korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Pearson: Konferencje dla nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych w Kaliszu -13.02.13.
Pearson: Wszystkich nauczycieli języka angielskiego szkół podstawowych i gimnazjalnych zapraszamy na bezpłatną konferencję metodyczną, która odbędzie się 13 lutego w Kaliszu Hotel Europa al. Wolności 5, Kalisz
NaukaBezGranic: Ireland 3: St. Patrick and The Irish w marcu 2013 w całej Polsce.
Richard Mullaney ma 21 lat i jest irlandczykiem, urodzonym w Dublinie, gdzie studiował Youth Work. Pragnie poświęcić się pracy z młodymi ludźmi z trudnych środowisk. Swoją drogę kariery rozpoczął w wieku 13 lat, przez kilka lat prowadząc drużynę harcerską. Latem pracuje jako animator zajęć w szkołach letnich, takich jak Stafford House w Glasgow i Edynburgu, LINES Languages w Reading. Pomimo młodego wieku ma na swoim koncie mnóstwo osiągnięć, takich jak: Youth & Community Work, Rescue Emergency Care First Aid Training: Level 3, 3rd Place in International Small Ships Race, oraz różnego rodzaju wolontariaty.
Nowela.pl: Jak MOBILizować uczniów do nauki - dla nauczycieli j.francuskiego, 12.02.13, Bydgoszcz.
Dla każdego z uczestników przewidziano bezpłatny egzemplarz podręcznika „Mobile” i certyfikat uczestnictwa! Ponadto, podczas spotkania zostaną rozlosowane inne publikacje wydawnictwa Nowela.
EDUNEWS.PL: HISTORYJKI Z DYMKAMI W ROLI GŁÓWNEJ
Opowiadania, rozprawki, kartki z pamiętnika, recenzje, streszczenia, eseje, opisy, dialogi, reportaże – w trakcie porządków przedświątecznych natknęłam się na zakurzone pudło, w którym znalazłam różne zeszyty z czasów szkolnych. Moją uwagę przyciągnęły jednak najbardziej zeszyty z języka polskiego, angielskiego i niemieckiego. Nietrudno się domyśleć dlaczego. Było ich najwięcej.
Cambridge University Press: Cambridge English Day for Schools ,06.02.13, Białystok.
Nauczanie języka angielskiego na poziomie szkoły podstawowej może dostarczyć wiele satysfakcji, ale jest także ogromnym wyzwaniem, biorąc pod uwagę wymagania zreformowanej podstawy programowej. Jako wykwalifikowani nauczyciele powinniśmy wykorzystywać różnorodne metody i strategie na lekcjach języka angielskiego.
Il Ponte & Via Giulia: T.E.O.R.E.M.A.T. w Teatrze Rozmaitości.
W Teatrze Rozmaitości przy Marszałkowskiej znów można oglądać T.E.O.R.E.M.A.T. na podstawie twórczości Piera Paola Pasoliniego, w reżyserii Grzegorza Jarzyny. O spektaklu i datach przeczytacie pod tym linkiem:
Wydawnictwo Szkolne PWN: konferencja metodyczna dla nauczycieli SP, 12.02.13, Bydgoszcz.
14.30-15.30 Sesja dla nauczycieli klas 1-3 The meaning of interaction in the lower primary classes. Preaching to the converted? Not necessarily... Prowadzenie: Sean Palmer
EDUNEWS.PL: O TWORZENIU GIER EDUKACYJNYCH SŁÓW KILKA.
Jak stworzyć atrakcyjną dla graczy edukacyjną? I to w dodatku grę finansową. To pytanie było ciągle stawiane już od początku istnienia zespołu pracującego nad „Wielką Kasą”. Było to duże wyzwanie, nad którym głowiła się cała interdyscyplinarna grupa, w skład której wchodzili specjaliści od ekonomii i finansów, wykładowcy uczelniani, matematycy, graficy oraz programiści, a także sami gracze. Całe przedsięwzięcie było dodatkowo utrudnione ze względu na samą tematykę gry. (
<<poprzednie [921] 922 923 924 925 926 927 928 929 930 nastepne>>