korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowość w LangMarket: FISZKI – starter - język portugalski
Na 300 kartonikach zawartych zostało ponad 500 słów i zwrotów niezbędnych każdej osobie rozpoczynającej naukę języka portugalskiego. Kurs zawiera 13 jednostek lekcyjnych, które stopniowo wprowadzają nowe zagadnienia leksykalne i gramatyczne.
EDUNEWS.PL: Przegląd edukacyjnego internetu (2)
Drogi nauczycielu! Na początku nowego roku warto poszukać inspiracji do odświeżenia i wzbogacenia swego warsztatu pracy. Dla tych, którym nie wystarcza już tablica i kreda i chcieliby urozmaicić swoje lekcje nowymi multimediami lub dokształcić się, kontynuujemy prezentację najlepszych anglojęzycznych stron internetowych według AASL.
WSiP: Akcja: Interakcja! - bezpłatne szkolenia metodyczne dla rusycystów 11.10, Kraków
Jak skutecznie zaktywizować uczniów? – nowoczesne narzędzia interaktywne; propozycje tematów i zadań
Nowość w ET TOI - Grammar Trainer Photocopiable Resource Book
Grammar Trainer 1 (A1-A2) Photocopiable Resource Book to pierwsza z całkowicie nowej serii trzech książek z materiałami wspomagającymi naukę gramatyki języka angielskiego na poziomach A1-A2 przeznaczonymi do swobodnego kopiowania przez nauczycieli i lektorów.
EDUNEWS.PL: Jak pomóc uczniom naładować baterie?
Nauczyciele często narzekają na poziom skupienia swoich uczniów podczas zajęć. Młodzieży ciężko jest „wysiedzieć” w klasie sześć godzin lekcyjnych, często też ich nieuwaga nie jest spowodowana nie atrakcyjną formą wykładu, mało interesującym tematem, a nie raz i tym, że są po prostu zmęczeni siedzeniem w ławkach. Co można zrobić by przywrócić ich uwagę?
Cambridge University Press zaprasza na szkolenie metodyczne: STIMULATING YOUNG MINDS 6.10, Kraków
Każdy uczestnik spotkania otrzyma certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia oraz gotowe materiały dydaktyczne zaczerpnięte z Cambridge Copy Collection. Podczas szkolenia odbędzie się losowanie nowości wydawniczych.
Nowość w LangMarket: FISZKI - Kolokacje
Na 100 kartonikach zawarto 100 podstawowych kolokacji wraz z przykładami użycia ułatwiającymi utrwalenie ich znaczenia.
Cykl szkoleń dla lektorów i nauczycieli języka rosyjskiego
Pomysł cyklu szkoleń powstał z uwagi na ogromne zainteresowanie pierwszą edycją „Nauczaj z pasją”, która odbyła się w listopadzie 2009r. i była bardzo dobrze odebrana przez uczestników. Jak wiemy, rynek nie rozpieszcza rusycystów bogatą ofertą szkoleń, nie biorąc pod uwagę, jak bardzo są to ludzie otwarci na nową wiedzę i możliwość wyrażenia swojej kreatywności. Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu, Centrum Języka Rosyjskiego „Rosjanka” we współpracy z ośrodkiem szkoleniowym Marcina i Pauliny Ilskich stworzyło większy projekt oparty na założeniach, które sprawdziły się przy pierwszej edycji.
<<poprzednie [1101] 1102 1103 1104 1105 1106 1107 1108 1109 1110 nastepne>>