korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
British Council i Multikino National Theatre Live: Szaleństwa. Rewia, 31.12.17
British Council i Multikino kontynuują strategiczną współpracę przy realizacji pokazów spektakli brytyjskich na wielkim ekranie. W 2017 roku, na widzów czeka program wzbogacony o nowe tytuły oraz powtórki najpopularniejszych inscenizacji ze słynnych scen brytyjskich, takich jak: National Theatre, Kenneth Branagh Theatre Company, Globe On Screen czy Royal Shakespeare Company.
EDUNEWS.PL: ZRÓB SOBIE FINLANDIĘ
Kilka dni temu, podczas dorocznej wizyty u pani doktor, która od ćwierć wieku konserwuje mnie po ciężkiej chorobie, zgadaliśmy się jak Polka z Polakiem. „Co Pan myśli o reformie oświaty?” – padło pod moim adresem. „A co Pani sądzi o sieci szpitali?!” – skontrowałem...
Wydawnictwo ELI & ET TOI: English for the Armed Forces, nowość!
Książka powstała z myślą o osobach pragnących związać swoją karierę zawodową z wojskiem i szeroko pojętym światem wojskowości.
Księgarnia Francuska Edukator: Przed Mikołajem, przed Gwiazdką, pomysły na prezenty.
Przed Mikołajem, przed Gwiazdką
GOETHE-INSTITUT: POKAZ INTERAKTYWNY PRE-CRIME CALCULATOR, 08.12.17, W-wa
POKAZ INTERAKTYWNY: SPRAWIEDLIWOŚĆ! PODCZAS FESTIWALU WATCH DOCS PRE-CRIME CALCULATOR
GOETHE-INSTITUT: WIECZÓR Z FILMEM I LITERATURĄ „DZIENNIK IRLANDZKI“ HEINRICHA BÖLLA, 08.12.17, W-wa
WIECZÓR Z FILMEM I LITERATURĄ „DZIENNIK IRLANDZKI“ HEINRICHA BÖLLA
EDUNEWS.PL: INTERAKTYWNE LEKCJE Z NEARPOD'EM
W szkołach pojawia się coraz więcej tabletów. Można je z powodzeniem połączyć na lekcji w jedną sieć urządzeń, na których wyświetlane będą dokładnie te zadania i materiały, które zaplanował nauczyciel. Nearpod jest aplikacją, która umożliwia dostęp do platformy edukacyjnej i pozwala na wielu urządzeniach w klasie wyświetlać treści nauczyciela i uczniów oraz podglądać, w jaki sposób uczniowie pracują nad zadaniem
Goethe-Institut:O CO CHODZI Z... SEPARATYZMEM W NIEMCZECH? NIE NARODY, LECZ PAŃSTWA
Przez Europę przechodzi fala separatyzmu. Nie omija ona także Niemiec. Christoph Bartmann snuje rozważania na temat niepodległości Bawarii i tzw. separatyzmu indywidualnego.
<<poprzednie [181] 182 183 184 185 186 187 188 189 190 nastepne>>