korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL - JAK POMÓC DZIECKU RADZIĆ SOBIE Z EMOCJAMI (artykuł)
Nie da się żyć bez emocji – każda z nich pomaga komunikować się z otoczeniem. I choć wszyscy ludzie - bez wyjątku - przeżywają te same uczucia, w całym wachlarzu emocji są takie, z którymi zwłaszcza dzieciom bardzo trudno sobie poradzić. Psycholog dziecięcy podpowiada, jak pomóc swoim pociechom uporać się z tym problemem
ELI & ET TOI - Bawełniane torby 'Education is a big game!'
Od dziś w naszym sklepie możesz znaleźć oryginalne, stylowe torby 'Education is a big game!' w kolorze czarnym lub czerwonym - ekologiczne, wykonane w 100% z bawełny, z długimi, wzmocnionymi uchwytami.
GOETHE INSTITUT: RYNEK MIESZKANIOWY W BERLINIE: AIRBNB – ZE SZKODĄ CZY POŻYTKIEM? (artykuł)
Czy portal Airbnb jest głównym winowajcą deficytu mieszkań w Berlinie? Trzech studentów spróbowało odpowiedzieć na to pytanie, analizując dane. Z zaskakującym wynikiem.
NaukaBezGranic - American Myths and Legends, 15.06.18, Kraków
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
BRITISH COUNCIL: "Czym jest Gilbert & George?" 15-24.06.18, Gdańsk
British Council oraz Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia zapraszają na spotkanie z artystami (prowadzenie: Michael Bracewell), promocję książki oraz pokazy filmów. Wydarzenie organizowane z okazji 20. lecia CSW Łaźnia, 50. lecia działalności artystycznej Gilberta & George’a oraz 80. lecia British Council w Polsce.
EDUNEWS.PL - EDUKACJA - W POSZUKIWANIU SENSU (artykuł)
No właśnie – czy my w ogóle zastanawiamy się nad tym, jaki jest sens/cel edukacji dzisiaj? Czy my – nauczyciele, rodzice, samorządowcy, przedsiębiorcy, ministrowie myślimy nad tym, po co nam dzisiaj szkoła? Czy jesteśmy świadomi tego, że rola edukacji powinna się zmieniać? Ja osobiście mam wrażenie, że żyję w nieco schizofrenicznej rzeczywistości.
ETS Global: 7 ways you can use the TOEFL ITP tests in your classroom- webinar, 21st June
ETS Global ma przyjemność zaprosić na bezpłatne webinaria przedstawiające testy ETS. Podczas 43 sesji on-line poruszonych zostanie 29 tematów. Omówione będą zagadnienia dotyczące między innymi: podejścia do nauczania i uczenia się języka angielskiego, którego celem jest uzyskanie satysfakcjonujących wyników, jak się przygotować do testu TOEIC® Listening & Reading, jak podejmować decyzje przy wykorzystaniu wyników testu TOEIC® i wiele innych. Zapraszamy!
Instytut Austriacki Kraków: prezentacja podręcznika Prima los geht's, 15.06.18, Kraków
15 czerwca zapraszamy na prezentację podręcznika Prima los geht's. Prezentację poprowadzi pani Martina Bartucz z Berlina, Fachberaterin Deutsch als Fremdsprache. Godzina 15.00
<<poprzednie [181] 182 183 184 185 186 187 188 189 190 nastepne>>