korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
MARYLAND zaprasza: Full Kit 4 ET - Przybornik Nauczyciela Maluchów - 27/28.06.15 w Warszawie.
Naucz się tuzina Gier, Zabaw, Piosenek i Wierszyków oraz Praktycznych Pomysłów i Trików na zachowanie Dyscypliny oraz sprawne Zarządzanie grupą Dzieci.
EDUNEWS.PL: REFLEKSJE NA TEMAT OCENIANIA
Ocenianie towarzyszy nam w zasadzie przez całe życie. Codziennie oceniamy siebie samych, siebie nawzajem i inne osoby. Ocena nabiera szczególnego znaczenia w klasie I szkoły podstawowej, kiedy dziecko chce się uczyć i lubi to, znajduje wielką radość w nauce. Jak oceniać uczniów, aby oceny wspierały ich rozwój w trakcie edukacji szkolnej i poza szkołą? Spróbujmy spojrzeć szerzej na problem stopni szkolnych i oceniania...
PASE: Procesy psychologiczne zachodzące w grupie i radzenie sobie z trudnościami, 27-28.06.15,W-wa.
Specjalnie dla newsletterów portalu szukaj-lektora przygotowaliśmy kod rabatowy SZUKAJLEKTORA upoważniający do 10% rabatu.
EDUNEWS.PL: ZAUFANIE SPOŁECZNE RODZI SIĘ W SZKOLE (1)
W świetle alarmujących danych o niskim poziomie zaufania społecznego w Polsce musimy postawić pytanie, jak modyfikować system edukacji, by szkoła uczyła budować relacje oparte na zaufaniu i otwartości
British Council: Wystawa Adama Broomberga i Olivera Chanarina, 27.06-06.09.15, Warszawa.
Wystawa prezentuje fotografie, film oraz performance, eksplorujące napięcia pomiędzy dyscypliną a przypadkiem, precyzją i chaosem, empatią oraz mimowolną przyjemnością czerpaną z oglądania cudzego bólu.
EDUNEWS.PL: PIERWSZE KROKI Z PROGRAMOWANIEM
Do realizacji projektu „Mistrzowie Kodowania” przymierzałam się dość długo. Pracuję z trzema klasami pierwszymi (sześcio i siedmiolatki), więc wyzwanie duże. Obejrzane wspólnie na scratch.mit.edu przykładowe efekty pracy starszych kolegów wzbudziły u dzieci wiele entuzjazmu i wiele wątpliwości u mnie. No właśnie – jak to zrobić?
ettoi.pl: Landkarte Deutschland - Poster. Materiały na zakończenie roku szkolnego.
W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego nasze wydawnictwo przygotowało propozycję zakupu poniższych materiałów z przeznaczeniem na nagrody dla uczniów.
Pearson: Międzynarodowa Konferencja 'Przyszłość nauczania języków obcych na uczelniach...", 27.06.15
Konferencja poświęcona będzie perspektywom rozwoju nauczania języków obcych w ramach lektoratów na uczelniach wyższych. W trakcie obrad podzielonych na kilka bloków tematycznych wymienimy się doświadczeniami dotyczącymi, między innymi, wprowadzania nowych metod nauczania oraz dostosowania istniejących metod do ciągle zmieniających się potrzeb zarówno rynku pracy jak i studentów. Zajmiemy się również stojącymi przed nami wyzwaniami organizacyjnymi.
<<poprzednie [461] 462 463 464 465 466 467 468 469 470 nastepne>>