korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
PEARSON: filmy szkoleniowe online: Edukacja XXI wieku Odcinek 1: Umiejętności
Zapraszamy do obejrzenia serii filmów szkoleniowych poświęconych nauczaniu we współczesnej szkole. Czym różni się nauczanie wczoraj od dzisiejszych lekcji? Jak na przestrzeni lat zmienili się uczniowie? Jak wykorzystać te zmiany, aby służyły osiąganiu celów edukacyjnych? Na te i inne pytania odpowiedzą Joanna Jagiełło i Marek Jędryka, doświadczeni nauczyciele i trenerzy Pearson.
Centrum Egzaminacyjne Cambridge LANG LTC : FCE LAST MINUTE, zapisz się do 20.11.12.
Centrum Egzaminacyjne Cambridge ESOL Lang LTC PL090 – Promocja Świąteczna FCE LAST MINUTE Zapisz się do 20 listopada na egzamin FCE, który odbędzie się 30 listopada, a dostaniesz zniżkę 50 zł. Cena najniższa w Warszawie 460zł! Nie chcesz, żeby okazja przeszła Ci koło nosa?
MNODN: Techniki autoprezentacji dla nauczycieli – komunikacja niewerbalna, 23.11.12, Kraków.
Szkolenie warsztatowe prezentujące konkretne techniki autoprezentacji dla nauczycieli do wykorzystania zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu codziennym
EDUNEWS.PL: NIK O KSZTAŁCENIU I DOSKONALENIU ZAWODOWYM NAUCZYCIELI.
Zdaniem Najwyższej Izby Kontroli, jedna trzecia nauczycieli nie podnosi swoich kompetencji, mimo że mają na to zapewnione środki finansowe. Tym samym nie wypełniają obowiązku, do którego obliguje ich Karta Nauczyciela. Nie wykorzystują w ten sposób szansy na podniesienie swoich kwalifikacji, co jest szczególnie ważne w sytuacji wdrażania nowych podstaw programowych. Blisko połowa studentów kończących specjalizację nauczycielską nie czuje się dobrze przygotowana do pracy w szkole. System kształcenia i doskonalenia zawodowego nauczycieli wymaga zdaniem kontrolerów NIK pilnej naprawy...
CLE International i Nowela: Warsztaty metodyczne-Od czarnej tablicy...24.11.12 Grudziądz.
Od czarnej tablicy do tabletu w nauczaniu języków obcych, nowości wydawnicze CLE International na wszystkie poziomy nauczania”. Dla każdego z uczestników przewidziano bezpłatny egzemplarz podręcznika i certyfikat uczestnictwa
Galeria 2.0 zaprasza na otwarcie wystawy Mowomowa 14 listopada 2012 roku o godz. 18.00, W-wa.
Trzy różne postawy artystyczne. Trzy działania w przestrzeni 2.0. Materia języka, zbliżenie na detal, uwalnianie idei, potencjalność tekstu – subtelnie się przenikają, tworząc zbiór wspólny, obszar spotkania tych trzech artystów w szeroko pojętym „słowie”.
MNODN: Jak mówić świadomie? Warsztat pracy z głosem dla nauczycieli, 23.11 i 30.11.2012, Kraków.
Co wiemy o naszym głosie Higiena głosu – recepta Metody i ćwiczenia kształcenia głosu Ćwiczenia artykulacyjne, dykcyjne, interpretacyjne. Prowadzony przez doświadczonego specjalistę! Polecany wszystkim osobom, które posługują się często swoim głosem w miejscu pracy!
Nauka Bez Granic: Britain: Festivals and... - Warsztat dla grup z nauczycielem, w grudniu 2012.
Festivals are filled with music, singing and dancing and Britain is no different. Like every country it also has a rich source of traditions young and old to draw from. But Britain is also made up of 4 different countries or states each with its own personal identity, customs language and culture which makes it a rich place to examine when thinking of the happy Yule tide ahead of us.
<<poprzednie [871] 872 873 874 875 876 877 878 879 880 nastepne>>