korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
DELFORT: Motivation im Deutschunterricht, 22.03.13, Tarnobrzeg.
Uczestnicy dowiedzą się jak motywować uczniów do nauki języka niemieckiego a także dowiedzą się jakie czynniki powodują zniechęcenie i działają demotywująco. Uczestnicy zastanowią się nad metodami pracy wspierającymi wzrost motywacji do nauki. Będą mieli także okazję do wymiany doswiadczeń.
European Language Label: Dwunasta edycja konkursu dla nauczycieli i lektorów j. obcych
Celem konkursu jest przede wszystkim pokazanie, że nauka może być pasją – rozwijającą nie tylko nasze zdolności językowe, ale również kreatywność czy wrażliwość na inne kultury.
The Centre for Polish Studies: Pułapki czyhające na lektorów JPJO, 23.03.13, Warszawa.
The Centre for Polish Studies zaprasza na warsztaty metodyczne dla lektorów JPJO. Tematem warsztatów będzie: Porównanie wybranych podręczników do nauki JPJO na poziomie A1 w kontekście metody bezpośredniej.
EDUNEWS.PL: ŚMIESZNOCHWAŁKI.
Rozliczanie to element życia, który w dzisiejszych czasach zaczął stanowić popularne „must be”. Rozliczamy się więc każdego dnia: Wydział Edukacji – dyrekcję, dyrekcja – nauczycieli, nauczyciele – uczniów. Do tego rozliczają się rodzice (między sobą) i rodziny. Jednak najczęściej rozliczamy tych, w stosunku do których – z naszego punktu widzenia – jest to najłatwiejsze: DZIECI
Wydawnictwo Szkolne PWN: Konferencja metodyczna - język niemiecki, Łódź, 19.03.13
Wie ich aus meinem Unterricht das Beste machen kann? Lehren und Lernen durch Spiele – methodische Tipps und Tricks
Hueber Polska: Konferencje metodyczne dla nauczycieli języka niemieckiego, 19.03.13, Wrocław.
Zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych na bezpłatne konferencje metodyczne, które poprowadzi znany i ceniony trener Hueber Verlag Wilfried Völker.
Promentis: Kurs na Wychowawców Kolonijnych - 23.03.2013, Kraków.
Jak połączyć znajomość języka z wakacyjnym wyjazdem i zarobkiem? To proste - zapraszamy do uczestnictwa w organizowanym przez nas Kursie na Wychowawców Kolonijnych. Kurs, zgodny z rozporządzeniem MEN, realizowany jest w wymiarze 36 godzin i kończy się egzaminem, a uczestnicy otrzymują państwowe zaświadczenie uprawniające do podjęcia pracy w charakterze wychowawcy placówki wypoczynku dzieci i młodzieży.
Nowela.pl i Edilingua: Edizioni Edilingua: motivare gli studenti di italiano...19.03.13, Lublin.
Edizioni Edilingua: motivare gli studenti di italiano attraverso vari materiali didattici - poprowadzi przedstawiciel metodyczny wydawnictwa Edilingua, Leonardo Masi.
<<poprzednie [881] 882 883 884 885 886 887 888 889 890 nastepne>>