korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
IL PONTE poleca: Tydzień z włoskim kinem
Szykuje się tydzień z włoskim filmem w kinach studyjnych!
EDUNEWS.PL: M-learning wkracza na uczelnie
Wierzymy w świat, w którym studenci nie są ograniczeni w nauce salą wykładową; w którym informacja jest dostępna w coraz to nowszym kontekście i sytuacji; w którym uczenie się staje się w pełni procesem mobilnym, zmieniającym życie studentów. Oto fragment strategii edukacyjnej Uniwersytetu Chrześcijańskiego Abilene – uczelni, która stawia na m-learning.
Nowość w LangMarket: Dschingis Khan
Einfach lesen to seria znanych lektur z literatury dziecięcej i młodzieżowej w uproszczonej, zdydaktyzowanej formie. Seria obejmuje cztery poziomy językowe. Każdy rozdział rozpoczyna się ilustracją ułatwiającą zrozumienie tekstu...
IL PONTE poleca: Nowości w kinach
Nowe ciekawe filmy w kinach
EDUNEWS.PL: Studiowanie zmienia się
Powiększające się zasoby edukacyjne w sieci, podkasty i edukacyjne serwisy społecznościowe sprawiają, że zmniejsza się liczba godzin spedzanych przez studentów na uczelni – zauważają australijscy badacze systemu edukacji. Miejscem nauki stają się m.in. kawiarnie, w których wiele osób spędza czas przesłuchując na mobilnych urządzeniach wykłady, które opuścili na uczelni.
IL PONTE poleca: włoskie książki w księgarni internetowej LIBEA
Na stronie księgarni internetowej LIBEA odnajdą Państwo książki i filmy w języku włoskim
Nowość w LangMarket: Język angielski - Gramatyka dla początkujących - gimnazjum/liceum
Atutem niniejszej książki jest jej prosta konstrukcja. Jest ona podzielona na szereg jednostek lekcyjnych. Każda z nich dotyczy osobnego zagadnienia gramatyki angielskiej. Jednostka składa się z przejrzystych objaśnień wzbogaconych szeregiem przykładów ilustrujących zasady obowiązujące w danym dziale gramatyki oraz części ćwiczeniowej...
EDUNEWS.PL: Humaniści słabo przygotowani do pracy zawodowej
Przedsiębiorcy uważają, że aż 60% absolwentów kończących studia humanistyczne i 44% kończących kierunki ekonomiczne oraz zarządzanie, jest źle przygotowanych do wykonywania pracy zawodowej – oto wyniki badania przeprowadzonego przez organizację Pracodawcy Rzeczpospolitej Polskiej (wcześniej Konfederacja Pracodawców Polskich).
<<poprzednie [1121] 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 1130 nastepne>>