korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: W poszukiwaniu optymalnych rozwiązań dla szkoły
Siłą napędową wszelkich działań człowieka jest motywacja. Dziecko przekraczające próg pierwszej klasy – oprócz naturalnych obaw i niepewności jest pełne energii, zapału, nadziei, rozpiera go radość i duma z powodu ważnego etapu, jaki rozpoczyna się w jego życiu. Niestety, potem sukcesywnie niszczymy tę motywację. Tylko w jakim celu?
Angielskie piosenki - jako inspirująca forma pracy na lekcjach języka - MNODN zapr. 10.12 w Krakowie
Pełen ruchu i śpiewu warsztat pozwoli uczestnikom przygotować wiele scenariuszy zajęć językowych dla dzieci. Zostaną zaprezentowane przykłady angielskich piosenek - ogólnie i mniej znanych oraz proponowane przy ich słuchaniu układy aktywności.
Chinski.Slowka.pl – Nowości z języka chińskiego!
Można przeczytać o państwowym egzaminie z języka chińskiego, krajach i narodowościach, a także posłuchać chińskich piosenek wraz z tłumaczeniem.
NOWELA oraz CLE International - zapraszają romanistów 2.12 do Warszawy - warsztaty metodyczne
Versions numériques des manuels Écho, Amis et Compagnie et le nouvel Alex et Zoé pour Tableaux Blancs Interactifs (TBI) - warsztaty prowadzi Bruno Lombard
EDUNEWS: Na świecie brakuje armii nauczycieli
W Polsce pojawiają się raporty, które wskazują, że w naszych szkołach jest zbyt dużo nauczycieli w stosunku do liczby uczniów, a tymczasem na świecie mamy do czynienia z trendem odwrotnym. Okazuje się, że w skali globalnej jest olbrzymi deficyt w tym zawodzie – ONZ szacuje, że do 2015 zabraknie w szkołach ponad 10 milionów nauczycieli.
MNODN zaprasza: 8.12 w Krakowie Angielski - kurs rozumienia ze słuchu w oparciu o serwisy inf.
Uczestnicy poznają źródła typowych problemów utrudniających rozumienie ze słuchu wraz z sugestiami oraz praktycznymi ćwiczeniami pomagającymi w usunięciu tzw. blokad językowych.
Rosyjski.Slowka.pl – Nowe filmy z języka rosyjskiego!
Teraz można się zapoznać ze słownictwem między innymi z zakresu:  nazw dni, miesięcy pór roku  określania godziny  bajek, kolorów, jedzenia, pracy
PASE zaprasza: Kapelusze Lektora IV - 11.12.2010 w Warszawie
Szkolenie 11 grudnia, jest powtórzeniem Kapeluszy Lektora, które odbyły się 23 października w Warszawie. W programie m. in.: Nauczyciel na rybach , czyli jak nie zaplątać się w sieci,...wirtualnej sieci Jak Cię słyszą tak Cię piszą, czyli o nauczaniu wymowy na zajęciach językowych
<<poprzednie [1031] 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 nastepne>>