korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: SZKOLNI LIDERZY XXI WIEKU.
Myśląc o modernizacji nauczania i związanych z nią zmianach jakościowych w edukacji szkolnej nie możemy pomijać kluczowej roli kadry zarządzającej szkołami. Najbardziej innowacyjni i wysoce kompetentni nauczyciele wykorzystujący dobrodziejstwa technologii w nauczaniu nie spowodują znaczącej zmiany, jeśli za nimi nie będą stali ci, którzy w szkołach podejmują najważniejsze decyzje. Tak więc nie tylko e-nauczyciel jest ważny, ale także e-dyrektor....
Poznańskie Muzeum Narodowe: wystawa Tycjan-Veronese-Tiepolo. Od 2.06 do 5.08.12r. Poznań.
Poznańskie Muzeum Narodowe od drugiego czerwca do piątego sierpnia br. zaprasza na wspaniałą wystawę "Tycjan-Veronese-Tiepolo. Arcydzieła malarstwa włoskiego ze zbiorów Accademia Carrara w Bergamo." Kto szuka pomysłu na wakacyjną wycieczkę, powinien udać się do Poznania! Taka okazja może się prędko nie powtórzyć...
Il Ponte & Via Giulia: Ciekawa strona dla początkujących - język włoski.
Jeśli jesteś na poziomie początkującym, koniecznie odwiedź stronę Italiano in famiglia. Część zamieszczonych tutaj materiałów multimedialnych dostępna jest całkowicie gratis. Można np. obejrzeć mini-serial edukacyjny i razem z jego bohaterami uczyć się codziennego słownictwa!
Nowela.pl: Promocyjne ceny na książki obcojęzyczne do 20.06 do 40% zniżki na literaturę włoską!
Z przyjemnością informujemy, że w Księgarni „Nowela” trwa promocja na literaturę obcojęzyczną. Począwszy od dziś aż do dnia 20 czerwca br. będą Państwo mieli możliwość zakupienia oryginalnej literatury w językach: francuskim, hiszpańskim i włoskim aż o 40% taniej!
RONIK: Kurs doskonalący dla nauczycieli języka rosyjskiego 1-15.07.12, Warszawa.
Międzynarodowa Letnia Szkoła Języka Rosyjskiego w Sankt Petersburgu zaprasza nauczycieli języka rosyjskiego na kurs doskonalący w terminie 1-15 lipca 2012 roku. Dodatkową informacja jest dostępna na stronie internetowej albo pod numerem tel. 22 848 04 11,e-mail: kursy@ronik.org.pl.
EDUNEWS.PL: EDUKACJA DOMOWA W PRAKTYCE.
Nie umie pracować w grupie, nie wysiedzi spokojnie 10 minut - nie wspominając o tym, że ma problem z czytaniem, liczeniem a wszelkie próby wpojenia mu zasad pisowni spełzły na niczym. Jednym słowem, "słaby uczeń". Narzekania nauczycieli, prośby i upomnienia - z tym spotyka się coraz większa liczba rodziców, których dzieci mają trudności lub nie są w stanie przystosować się do szkolnego schematu nauczania. Mimo systematycznej pracy z dzieckiem, opłacania korepetycji, wysyłania na zajęcia dodatkowe, efektów nie widać lub są wręcz odwrotne od zamierzonych....
Macmillan: ATRAKCJE ZA DEKLARACJE! konkurs dla nauczycieli szkół ponadgimnazjanych, do 15.06.12.
Zadanie konkursowe: - złóż deklarację korzystania z serii Gateway lub Matura Masters i Repetytorium maturalnego z testami - Napisz krótką recenzję jednaj z wybranych publikacji - Wyślij formularz deklaracji wraz z recenzją do regionalnego reprezentanta wydawnictwa do dnia 15 czerwca.
ETS: XXXIX edycja konwentu HR, Kompetencje, Rozwój i Ocena pracowników, 15.06.12 Warszawa.
Impreza jest doskonałą okazją do uczestnictwa w wykładach doświadczonych praktyków i ekspertów z obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Stwarza także możliwość nawiązania wartościowych kontaktów oraz wymiany opinii wśród specjalistów i decydentów z branży w kwestii sprawdzonych rozwiązań i wdrażania dobrych praktyk w różnych sektorach HR.
<<poprzednie [921] 922 923 924 925 926 927 928 929 930 nastepne>>