korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ETS Global Eastern Europe: Propell Workshop for the TOEIC test, 18.01.14, Kraków.
Poznaj strategie motywowania i rozwijania sprawności językowych, które zwiększą szanse twoich uczniów na sukces na egzaminie TOEICŸ i w globalnym środowisku pracy.
Promentis: Techniki teatralne w nauczaniu języków obcych, 30.11.13, Łódź.
Zapraszamy lektorów i nauczycieli języków obcych na kreatywne warsztaty dotyczące wykorzystania technik teatralnych w nauczaniu języków obcych dzieci i młodzieży.
PASE: 7 Edycja Warsztatów - Kapelusze Lektora, 08.12.13, Słupsk.
Niezależnie od typu zajęć, które prowadzimy, poziomu zaawansowania i wieku naszych uczniów oraz środowiska, w którym kurs ma miejsce, każda grupa ma jedną wspólną cechę: uczestnicy są zawsze na zróżnicowanym poziomie. I nie chodzi tu jedynie o znajomość języka - zróżnicowany poziom to odmienne zdolności, odmienna historia, ambicje, plany, doświadczenia, dojrzałość.
Promentis: Uczyć Lepiej czyli jak? warsztaty dla początkujących lektorów i... 30.11.13, Poznań.
Szkolenie przeznaczone dla osób, które mają niewielkie doświadczenie w prowadzeniu zajęć i chcą jak najszybciej zdobyć cenne wskazówki. Zapraszamy również osoby, które miały dłuższą przerwę w pracy dydaktycznej i przed powrotem do nauczania, pragną odświeżyć i usystematyzować swoją wiedzę. Świetny punkt startu dla wszystkich początkujących nauczycieli i lektorów.
EDUNEWS.PL: JAK WYWOŁAĆ DOBRĄ CYFROWĄ INFEKCJĘ W SZKOLE
Obserwuję moje koleżanki w szkole i podziwiam je. Wciąż chcą się uczyć, odkrywać nowe możliwości, które przyczynią się do własnego rozwoju, a przede wszystkim do rozwoju uczniów. Wiem, że najtrudniej wprowadza się nowości, gdy się zmusza, nakazuje. Nie zmuszajcie, ale pokazujcie!
Goethe-Institut w Warszawie: Nowości w bibliotece – powieści i opowiadania.
Nasza Biblioteka posiada w swych zbiorach 16.000 publikacji z następujacych dziedzin: niemiecka literatura współczesna nauka i nauczanie języka niemieckiego bieżące debaty i kierunki rozwoju w Niemczech (zwłaszcza w dziedzinie polityki, gospodarki, historii i aktualnych stosunków polsko-niemieckich) Ponadto zapraszamy do naszej biblioteki internetowej.
PASE: 7 Edycja Warsztatów - Kapelusze Lektora, 07.12.13, Poznań.
Chcesz przypomnieć sobie dawno zapomniane ćwiczenia i poznać nowe, które wykorzystasz na zajęciach? W trakcie tej sesji zaprezentujemy kilka tuzinów pomysłów na urozmaicanie zajęć w różnych grupach wiekowych i takie ich prowadzenie, aby było ciekawie, różnorodnie, niesztampowo. Szczególny nacisk położymy na ćwiczenia, które (prawie) nie wymagają kopiowania materiałów.
Promentis: Praca z uczniem trudnym - seminarium metodyczne, 30.11.13, Poznań.
Celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w niezbędną wiedzę psychologiczną, która pomoże w przełamywaniu bezradności wobec sytuacji trudnych wychowawczo.
<<poprzednie [771] 772 773 774 775 776 777 778 779 780 nastepne>>