korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Goethe-Institut: DOC Film Festival- Ostatni połów, 17 i 18.05.13, Kino Iluzjon.
Dająca mocno do myślenia opowieść o malejącej w zastraszającym tempie populacji europejskiego tuńczyka błękitnego i... rybaków, którzy specjalizujących się ich w połowach. Niektórzy z nich próbują zdobyć licencje na połowy tuńczyka na libijskich wodach terytorialnych, ale pozostałym rybakom nie zostaje zbyt wiele z – i tak już wyeksploatowanych ponad miarę – łowisk. Walka o przetrwanie obu stron zbliża się zatem do punktu kulminacyjnego.
British Council: Join us for TEDxKids! 17.05.13, Kraków.
Do you believe that kids can make us think and share some ideas worth spreading? The British Council supports the creativity of the young generation and thus is a partner of the TEDxKids event in Cracow, an independently organised conference.
EDUNEWS.PL: O CZYM JESZCZE ZAPOMINA DZIŚ SZKOŁA?
Od pewnego czasu funkcjonuje kolejne - ukute przez socjologów - określenie uczniów uczęszczających obecnie do szkoły. Mówi się o nim pokolenie 3F: fun, friends and feedback (zabawa, przyjaciele i natychmiastowa informacja zwrotna). Czy to jest dla nich najważniejsze?
Nowela i CLE International: Enseignement du français au collège et...16.05.13, Częstochowa.
Enseignement du français au collège et lycée – toujours motivés! Méthodes « Pixel » et « Zénith »
Macmillan Young Learners Congress, 19.05.13, Kraków.
Carol Read has over 30 years’ experience in English language teaching as a teacher, teacher trainer, academic manager and materials writer. She has taught students of all ages and levels, from very young children to adults. Carol’s main specialisation is in primary language teaching and she has run numerous teacher education courses and worked as an educational consultant in many different countries in Europe, Latin America and Asia.
Nowela: IV Warszawskie Targi Książki, 16-19.05.13.
Wydawnictwo „NOWELA” ma przyjemność zaprosić Państwa na serię warsztatów metodycznych dla nauczycieli języków: francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego, które odbędą się w sobotę 18 maja w nowoczesnym Centrum Konferencyjnym na poziomie 2. Stadionu Narodowego w Warszawie, w sali „PARYŻ B”.
EDUNEWS.PL: SORE - nowy tytuł, nowe zadania...
Kolejny pomysł dla rozwoju edukacji i podniesienia poziomu nauczania w szkołach pasuje tak do rzeczywistości, jak pięść do nosa. W ostatnich miesiącach miałam raczej wątpliwą przyjemność wziąć udział w szkoleniu na SORE, czyli Szkolnego Organizatora Rozwoju Edukacji. Miało być jeszcze PORE, KORE i inne tego typu cudowne skróty (nie)wiele mówiące. Nie widzę głębszego sensu w tej zmianie
Cambridge University Press: Cambridge Days dla lektorów uczelni wyższych i szkół,14.05.13,Katowice.
Udział w konferencji jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc uprzejmie prosimy o potwierdzanie uczestnictwa e-mailem cambridge@cambridge.org.pl
<<poprzednie [851] 852 853 854 855 856 857 858 859 860 nastepne>>