korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Księgarnia Francuska Edukator: Weekend z… Joël Dicker
W Edukatorze mamy w ofercie trzy jego powieści. Proponujemy na nie 15 procent rabatu. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.
KSK PERFEKT: Narzędzia coachingowe w pracy lektora, moduł IV, 22.04.17, Dąbrowa Górnicza.
Cykl warsztatów: „Od świadomej niekompetencji, do nieświadomej kompetencji, czyli o skutecznych strategiach w nauczaniu języków obcych.”
Praca.pl: Zbuntowany czy asertywny?
W komunikacji na polu zawodowym każdy z nas odgrywa jakąś rolę. Podczas gdy wypełniasz swoje obowiązki zawodowe, może dochodzić do sytuacji, w których Twoja postawa lub interesy są zagrożone. Zaczynasz się bronić lub atakować, męczyć i frustrować. Przychodzi w końcu moment, w którym zastanawiasz się czy chcesz w to grać dalej, czy podtrzymując swoją postawę przyniesie Ci to więcej korzyści, czy straty. Kluczem do rozwiązania wciąż narastającej frustracji jest zastosowanie zasad komunikacji zdroworozsądkowej, opartej na empatii i wyczuciu potrzeb własnych oraz drugiej strony.
Personnel Training Institute: Akademia Zarządzania Edukacją dla Metodyka 2 edycja, 22-23.04.17, W-wa
2 zjazd Akademii Zarządzania Edukacją dla Metodyka 2 edycja
GOETHE-INSTITUT: PROGRAM FILMOWY 3 X BLN 20.04-08.06.17, Kraków.
Marzenia i rzeczywistość, historia i współczesność, podziały i zjednoczenia, NRD i RFN – w filmach o Berlinie przeglądają się wielkie i małe historie. Oto propozycje trzech wybranych tytułów, jakie będzie można zobaczyć podczas otwartych pokazów Goethe-Institut w Krakowie wiosną 2017 roku.
EDUNEWS.PL: WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD EMPATII
Empatia to postawa, którą możemy kształtować w procesie wychowania. Samo wychowanie nie jest dodatkową funkcją szkoły, ale podstawowym zadaniem każdej osoby i instytucji, która ma szansę czy obowiązek wywarcia pozytywnego wpływu na dziecko. Efektywna edukacja nie jest możliwa bez wychowania. Tak jak życie we współczesnym świecie nie jest możliwe bez empatii. Tego polska szkoła uczy się od nauczycieli, którzy o wychowaniu nie zapominają. Naszym obowiązkiem jest im pomóc...
MM Publications: MM Publications First Aid - BEFORE, DURING, AFTER, TEACHING,...21.04.17, Piotrków T
„MM Publications First Aid” to cykliczny program warsztatów dla nauczycieli języka angielskiego, uczących w szkołach ponadgimnazjalnych i/lub szkołach językowych. Drugi cykl nosi nazwę „BEFORE, DURING, AFTER, TEACHING, LEARNING”
InfoPraca.pl: Jesteś jak… delfin, niedźwiedź, lew czy wilk?
Budzisz się wcześnie rano… Czy najbardziej produktywny jesteś o poranku, czy wprost przeciwnie?
<<poprzednie [281] 282 283 284 285 286 287 288 289 290 nastepne>>