korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
PASE: V Edycja KAPELUSZY LEKTORA - warsztaty metodyczno-psychologicznew lutym 2012.
W V JUBILEUSZOWEJ EDYCJI między innymi: - Praca nad błędem. O rozwijaniu kompetencji ucznia poprzez efektywne poprawianie błędów. - Pamięć to skarbnica umysłu. O technikach zapamiętywania w nauce języków obcych. - Jak udomowić język obcy. - Zrozumieć ADHD. O zespole nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi. - Szef kuchni czy GPS? O sztuce kierowania grupą.
Ksiegarnia Francuska Edukator: Bescherelle - Le dictionnaire des difficultés- nowości wydawnicze.
Un contenu riche et utilisable par tous  Un dictionnaire avec 20 000 entrées : pour chaque mot, le commentaire, accessible à tous, de la difficulté d'orthographe, d'emploi ou de prononciation.  En complément, une grammaire pratique et 40 tableaux types de conjugaison.  Un système de renvois du dictionnaire vers la grammaire, permettant de passer de la difficulté à la règle générale.
NaukaBezGranic : WILD ABOUT OSCAR, warsztaty w lutym i marcu w całej Polsce.
DRODZY NAUCZYCIELE NIE PRZEGAPCIE NIEPOWTARZALNEJ OKAZJI, NASI GOŚCIE SĄ W POLSCE TYLKO W PODANYCH TERMINACH!!! Warsztaty możliwe do organizacji we własnej szkole! WILD ABOUT OSCAR - Tonya Trappe, Mia Leahy, Richie Mullaney Wspaniały spektakl na podstawie dzieł Oscara Wilde’a. Świetna zabawa i wybuchy śmiechu gwarantowane.
EDUNEWS.PL: DOKONAJMY PRZEWROTU - EDUKAŃSKIEGO!
Od dziesięcioleci tydzień ucznia wygląda tak samo. Codziennie od poniedziałku do piątku uczeń wstaje wcześnie rano i w jakiś sposób dociera do swojej szkoły. Tam przesiaduje na krześle przez kolejne lata. Słucha tych samych nauczycieli, uczy się tego samego, ale czy potem staje się kimś? Oto kilka rzeczy, które mogłyby być codziennością w polskich szkołach. Jest to zbiór stworzony na podstawie osobistych obserwacji pracy szkół w Niemczech, Brazylii, Holandii i w Polsce...
A Glimpse of Scotland- konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych- rej. do 14.02, Jelenia Góra
Nasz konkurs oferuje uczestnikom dodatkową formę rozwijania sprawności językowych oraz motywuje ich do samodzielnego poszerzania wiedzy o przeszłości i teraźniejszości tego kraju, zanim zaczną tam...studiować, pracować, czy podróżować.
AKADEMIA LEKTORA IV- otwarte warsztaty metodyczno-psychologiczne, 11.02.12, Wrocław.
Szkoła Języków Obcych LEKTOR jest od ponad 21 lat praktykiem w nauczaniu języków obcych, dlatego lektorzy zostaną wyposażeni w wiedzę z zakresu metodyki nauczania języków, jak również w umiejętności praktyczne z tego zakresu, użyteczne w codziennym prowadzeniu zajęć językowych. Podczas prowadzenia profesjonalnych zajęć językowych nieodzowna jest także podstawowa wiedza psychologiczna, dlatego warsztaty będą zawierać moduł: Dobry lektor = dobry psycholog.
Główna Ksiegarnia Naukowa im. B. Prusa: Nowości wydawnicze! j. francuski.
Wydanie gruntownie zaktualizowane i poprawione Wzbogacone o najnowsze słownictwo polskie i francuskie. Zawiera aktualne terminy z zakresu nowych technologii, komunikacji i mediów, idiomy, skróty i skrótowce Zapis polskich i francuskich nazw własnych zgodny z obecnie używaną pisownią.
DOS-TTS:Angielski udomowiony unikalne warsztaty językowe dla rodziców, 12.02.12, Warszawa.
Jak sprawić, by moje dziecko umiało po angielsku poprosić o gumę do żucia, podziękować za obiad, przywitać się grzecznie ze znajomymi obcokrajowcami, czy przy innej okazji? Jak to zrobić w domu, bez żadnych dodatkowych lekcji, dosłownie przy okazji? I jak przy okazji świetnie się bawić językiem obcym we własnym domu? Na uczestników bezpłatnych warsztatów czyli na Was, drodzy rodzice, czekają specjaliści związani z nauczaniem języków obcych, którzy podpowiedzą jak naprawdę zachęcić dziecko do nauki języka oraz jak budować u dziecka wiarę we własne umiejętności językowe – bo przecież mama i tata są w tym najlepsi!
<<poprzednie [1031] 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 nastepne>>