korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Il Ponte & Via Giulia: Sicily monochrome- wystawa fotografii w BlueCity, Warszawa.
Polecamy wystawę fotografii, zatytułowaną Sicily monochrome, którą zobaczyć można w BlueCity. Piękne zdjęcia z trójkątnej wyspy, widzianej oczami (i obiektywem) Jacka Poremby, na pewno Was zachwycą.
LANG LTC zaprasza: ESOL CONFIDENTIAL: PET, FCE i CAE - ocenianie WRITING i SPEAKING,15.02.13, W-wa.
Centrum Egzaminacyjne Cambridge ESOL Lang LTC w Warszawie zaprasza nauczycieli przygotowujących uczniów do: PET, FCE i CAE, na szkolenie dotyczące oceniania najbardziej problematycznych komponentów egzaminacyjnych: WRITING i SPEAKING.
LangLion: webinarium dla właścicieli szkół językowych, 25.01.13.
Mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w webinarium zorganizowanym dla właścicieli szkół językowych przez firmę LangLion. Podczas internetowego spotkania przedstawimy Państwu możliwości wykorzystania Platformy do zarządzania szkołą językową LangLion, która znacznie ułatwi i przyspieszy Państwa codzienną pracę.
Pearson: Konferencje dla nauczycieli języka angielskiego 23.01.13, Kraków.
Nie bez powodu wymagania niezbędne do uzyskania stopnia nauczyciela mianowanego i dyplomowanego obejmują umiejętność wykorzystywania w pracy technologii informacyjnej i komunikacyjnej. Dobrze zorganizowana cyfrowa szkoła nie oznacza jednak wcale rezygnacji z tradycyjnych sposobów pracy! Sztuka polega na tym, by umiejętnie łączyć dobre praktyki analogowe z rozwiązaniami nowoczesnymi. W czasie sesji przedstawimy konkretne rozwiązania i pomysły, które umożliwią wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań w warunkach typowych dla każdej polskiej szkoły bez rezygnacji z dobrych, tradycyjnych praktyk.
EDUNEWS.PL: BLOGUJMY PO WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI
Poruszając się po zasobach internetu wpadamy na ich strony co chwilę. Pod koniec 2010 r. ponad 11 milionów Polaków odwiedzało różne blogi obok głównych serwisów informacyjnych i społecznościowych. Łączną liczbę blogów szacowano wówczas na świecie na ok. 135 mln, z czego w Polsce zarejestrowanych było ich około 3 milionów. Czy można je wykorzystać w edukacji szkolnej? Tak, a nawet trzeba!
Promentis: GRY JĘZYKOWE - warsztaty metodyczne z cyklu "Uczyć lepiej", 09.02.13, Poznań.
Tym razem zajmiemy się tematyką gier językowych i zastanowimy się dlaczego warto stosować je w czasie zajęć, w każdym przedziale wiekowym. Duża dawka praktycznych informacji i dobrego humoru gwarantowana.
Goethe Institut w Warszawie: Literackie podróże przez miasta.
Czy dziś zgodzilibyśmy się ze Stendhalem, który twierdził, że „powieść jest jak zwierciadło, które przechadza się po gościńcu“? W naszych literackich podróżach po Polsce i Niemczech autorzy próbują dociec, na ile życie miast znajduje swoje odzwierciedlenie we współczesnej literaturze. Literackie podróże po Polsce
Pearson: Konferencje dla nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych w Białymstoku -02.02.13.
Gamification: this is where learning happens, Mariola Bogucka Sesja dla nauczycieli klas 1-3 New technologies have become a symbol of modern times: the Internet, e-books or computer-based entertainment have been naturally integrated into everyday life...
<<poprzednie [871] 872 873 874 875 876 877 878 879 880 nastepne>>