korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Wydawnictwo Szkolne PWN: Konferencja metodyczna - język angielski, Gdańsk, 20.03.13.
Aktywizacja uczniów na lekcjach języków obcych. Umysł i osobowość w procesie uczenia się jezyka – efektywne wykorzystanie potencjału ucznia – wykład autorski Joanny Ostrowskiej
Wydawnictwo Pearson: Bezpłatna konferencja metodyczna - j. niemiecki, 20.03.13,Gdańsk.
Co oznacza w praktyce często cytowana potrzeba indywidualizacji procesu nauczania? Jak prowadzić lekcje angażujące uczniów o różnych modalnościach, poziomach zaawansowania i zainteresowaniach?
ETS: 21.03.13, WEBINARIUM TOEFL
Uczestnicy warsztatów poznają m.in. odpowiedzi na pytania:  Jakie korzyści wiążą się ze zdawaniem wybranego egzaminu?  Jak wygląda struktura egzaminu?  Jak można zarejestrować się na egzamin?  Jak należy przygotować się do egzaminu i z jakich materiałów warto korzystać? oraz na wiele innych pytań dotyczących egzaminu.
Hueber Polska: Konferencje metodyczne dla nauczycieli języka niemieckiego, 21.03.13, Opole.
Zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych na bezpłatne konferencje metodyczne, które poprowadzi znany i ceniony trener Hueber Verlag Wilfried Völker.
Wydawnictwo Szkolne PWN: Warsztat metodyczny - język rosyjski, Siedlce, 20.03.13
15:00-17:00 Metody aktywizujące na lekcjach języka rosyjskiego Prowadzenie: Monika Zdunik
Wydawnictwo Pearson: Bezpłatna konferencja metodyczna - j. niemiecki, 19.03.13, Olsztyn.
Jakie umiejętności kluczowe powinni opanować nasi uczniowie, aby zmierzyć się z wyzwaniami przyszłości? Z jakich narzędzi edukacyjnych powinni korzystać, aby przyswajanie wiedzy było dla nich łatwiejsze i ciekawsze?
EDUNEWS.PL: SERFUJĄ I RESPEKTUJĄ?
Wczoraj w całym kraju obchodzono Dzień Bezpiecznego Internetu. Tegoroczne hasło przewodnie – „Serfuję. Respektuję” – miało zwrócić uwagę na to, że każdy internauta ma prawo wykorzystywać potencjał sieci do samorealizacji, zdobywania informacji, nauki czy zabawy. Ponosi jednak odpowiedzialność za swoje działania w Internecie. Podczas serfowania w sieci powinien pamiętać o szanowaniu innych użytkowników i ich praw
CLE International i Nowela: Efficace comme Zénith, motivant...19.03.13, Sosonowiec.
Z okazji Międzynarodowego Święta Frankofonii 2013 w II NKJO w Sosnowcu odbędą się liczne wydarzenia, wśród których szereg konkursów - skierowanych do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych całego kraju - mających na celu wzbudzenie zainteresowania językiem francuskim i kulturą krajów francuskojęzycznych.
<<poprzednie [851] 852 853 854 855 856 857 858 859 860 nastepne>>