrocławski Teatr Polski – w podziemiu i krakowski Teatr Nowy. O nawiązywaniu międzynarodowej współpracy i pracy nad koprodukcją opowiadają Tomasz Kireńczuk oraz Piotr Rudzki.
NaukaBezGranic: Ireland Today; Ceili Dancing; Ireland in Films, 11.03.19, Kraków.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chętnie dojedziemy też do Państwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
NaukaBezGranic: Improv Comedy: Keep Going, Money is a Decision Show, 08.03.19, Warszawa.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chętnie dojedziemy też do Państwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
Księgarnia Francuska Edukator: Marzec - miesiąc z frankofonią.
W marcu, miesiącu tradycyjnie już związanym z frankofonią, Księgarnia Edukator przedstawia pisarzy niebędących Francuzami, ale tworzących w języku francuskim. Są wśród nich bardzo znani twórcy, często wręcz uważani błędnie za Francuzów, np. Amélie Nothomb, Georges Simenon czy Marguerite Duras. W ofercie mamy też książki pisarzy frankofońskich mniej w Polsce znanych, których może warto odkryć, wśród nich Alain Mabanckou czy Yasmina Khadra.
1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 nastepne>>