korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Centrum Języka Rosyjskiego Rosjanka: Nauczaj z pasją- szkolenie metodyczne, 13.09.13, Łódź.
Szkolenie prowadzone jest w formie warsztatowej i służy wykształceniu umiejętności skutecznego planowania i prowadzenia zajęć językowych w grupach osób dorosłych rozpoczynających naukę od podstaw. Spotkanie połączone będzie z prezentacją najnowszego podręcznika do nauki języka rosyjskiego dla początkujących "От а до я"
EDUNEWS.PL: BUNT PRZECIWKO TAŚMOWEJ EDUKACJI
Kiedy w 1979 roku grupa Pink Floyd wydała album The Wall z utworem Another Brick in The Wall (część II), pewnie nikt nie przypuszczał, że 35 lat później wyrażony wówczas muzyką sprzeciw wobec koncepcji szkoły-fabryki, z jednolitym formatowaniem umysłów, będzie nadal aktualny. Konserwatyzm szkoły okazał się silny, a w dodatku szlifowane od ponad dekady standaryzowane testy jeszcze tę "fabrykę" umacniają...
NaukaBezGranic: TEACHING STYLES - TEACHER TRAINING WARSZAWA 2013-2014
Przygotowaliśmy dla Państwa serię spotkań poświęconych nauczaniu języka angielskiego w ciągu roku szkolnego 2013-2014. Kursy prowadzone są przez doświadczonych metodyków i nauczycieli.
Nowela pl.:CLAN 7 - podręcznik + płyta CD-ROM ¡Hola, amigos, język hiszpański.
Podręcznik składa się z 9 rozdziałów, których zawartość odpowiada założeniom Plan curricular Instytutu Cervantesa. Rozwinięcie tych treści znajduje się w kursie interaktywnym ¡Hola, amigos!, zatwierdzonym przez Instytut Cervantesa we współpracy z Uniwersytetem Alberta w Kanadzie.
TEKST - JAK GO UGRYŹĆ - szkolenie dla lektorow jezyka polskiego jako obcego 14.09.2013 w Warszawie
Szkolenie dotyczy pracy z tekstem przede wszystkim na poziomie A2/B1. Składa się z dwóch części: prezentacyjno-dyskusyjnej i warsztatowej. Uczestnicy otrzymują zaświadczenia potwierdzające zdobyte umiejętności.
EDUNEWS.PL: UCZNIOWIE ZMIENIAJĄ SZKOŁĘ
Druga edycja projektu „eSzkoła – Moja Wielkopolska” już za nami. Ponad trzy tysiące uczniów znowu porzuciło książki i zeszyty na rzecz tabletów i laptopów, wyszło ze szkoły i… pracowało. Poświęcili kilka miesięcy na przygotowanie projektów naukowych, na które oddano ponad 210 tysięcy głosów!
ETS Global Eastern Europe: Propell Workshop for the TOEIC test od 10.2013 w całej Polsce.
Poznaj strategie motywowania i rozwijania sprawności językowych, które zwiększą szanse twoich uczniów na sukces na egzaminie TOEICŸ i w globalnym środowisku pracy.
Księgarnia Italicus: Basta con gli errori! Parlare e Scrivere senza errori...
Błądzić jest rzeczą ludzką, a trwać w błędzie głupotą. Bycie nazywanym „głupcem” nie jest zbyt pochlebne, więc: doskonalmy się i bądźmy żądni wiedzy! W dokształcaniu nie ma nic lepszego jak praktyka, doświadczenie i dobre podręczniki – spójrzcie na nasze propozycje.
<<poprzednie [811] 812 813 814 815 816 817 818 819 820 nastepne>>