korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Uwaga! ZMIANA CEN od 1.10.2011. Księgarnia Nowela.
KSIĘGARNIA INTERNETOWA NOWELA.PL Informujemy, że od dnia 1 października 2011 zmianie ulegną ceny dystrybuowanych przez nas materiałów obcojęzycznych
Wydawnictwa Nowela i Edinumen: Warsztaty metodyczne dla nauczycieli, 05.10.2011, Katowice.
Wydawnictwa Nowela i Edinumen we współpracy z II Liceum Ogólnokształcącym w Katowicach mają przyjemność zaprosić Państwa na warsztaty metodyczne dla nauczycieli, pt.: Tareas para el desarrollo de la expresión oral: identidad, cultura, creencias y actitudes en el uso de la lengua. Spotkanie odbędzie się 5 października 2011r.,o godzinie 16.00 w II LO w Katowicach przy ul. Głowackiego 6, w sali nr 32.
NAUKA BEZ GRANIC! Ireland 1 W PAŹDZIERNIKU 2011!
Nauka Bez Granic w ramach Europejskiego Programu Edukacyjnego zaprasza grupy zorganizowane ( nauczycieli wraz z uczniami) na październikowe zajęcia!
ORE i Goethe- Institut. Seminarium dla nauczycieli nauczania wczesnoszkolnego. 21-23.10.2011.
...
EDUNEWS.PL: Edukacja filmowa w polskiej szkole
Współczesna polska szkoła – w ramach zajęć obowiązkowych lub w szkołach czy klasach o innym profilu niż humanistyczny – nie jest wystarczająco przygotowana do korzystania z filmu i innych mediów jako równoprawnych narzędzi edukacyjnych. Dlatego wczoraj w Warszawie zawiązała się koalicja na rzecz edukacji filmowej – ogólnopolska inicjatywa zrzeszająca instytucje publiczne i organizacje pozarządowe.
ORE I GOETHE - INSTITUT. Seminarium: Stosowanie multimediów na lekcjach języka niemieckiego.
14-16 PAŻDZIERNIKA 2011, WARSZAWA Seminarium: Stosowanie multimediów na lekcjach języka niemieckiego. Wydział Edukacji Językowej ORE oraz Goethe-Institut w Warszawie serdecznie zapraszają nauczycieli, doradców, multiplikatorów na seminarium „Stosowanie multimediów na lekcjach języka niemieckiego”, które odbędzie się w Centrum Szkoleniowym w Sulejówku.
Born in Translation! Międzynarodowy Dzień Tłumacza 2011! 30.09.2011 w Warszawie
Na całym świecie w dniu 30 września obchodzone jest święto tłumaczy – ludzi, bez których nie moglibyśmy przeczytać wielu naszych ukochanych książek. To właśnie oni, lepiej niż ktokolwiek inny, dostrzegają różnice i podobieństwa między językami, kulturami, tradycjami. Najczęściej jednak pozostają w cieniu autorów tekstów oryginalnych, rzadko zabierając głos we własnym imieniu.
Italicus: Prezentacja egzaminów z języka włoskiego 26.09 we Wrocławiu
Podczas wrocławskiej edycji Europejskiego Dnia Języków zapoznamy Państwa z planami wydawniczymi Alma Edizioni oraz ofertą innych domów wydawniczych w zakresie certyfikacji znajomości języka włoskiego jako języka obcego.
<<poprzednie [961] 962 963 964 965 966 967 968 969 970 nastepne>>