korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: UCZNIOWIE PROWADZĄ LEKCJE METODĄ LDL
Doświadczenia z gliwickiego Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich wskazują, że na zajęciach językowych warto jest jak najmocniej zaangażować uczniów w proces uczenia. Jak to zrobić? Najlepiej to im powierzyć prowadzenie zajęć z innymi uczniami. Wystarczy odrobina przygotowania i życzliwy nadzór ze strony nauczyciela
Promentis: Jak skutecznie przygotowywać do egzaminu MON wg STANAG 6001, 06.07.13, Wrocław
Ośrodek Metodyczno - Szkoleniowy Promentis zaprasza lektorów języka angielskiego na szkolenie poświęcone tematyce przygotowania personelu wojskowego do egzaminów resortowych MON wg STANAG 6001 (SPJ 1111).
Personnel Training Institute: AKADEMIA ZARZĄDZANIA, Warszawa.
Zapraszamy wszystkich właścicieli szkół i osoby, które planują założyć swoją szkołę! Przyjdź, posłuchaj, zobacz i doświadcz, a przekonasz się, że istnieją otwarte drzwi za którymi spotkasz wiedzę i doświadczenie - zyskasz czas i pieniądze - szybciej rozwiniesz swoją szkołę, poczujesz się pewniej jako przedsiębiorca.
Księgarnia Edukator: Książki na wakacje z rabatem dla lubiących czytać....rabat 15% do 23.06.13.
Książki na wakacje z rabatem dla lubiących czytać ! Książki na wakacje z rabatem dla lubiących uczyć się !
EDUNEWS.PL: GRY ZAMIAST SŁUPKÓW, CZY TO NIE WSPANIAŁE?
Gry komputerowe podczas zajęć? Jak najbardziej, warto wykorzystać. Na swojej stronie Klasoteka.pl umieszczam liczne odnośniki do gier matematycznych. Wiele z nich wydaje się bardzo atrakcyjnych, jednak w ocenie dzieci Sumdog nie ma konkurencji...
Nowela.pl:Mochila ELE kurs hiszpańskiego przeznaczony dla młodzieży i uczniów gimnazjum
Mochila ELE to kurs przeznaczony dla młodzieży i uczniów gimnazjum. Materiał nauczania zamieszczony w trzech kolejnych tomach umożliwia naukę na trzech poziomach zaawansowania: od A1 do B1, zgodnie z wymogami Europejskiego opisu systemu kształcenia językowego, opartego na programie nauczania wydanym przez Instytut Cervantesa.
ETS Global: Zamieść baner na swojej stronie i zarabiaj! webinarium, 27.06.13.
Webinarium jest dedykowane dla tych z Państwa, którzy jeszcze nie opublikowali banera na swojej stronie. W trakcie spotkania przekażemy Państwu szczegółowe informacje dotyczące testu TOEICŸ Online Placement oraz praktyczne wskazówki na temat uruchomienia banera na stronie internetowej swojej szkoły.
Promentis: szkolenie dla personelu wojskowego wg STANAG 6001 (SPJ 1111), 20.07.13, Warszawa.
Jeżeli rozważają Państwo prowadzenie zajęć w jednostkach wojskowych, chcą Państwo poznać oraz nabrać doświadczenia w pracy lektorskiej w środowisku służb mundurowych, zwiększyć swoją pewność siebie na tego typu zajęciach a przede wszystkim dobrze przygotować pracowników wojskowych do egzaminu - to zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu.
<<poprzednie [771] 772 773 774 775 776 777 778 779 780 nastepne>>