korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: WSPÓŁPRACA W SZKOLE
Jedną z najbardziej poszukiwanych kompetencji jest dzisiaj umiejętność współpracy z różnymi ludźmi w różnych zespołach zadaniowych. Czy polska szkoła uczy współpracy? Różnie z tym bywa. Warto poświęcić więcej uwagi szkole jako instytucji, która nie tylko powinna uczyć współpracy, ale także sama powinna być instytucją współpracującą. Powstało wiele ciekawych i pomocnych materiałów, z których można od razu skorzystać
MNODN: Teoria Sally Goddard Blythe w praktyce – wpływ odruchów prymitywnych i...05.12.15, Kraków.
Treścią warsztatów będą więc ćwiczenia, będące serią ruchów rozwojowych, wzorowanych na ruchach, jakie dziecko wykonuje w pierwszym roku życia. Wszystkie ćwiczenia wykonuje się na podłodze. Wspomagają one rozwój prawidłowego ustalenia głowy w stosunku do ciała, który stanowi podstawę kształtowania się prawidłowej postawy i koordynacji ruchowej, powodując rozwój umiejętności korzystania z lewej i prawej strony oraz górnej i dolnej części ciała.
DOS-ELTea: THINK FRESH – czyli Neurodydaktyka nareszcie w praktyce! 5.12.15 Rzeszow
Jak mózg uczy się języka angielskiego? Super-intensywne warsztaty już wkrótce w Twoim regionie !!!
EDUNEWS.PL: SPÓR O GIMNAZJA
Mam wrażenie, że machina ministerstwa edukacji istnieje sama dla siebie. Aby uzasadnić potrzebę swojego istnienia urzędnicy produkują masę nowych obowiązków dla dyrektorów i nauczycieli tworząc rozbudowany system kontroli oraz nadzoru. Podobne wrażenie odnoszę w kontekście wypowiedzi na temat likwidowania gimnazjów. W dyskusji o ich znaczeniu i miejscu w systemie nowoczesnej edukacji wynika, że szkoły funkcjonują po to, aby nauczyciele mieli pracę
Goethe-Institut: MYŚLENIE Z KOMPASEM I BEZ
Tłumacz bardzo chciałby wierzyć, że choćby niektóre słowa mają ścisłe odpowiedniki w tym drugim języku. Że na przykład w sprawach określanych przez wzorce z Sèvres i południki w Greenwich nie grożą nieporozumienia. Tymczasem już z dwiema spośród stron świata jest kłopot.
MARYLAND: Zapraszamy na 3 edycję szkolenia FULL KIT. Przybornik Nauczyciela Malucha, 05.12.15,Poznań
Naucz się tuzina Gier, Zabaw, Piosenek i Wierszyków oraz Praktycznych Pomysłów i Trików na zachowanie Dyscypliny oraz sprawne Zarządzanie grupą Dzieci.
Goethe-Institut: ROZMOWY Z TŁUMACZAMI BERNHARD HARTMANN
„Tekst literacki jest dziełem sztuki, więc i jego dobry przekład powinien być samoistnym dziełem“ – twierdzi Bernhard Hartmann.
Biuletyn Strategie i Top Manager: Obsługa klienta – jeszcze koszt czy już inwestycja?
Polskie firmy tracą gigantyczne sumy przez złą obsługę klientów. Jednocześnie niewiele robią, by stratę związaną z kiepską obsługą ograniczyć, nie mówiąc już o wykorzystaniu tej sytuacji dla budowania przewagi rynkowej.
<<poprzednie [461] 462 463 464 465 466 467 468 469 470 nastepne>>