korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
WSz PWN: Konferencja metodyczna dla nauczycieli języka niemieckiego, 02.03, Częstochowa
MATERIAŁY DLA UCZESTNIKÓW » materiały dydaktyczne » katalog » certyfikat uczestnictwa w konferencji » pakiet konferencyjny
EDUNEWS.PL: MŁODZI UCZNIOWIE W SIECI
Jak wynika z analizy eKid przeprowadzonej przez firmę PBI na podstawie badania Megapanel PBI/Gemius, Internet mocno zaznacza swoją obecność w życiu uczniów. Dorasta pokolenie użytkowników, którzy bez Internetu nie wyobrażają sobie życia. Co robią dzieci w wieku szkolnym w Internecie, jak często korzystają z sieci i do czego ją wykorzystują?
DODN Jelenia Góra zaprasza na warsztaty organizowane przez wydawnictwo Lektor Klett 3.03.2011
prezentacja nowości, w tym materiałów do zmienionych egzaminów zewnętrznych oraz do pracy w nauczaniu wczesnoszkolnym.
Nowość w księgarni Gandalf: Intensywny kurs języka angielskiego z CD
Intensywny kurs języka angielskiego z CD przeznaczony jest zarówno dla osób, które chcą uczyć się języka angielskiego od podstaw, jak i dla osób pragnących odświeżyć zdobyte wcześniej wiadomości.
WSZ PWN: Konferencja metodyczna dla nauczycieli jęz. ang. ze szkół podstawowych, 02.03, Rzeszów
Udział w konferencji jest bezpłatny i zostanie potwierdzony certyfikatem wydanym przez Wydawnictwo Szkolne PWN.
CJR ROSJANKA: Zapraszamy do udziału w bezpłatnym projekcie „Aktywni rusycyści”!
Celem projektu jest utworzenie społeczności aktywnych lektorów i nauczycieli języka rosyjskiego, którzy dzięki wzajemnemu wsparciu i wymianie doświadczeń oraz opinii ulepszać będą nie tylko swój własny warsztat lektorski, ale też  pomagać innym w ich dążeniu do bycia naprawdę dobrym i skutecznym nauczycielem.
EDUNEWS.PL: JAPOŃCZYCY PRZYGOTOWUJĄ SZKOŁY DO TECHNOLOGICZNEGO SKOKU
Jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie krajów świata – Japonia – rozpoczyna pilotażowy projekt „szkoły przyszłości“. Pomimo statusu lidera w technologii, japoński system oświaty nie wykorzystywał potencjału TIK/ICT w edukacji, dając się wyprzedzić w edukacyjnych innowacjach m.in. Korei Południowej, Singapurowi czy Wielkiej Brytanii
KONFERENCJA PELT W RZESZOWIE 11-12.03 w Rzeszowie
W programie dwudniowej konferencji znajdą się prezentacje skierowane do nauczycieli języka angielskiego przygotowane przez współorganizatorów. Poza British Council i University of Cambridge ESOL Examinations uczestnicy wysłuchają szkoleń i prezentacji przygotowanych przez wydawnictwa: Cambridge University Press, Macmillan, Pearson Longman i Oxford University Press.
<<poprzednie [1031] 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 nastepne>>