korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowość w LangMarket: Okresy warunkowe są proste!
Moja nadzieja, że materiał dotyczący okresów warunkowych potrafię przekazać przystępnie i skutecznie, opiera się na tym, że w taki sposób nauczyłam go już wielu swoich uczniów. Tak, okresy warunkowe naprawdę mogą być proste! Przekonaj się sam." - wyjaśnia we wprowadzeniu do książki Anna Kowalczewska...
HappyHours - opinia o portalu www.szukaj-lektora.pl
Proszę mi wierzyć, że do klientów indywidualnych znajduję ciekawe osoby. U Was działa to szybciej, a CV ma konkretną formę. Dlatego – w miarę możliwości – kusi mnie opcja zaoszczędzenia czasu.
Dni Otwarte wydawnictwa Express Publishing/Egis od 24 sierpnia do 4 września 2010
Wśród licznych atrakcji: plakat z nowej serii Express Grammar (Conditionals, Prepositions of Time, Present Simple) dla wszystkich nauczycieli, którzy odwiedzą nas podczas Dni Otwartych; loteria, w której każdy los wygrywa! A do wygrania: lektury dla uczniów, czasopisma wydawnictwa Mary Glasgow Magazines, plakaty, kalendarze, upominki-niespodzianki. Nauczyciele, którzy odwiedzą nas podczas Dni Otwartych otrzymają certyfikat potwierdzający indywidulaną konsultację z przedstawicielem wydawnictwa Express Publishing/Egis.
IL PONTE poleca: Fiszki i naklejki ułatwiające przyswojenie słownictwa
Dla chętnych do nauki włoskiego - fiszki i naklejki.
Dni Pearson Longman dla germanistów
Wydawnictwo Pearson Longman przygotowało dla Państwa wiele atrakcyjnych prezentów i pomocy dydaktycznych, a także bardzo korzystne oferty promocyjne.
EDUNEWS.pl : RODZICE I SZKOŁA
W ostatnim tygodniu poświęciliśmy więcej uwagi kwestii komunikacji w edukacji. Szkoła 2.0 powinna być oparta na zasadzie wielostronnego komunikowania się, gdyż tylko wówczas będzie skutecznie wypełniać swoje cele edukacyjne. Więcej komunikacji wymagają relacje nauczyciele-rodzice-uczniowie. Prezentujemy punkt widzenia ucznia - wypowiedź na temat komunikowania się napisana z pozycji osoby, która niedawno ukończyła szkołę średnią. Piszemy również o mapie umiejętności XXI wieku dla przedmiotów związanych z edukacją artystyczną, a także o tym, jak zachęcać uczniów do nauki przedmiotów ścisłych. Zapraszamy do lektury! Zapraszamy do pisania na tematy związane z edukacją i publikowania w Edunews.pl. Zachęcamy do komentowania artykułów - wystarczy najpierw zalogować się do serwisu na stronie głównej, a podkażdym artykułem automatycznie wyświetli się rubryka do wpisania komentarzy.
Pearson Longman: Warsztaty metodyczne dla nauczycieli języka niemieckiego!
Zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego szkół ponadgimnazjalnych na cykl konferencji metodycznych, które odbędą się w Bydgoszczy, Lublinie i Rzeszowie.
NIE dla VAT, TAK dla postulatów PASE
Biuro legislacyjne zaopiniowało treść poprawki i w drugim dniu posiedzenia poprawka w wersji zgłoszonej przez posłankę Bożenę Szydłowską oraz posła Janusza Cichonia została jednogłośnie przyjęta przez wszystkich posłów obecnych na sali!
<<poprzednie [1101] 1102 1103 1104 1105 1106 1107 1108 1109 1110 nastepne>>