korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Kurs języka hiszpańskiego dla nauczycieli przedmiotów nauczanych dwujęzycznie
Biuro Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii, Centrum Rozwoju Edukacji oraz Instytut Cervantesa organizują "Kurs języka hiszpańskiego" dla nauczycieli przedmiotów niejęzykowych, pracujących w sekcjach dwujęzycznych z językiem hiszpańskim w Polsce.
Warsztaty teatralne w Teatrze Ochoty 26.09 w Warszawie - Europejski Dzień Języków
Na warsztatach teatralnych w Teatrze Ochoty odbędzie można sprawdzić swoje umiejętności aktorskie po czesku, włosku, niemiecku, rosyjsku i angielsku, a także wziąć udział w warsztacie kolektywnej improwizacji dyrygowanej.
Picture books and cross-curricular themes - Macmillan Interactive Webinars - 21.09
Watch live talks from some of the biggest names in English language teaching, right in your web browser, then put your questions directly to the presenters. All webinars are free to join - all you require is an internet connection and a computer.
Dni Macmillana w księgarniach - Sosnowiec 3.10.2011
Dla wszystkich gości przygotowaliśmy oryginalne prezenty na nowy rok szkolny. Warto zatem już dziś wybrać dogodny termin i wpisać go w kalendarz!
WORLDWIDE SCHOOL: Kurs języka chińskiego dla nauczycieli - od października w Warszawie
Zdobywając zawód przyszłości możesz zostać poszukiwanym specjalistą językowym. Uzyskanie przewagi nad innymi na rynku pracy to zagwarantowanie sobie nowych możliwości zawodowych, dostęp do lepiej płatnej pracy. Nauka chińskiego dziś to inwestycja w jutro!
Europejski Dzień Języków - Pokaz filmów europejskich od 20.09 w Warszawie
Pokazy filmów europejskich to nowość podczas obchodów święta języków. Tematyka filmów jest różnorodna i adresowana do publiczności młodszej i starszej. Uczestnicy będą mogli zobaczyć filmy fabularne, dokumentalne oraz animowane w językach oryginalnych z napisami w języku polskim.
DODN Jelenia Góra - Matura 2012 - jak przygotować się i uczniów do nowego egzaminu? 21.10.2011r
Zapraszam germanistów ze szkół ponadgimnazjalnych do udziału w warsztatach DELFORTU, które odbędą się 21.10.1022r. Dotyczyć będą przeprowadzania nowej matury ustnej z języka obcego.Poniżej załączam zaproszenie Delfortu: Matura 2012 - egzamin ustny
Maluchy w krainie wielu kultur - warsztaty kulturowo-językowe dla dzieci i rodziców 25.09 Warszawa
Kultura, muzyka i język Czeczenii! Afrykańskie rytmy! Język hebrajski i żydowskie talizmany! Pismo arabskie! Romskie stroje, piosenki i wyliczanki! Chrząszcz brzmi w ryżu po wietnamsku! Jak wspierać dziecko w nauce języków obcych – prezentacja dla rodziców
<<poprzednie [1031] 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 nastepne>>