korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
FRSE: Nauczyciel języka we współczesnym świecie – oczekiwania, wyzwania, perspektywy, 25.09.17, W-wa
Europejski Dzień Języków jednoczy prawie 800 milionów Europejczyków z 47 krajów wokół idei wielojęzyczności i różnorodności językowej. Rada Europy corocznie we wrześniu ponawia apel do mieszkańców krajów członkowskich o podejmowanie nauki języków i to niezależnie od wieku uczących się czy form kształcenia. Wielojęzyczność umożliwia wzajemne zrozumienie pomiędzy poszczególnymi kulturami i jest podstawą bogactwa kulturowego naszego kontynentu.
SJO PERFEKT: LEKTOR PO WAKACJACH 23.09.17, Dąbrowa Górnicza
Zapraszamy na: Warsztat Coachingowy dla lektorów języków obcych w ramach cyklu warsztatów: „Od świadomej niekompetencji, do nieświadomej kompetencji, czyli o skutecznych strategiach w nauczaniu języków obcych.”
EDUNEWS.PL: CO CZYTAĆ W SIECI? EDUTOPIA
W kolejnym odcinku o wartościowych serwisach edukacyjnych, które warto śledzić, zajrzymy do portalu stworzonego przez Fundację Edukacyjną George Lucasa. Edutopia to jeden z najważniejszych edukacyjnych „trend-setterów”, czyli portal, który pokazuje co nowego i wartościowego dzieje się w różnych szkołach na świecie i może zdarzyć się w każdym innym miejscu
EDUNEWS.PL: PODRĘCZNIK UŁANA
Dziś zapraszam na rozmowę z prof. Aleksandrem Nalaskowskim. To kolejny wywiad udostępniany z archiwum miesięcznika Edukacja i Dialog. Powoli powstaje mini cykl rozmów z autorytetami. Nie byłoby ich, gdyby nie współpraca z Anną Raczyńską, wybitną dziennikarką, która w latach 2009-2015 przeprowadziła dziesiątki ważnych rozmów z wybitnymi pedagogami. W tym czasie w redakcji miesięcznika odbywały się również regularne debaty pod hasłem: "Polska Szkoła 2030".
Twoja Lekcja: U lektora na kozetce – czyli słów kilka o byciu „psychologiem” na... 23.09.17, Wrocław
Pewnie wszyscy to doskonale znamy – współpracujemy z naszym klientami od dłuższego czasu, coraz lepiej się poznajemy i buduje się między nami więź. Klient jest coraz bardziej otwarty, czuje się bezpiecznie i opowiada nam coraz więcej o sobie. Aż w końcu nadchodzi ten moment, kiedy zaczyna się nam zwierzać ze swoich problemów rodzinnych lub zawodowych… Z czasem te zwierzenia stają się coraz częstsze, coraz bardziej emocjonalne. I tutaj powstaje pytanie, co powinniśmy zrobić? Wysłuchać? Doradzić? Poprawić szyk zdania…? No właśnie… Czy (i jak) pomagać oraz w jaki sposób zadbać o swój komfort i jakość własnej pracy?
Goethe-Institut: BUCHKLUB Jenny Erpenbeck, Klucz do ogrodu(tłumaczenie Eliza Borg, WAB 2012 ), 19.09
19 września: Jenny Erpenbeck, Klucz do ogrodu (tłumaczenie Eliza Borg, WAB 2012 )
InfoPraca.pl: Technika walizkowa w negocjacjach-negocjacje w wynagrodzeniach, skuteczny poradnik.
Technika ofensywna, opiera się na dobrym przygotowaniu kandydata. Polega na rozpoznaniu potrzeb firmy i zaproponowaniu rozwiązań.
Księgarnia Italicus: Corsi di lingua italiana per bambini
Care Amiche, cari Amici, torniamo a scrivervi come ogni anno in concomitanza con l'inizio del nuovo anno scolastico per presentarvi un ricco assortimento di metodi di apprendimento della lingua italiana destinati ai più giovani.
<<poprzednie [181] 182 183 184 185 186 187 188 189 190 nastepne>>