korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Językowe Dni Pearsona - język angielski, woj. pomorskie od 27.08.13 do 30.08.13.
Dla nauczycieli decydujących się na pracę z kursem Matura Choices, przygotowaliśmy bezpłatny egzemplarz książki ucznia do poziomu Elementary.
Promentis: WOKALiZacje EMISJA GłOSU - SZKOLENIE NA GłOS, 27.07.13, Gdańsk.
Dla wszystkich tych, których praca polega na ciągłym mówieniu i komunikowaniu się z innymi. Szczególnie polecane nauczycielom i lektorom, a także tym, którzy chcą rozwijać własne kompetencje głosowe.
Macmillan: Gateway to Matura 2015, konferencja dla nauczycieli j. angielskiego, 30.08.13, Katowice.
Publikacja „Informatora o egzaminie maturalnym z języka angielskiego” zastała większość z Państwa w trakcie wakacyjnych podróży, kiedy to myśli o egzaminach i zadaniach językowych odeszły daleko na bok. Jednakże dobrze jest wrócić do szkoły w pełni zorientowanym w zmianach, które przygotowała dla nas Centralna Komisja Egzaminacyjna.
Nowela.pl: Lektury na lato - Los libros perdidos + CD audio.
ourdes studiuje na czwartym roku w Instituto de Educación Secundaria w Toledo, gdzie organizowana jest Wystawa Książek Dziwnych i Ciekawych - w kilku różnych siedzibach w mieście. Lourdes postanawia wziąć udział w wystawie odbywającej się w instytucie z książką, o której jej babcia mówiła, że jest wyjątkowa. Od tej pory zaczynają dziać się dziwne rzeczy, które odmienią dotychczasowe życie placówki.
Językowe Dni Pearsona - język angielski, woj. opolskie od 27.08.13 do 30.08.13.
Dla nauczycieli decydujących się na pracę z kursem Matura Choices, przygotowaliśmy bezpłatny egzemplarz książki ucznia do poziomu Elementary.
EDUNEWS.PL: ENTUZJAŚCI TWORZĄ LEPSZĄ EDUKACJĘ
Entuzjazm i zapał do czegoś jest cenny. Są zachowania ludzi, które ujawniają jakąś gorączkę, zapał, nadpobudliwość, nadgorliwość czy zwykły zapał. Czy te walory faktycznie zasługują na szczególną uwagę w szkole? Przewodnim hasłem czerwcowej konferencji organizowanej przez e-Redakcję portalu Edunews.pl były „Inspir@cje 2013”. Temat aktualny i ważny, ale: czy jednak inspiracja może wywołać zapał, entuzjazm?
Pearson: Konferencja metodyczna dla nauczycieli języka angielskiego, 30.08.13, Rzeszów.
W czasie sesji pokażemy, jak prawidłowo prowadzona i wspierana przez gotowe narzędzia diagnoza może dostarczyć szerokiej wiedzy o uczniu, jego mocnych i słabszych stronach, opanowaniu umiejętności wyrażonych w Nowej Podstawie Programowej oraz przygotowaniu do egzaminu.
PASE: KAPELUSZE LEKTORA, warsztaty metodyczno-psychologiczne, 14.08.2013, Warszawa
W trakcie warsztatu podzielimy się z Państwem własnymi doświadczeniami, doświadczeniami innych nauczycieli oraz opiniami samych zainteresowanych, czyli naszych nastoletnich uczniów. Zaproponujemy również garść ćwiczeń, które pomogą pobudzić mniej aktywnych.
<<poprzednie [831] 832 833 834 835 836 837 838 839 840 nastepne>>