korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
CLE International i Nowela.pl: Najnowsze publikacje CLE International dla...10.01.2013, Gdańsk.
Wydawnictwa CLE International i Nowela oraz Stowarzyszenie Alliance Française w Gdańsku i Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej w Gdyni serdecznie zapraszają nauczycieli i lektorów języka francuskiego do udziału w szkoleniu metodycznym wydawnictwa CLE International, które poprowadzi doradca metodyczny wydawnictwa CLE International, p. Adriana Kowalska.
EDUNEWS.PL: MÓZG DYSLEKTYKA
Co myślisz, gdy słyszysz słowo dysleksja? Zbyt często pierwszą reakcją jest strumień negatywnych skojarzeń: "powolny czytelnik", "dodatkowy czas na egzaminach", "trudności w pisaniu". Chociaż prawdą jest, że są to typowe objawy u uczniów z dysleksją, można probować je przezwyciężyć - uważa Patrick Wilson, były nauczyciel, a obecnie tutor specjalizujący się w uczeniu osób z dysleksją
MNODN: Konstruowanie indywidualnych programów edukacyjno....09.02.13, Kraków.
Uczestnik szkolenia rozwinie także swoje kompetencje w zakresie koordynowania kompleksowego wsparcia uczniów i modyfikowania oddziaływań terapeutycznych.
EDUNEWS.PL: JAK GRY POMAGAJĄ UCZYĆ - WYNIKI BADAŃ.
Najczęstsze skojarzenie osób dorosłych związane z grami, to – marnowanie czasu, czysta rozrywka. Drugie, często występujące w internecie – gry sprzyjają agresji i przyczyniają się do złych zachowań w klasie. A co wynika z badań naukowych?
Il Ponte & Via Giulia: spotkanie z okazji premiery styczniowego wydania, 12.01.13
Ci z Was, którzy mieszkają w Warszawie, koniecznie wpaść muszą na włoskie spotkanie z okazji premiery styczniowego wydania, które odbędzie się w siedzibie szkoły Włoski Klucz na Kabatach w sobotę 12 stycznia o godzinie 17.30. W programie prezentacja czasopisma i opowieść o wielu włoskich ciekawostkach, smakowity poczęstunek i kieliszek włoskiego wina, a także dużo uśmiechu i wspaniałej atmosfery!
EDUNEWS.PL: SIECIAKI CZY CYBERPUNKI.
Każdy z nas z pewnością zna choć jednego młodego człowieka żyjącego w odrealnionym świecie Internetu, gier i wirtualnych światów. Zwykliśmy nazywać ich sieciakami... jednak czy termin ten jest adekwatny do dorastającego już pokolenia?
Macmillan: BEZPŁATNE KONFERENCJE METODYCZNE, terminy już wkrótce.
Zapraszamy wszystkich anglistów, zarówno nauczycieli uczących w szkołach publicznych jak i lektorów prywatnych szkół i wyższych uczelni, na cykl bezpłatnych konferencji metodycznych, które prowadzą znani i cenieni trenerzy ELT.
MNODN: Dzieci autystyczne i z zespołem Aspergera – sposoby pracy, 08.02.13, Kraków.
Typowe trudności edukacyjne oraz interakcyjne dziecka Dynamika i rokowanie w obszarze wychowania i edukacji Wspieranie rozwoju dziecka autystycznego/ z zespołem Aspergera
<<poprzednie [921] 922 923 924 925 926 927 928 929 930 nastepne>>