korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Macmillan: EXPLORE THE JOY OF TEACHING- bezpłatne konferencje od 13.02 do 10.03 w całej Polsce.
Macmillan: EXPLORE THE JOY OF TEACHING Cykl bezpłatnych konferencji metodycznych dla anglistów ze szkól podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Najnowsza edycja bezpłatnych konferencji metodycznych odbędzie się w dniach 13 lutego – 10 marca 2012 r. w 44 miastach. Nasz wyjątkowy zespól trenerów i autorów zaprasza Państwa aż na 147 sesji metodycznych, które odpowiedzą na najbardziej aktualne dylematy metodyczne tego roku.
EDUNEWS.PL: JAK UJARZMIĆ (ELIMINOWAĆ) SZKOLNĄ BIUROKRACJĘ?
Dyrektorzy szkół i nauczyciele denerwują się, że zamiast pracować bezpośrednio z uczniem, zbyt dużo czasu poświęcają zwykłej, często niepotrzebnej pisaninie. A liczba pisemnych prac szkolnych wzrasta. Na potrzebę ograniczenia lub eliminacji szkolnej biurokracji wskazuje wielu. Czy naprawdę nie ma skutecznego sposobu na szkolną biurokrację?...
Weź udział w TELEKONFERENCJI dla kandydatów na Regionalnych Ekspertów ds. Certyfikatów ETS - 8.02
Zapraszamy do udziału w telekonferencji przeznaczonej dla osób zainteresowanych współpracą z Educational Testing Service w charakterze Regionalnego Eksperta ds. Certyfikatów ETS. Plan spotkania: 1. ETS i międzynarodowe certyfikaty językowe. 2. Regionalny ekspert ETS – rola i zakres działań. 3. Zasady i warunki współpracy z ETS. 4. Pytania i odpowiedzi.
Ksiegarnia Francuska Edukator: Carrousel - le monde francophone + CD audio, nowości wydawnicze.
Carrousel - le monde francophone + CD audio to książka przeznaczona dla dzieci i młodzieży na poziomie A1+/A2 mająca na celu przybliżyć uczącym się kulturę Francji oraz najważniejsze elementy cywilizacji Francji. Książka składa się z 32 rozdziałów; każda część zawiera liczne ćwiczenia na rozumienie ze słuchu oraz ćwiczenia leksykalne odnoszące się do omawianego zagadnienia.
EDUNEWS.PL: TO BYŁ ROK...
Wypadałoby jakoś podsumować te minione 365 dni w edukacji. Wszystkiego nie da się opisać, więc wybrałem kilka spraw, które moim zdaniem miały duże znaczenie dla rozwoju polskiej edukacji w 2011 roku. To oczywiście subiektywny wybór i oceniając po komentarzach użytkowników Edunews.pl w minionym roku, tematów do dyskusji i oceny można wybrać znacznie więcej
FORTIMA zaprasza: 05.02.2012 w Warszawie - Szkolenie - ABC dubbingu
Często bywa tak, że tłumaczenie choć "leży" na synchronie idealnie, to brzmi drętwo i trzeba je "podkręcić", by widza zaciekawić, a nie zanudzić. Nierzadko polskie wersje są ciekawsze od oryginalnych. Dubbing to trochę pisanie filmu od nowa!
Echo A1 - podręcznik do języka francuskiego dla szkół ponadgimnazjalnych zatwierdzony przez MEN.
Echo A1 - podręcznik do języka francuskiego dla szkół ponadgimnazjalnych zatwierdzony przez MEN.
ORE I GOETHE - INSTITUT. Kurs w formie blended learning: Zmieniająca się szkoła, 16-19.02, Sulejówek
Uczestnicy zapoznają się z podstawowymi narzędziami platformy edukacyjnej Moodle, zostaną przygotowani do pracy samodzielnej z materiałami zamieszczonymi na platformie oraz do wykorzystania w nauczaniu kooperacyjnych form uczenia. Szerzej zostanie przedstawione nauczanie zintegrowane CLIL, metoda projektu oraz metoda LdL. Program składa się z kilku modułów, opartych na krótkich filmach, przedstawiających tendencje i kierunki rozwoju szkoły w Niemczech. Filmy stanowią materiał poglądowy do ćwiczeń, które mogą być dla uczestników bodźcem do wspólnej refleksji a także dyskusji i rozwiązywania problemów dotyczących koncepcji szkoły i projektów szkolnych.
<<poprzednie [961] 962 963 964 965 966 967 968 969 970 nastepne>>