korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ANGLISTA poleca: Angielski Gramatyka - recenzja
Książka zawiera podstawowe konstrukcje gramatyczne języka angielskiego, potrzebne do każdego egzaminu, a także komunikacji.
Warsztatay z cyklu „Kapelusze Lektora” 23.10, Kraków
warsztatay z cyklu „Kapelusze Lektora”, które pozwalają wyposażyć lektorów j. obcych w nowatorskie, ciekawe rozwiązania do wykorzystania na zajęciach oraz pobudzić do samodzielnego poszukiwania innowacyjnych sposobów na ożywienie zajęć i ich większą efektywność i skuteczność.
IL PONTE poleca: 26. Warszawski Festiwal Filmowy!, od 8 do 17 października 2010 r.
Zbliża się 26. Warszawski Festiwal Filmowy! Nie zabraknie na nim dzieł włoskiej kinematografii
WSiP S.A.zapraszają rusycystów na bezpłatne szkolenia metodyczne 18.10, Olsztyn
Dla uczestników naszych szkoleń przygotowaliśmy nowy atrakcyjny pakiet materiałów konferencyjnych
EDUNEWS.PL: Aby w szkole sukcesy mógł odnosić każdy uczeń
Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło ten rok szkolny Rokiem Odkrywania Talentów. Informacja ta zbiegła się z organizowaną przez Edunews.pl II edycją szkolenia „8 Strategii efektywnego uczenia (się)”, w którym szczególną uwagę zwracaliśmy na indywidualne style uczenia się i potrzebę odkrywania różnorodnych talentów uczniów.
Cambridge University Press zaprasza na warsztaty metodyczne: Stimulating young minds, 16.10, Lublin
Każdy uczestnik spotkania otrzyma certyfikat potwierdzający udział w warsztatach oraz gotowe materiały dydaktyczne zaczerpnięte z Cambridge Copy Collection.
EDUNEWS.PL: Kto może unowocześnić nauczanie w szkole?
"Polska szkoła się cofa. Aby temu zapobiec należy zmienić system kształcenia i doskonalenia nauczycieli. Licea tkwią nie w XX, ale XIX wieku. Większość nauczycieli cały czas ogranicza się do suchej wiedzy. 19-letni uczniowie siedzą w ławkach jak siedmiolatki, słuchają nauczyciela, który stoi przed tablicą, a ich rodzice piszą im usprawiedliwienia (...)"
16.10.2010 w Łodzi - Szkolenie dla lektorów języka rosyjskiego „Nauczaj z pasją!” , odsłona I
Na zajęciach poznamy strukturę i specyfikę zajęć językowych oraz metody ich sprawnej organizacji i skutecznego planowania.Przeanalizujemy etapy zajęć i do każdego z nich spróbujemy stworzyć unikalny zestaw ćwiczeń, dzięki któremu ułatwimy pracę sobie i uczniom. Poznamy też metody przeróbek nudnych zadań w ciekawe, śmieszne i zajmujące. A wszystko to po rosyjsku.
<<poprzednie [1031] 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 nastepne>>