korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: Co jest ważniejsze: multimedia czy wartości?
Każdy ma swoje wartości, szkoła także. Ostatnio coraz więcej pojawia się opisów stanu aktualnej edukacji w naszym kraju. Czy faktycznie jest ona w stanie edukacyjnej mizerii? Czy ważniejsze od wartości są w niej multimedia? Takich pytań jest sporo. Jaki jest faktyczny obraz polskiej edukacji i szkoły? Do czego powinna prowadzić debata o niej?
DODN Jelenia Góra 9.04: powszechne błędy językowe w języku niemieckim i jak się ich ustrzec
Zajęcia będą prowadzone wq języku niemieckim Informuję, że zajęcia będą z pewnością płatne, choć nie znam jeszcze kwoty opłaty (z doświadczenia jednakże wiem, że jest to ok. 10 lub 20 zł nie więcej, opłata na miejscu).
15-16.04.2011 Warszawa: Prawne, finansowe i informatyczne aspekty funkcjonowania szkoły jęz.
-Rozwinięcie wiedzy na temat prawnych form prowadzenia działalności biznesowej i ich plusów i minusow - Rozwinięcie wiedzy dotyczącej obszarów i metod informatycznych, które, szybko i tanio mogą usprawnić działanie firmy - Mniej konfliktów o podłożu prawnym z pracownikami - Większa pewność siebie i kompetencja w rozmowach z pracownikami - Świadomość korzyści i możliwości jakie dają poszczególne formy prawne działalności gospodarczej - Zapobieganie wykluczeniu informatycznemu z rynku mojej szkoły
Pogadanka - dobry początek - Kącik porad metodycznych Mirosława Zyberta
Zazwyczaj, przystępując do realizacji nowego tematu, nauczyciel zastanawia się, jak zainteresować nim uczniów. Od zainteresowania tematem bowiem w dużym stopniu zależy ich aktywność, a tym samym osiągnięcia. Sposobów zainteresowania ucznia może być wiele. Jednym z nich może stać się pogadanka wstępna, nazywana również wprowadzającą.
Wydawnictwo Szkolne PWN zaprasza anglistów na Konferencję Metodyczną 4 kwietnia w Szczecinie
Wydawnictwo Szkolne PWN ma przyjemność zaprosić nauczycieli języka angielskiego ze szkół podstawowych na KONFERENCJĘ METODYCZNĄ 4 kwietnia w Szczecinie
Zapraszamy do udziału w nowym cyklu szkoleń PASE - "Metodyczne zanurzenie" 9 kwietnia w Łodzi
Zapraszamy do udziału w nowym cyklu szkoleń PASE - "Metodyczne zanurzenie" praktyczne, całodniowe warsztaty dla lektorów i nauczycieli języków obcych.
EDUNEWS.PL: Porozmawiajmy o mądrej Polsce
"Mądra Polska" to dziesięć postulatów, których realizacja musi leżeć u podstaw strategii innowacyjnego rozwoju państwa. Ostateczną wersję dekalogu działań na rzecz nowoczesnej Polski sformułował prof. dr hab. inż. Michał Kleiber. Jego zdaniem - ich realizacja pozwoli skutecznie stawiać czoła wyzwaniom współczesności i stworzyć realną wizję szybkiego rozwoju kraju.
Wydawnictwo Szkolne PWN zaprasza germanistów na Konferencję Metodyczną 1 kwietnia w Legnicy
Wydawnictwo Szkolne PWN ma przyjemność zaprosić nauczycieli języka niemieckiego na KONFERENCJĘ METODYCZNĄ 1 kwietnia w Legnicy
<<poprzednie [1031] 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 nastepne>>