korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: CORAZ WIĘCEJ EDUKACJI W KIESZENI.
Urządzenia mobilne w niedługim czasie osiągną „masę krytyczną“ – gdy ponad połowa mieszkańców Ziemi łącząc się z internetem, będzie używała do tego celu swoich telefonów czy tabletów. Powinno to skłaniać do myślenia nad zmianą podejścia do edukacji. Coraz częściej bowiem uczeń będzie miał możliwość udziału w aktywnościach edukacyjnych nawet wówczas, gdy nie będzie fizycznie przebywał w szkole
Goethe Institut w Warszawie: Kommissar Hjuler und Mama Baer , koncert, 30.11.12.
Jest to próba popularyzacji poszukujących gatunków muzyki i sztuki dźwięku, poprzez prezentację artystów z różnych biegunów tych zjawisk. Program koncertów obejmuje twórców uznanych oraz wykonawców nowych, nieznanych szerszej publiczności.
Promentis: GRY JĘZYKOWE - warsztaty metodyczne z cyklu "Uczyć lepiej", 24.11.12, Bydgoszcz.
Czy to możliwe, żeby wprowadzić kontrolowany chaos w klasie, w czasie którego uczniowie będą intensywnie i z zaangażowaniem ćwiczyli pamięć ?! Jak usłyszeć pytanie "Kiedy znowu będziemy w to grać?"
EDUNEWS.PL: NAUCZYCIELE-LIDERZY ZMIENIAJĄ SZKOŁĘ.
Sposobów, w jaki nauczyciele mogą przewodzić w swoim środowisku jest tyle, ilu samych nauczycieli. Przyjmować mogą szeroki wachlarz ról, by wspierać szkołę i sukcesy uczniów. Bez względu na to, czy role te są przypisywane formalnie, czy też nie, budują całą zdolność szkoły do doskonalenia się
Edukator: Nowości wydawnicze - Abc Delf Junior Scolaire A2 + CD audio
Abc Delf Junior scolaire s'adresse aux adolescents de 11 à 18 ans préparant le Diplôme d'étude de la langue française (DELF) junior et scolaire et existe pour chaque niveau de ce diplôme, du A1 au B2. Les versions junior et scolaire du DELF sont similaires au DELF tous publics, avec des supports et des thématiques adaptées aux centres d'intérêts des jeunes.
M. Bielińska i Centrum Sztuki Fort Sokolskiego: EMISJA GŁOSU - PRAKTYCZNE WARSZTATY, 24.11.12, W-wa.
WARSZTAT POPROWADZI MAŁGORZATA HAWRYLUK - pedagog,animator kultury, absolwentka studium aktorskiego,wykładowca akademicki.Prowadzi zajecia teatralne, plastyczne i muzyczne dla grup w różnym wieku, szkoli studentów w zakresie pracy głosem.
EDUNEWS.PL: EDUPUNK - NAUCZYCIEL W GLANACH?
EDUPUNK - NAUCZYCIEL W GLANACH? Edupunk – termin brzmi groźnie i kojarzy się z anarchistami i członkami subkultur ubranymi w czarne skóry z ćwiekami. Nic bardziej błędnego! W tym wypadku mamy bowiem do czynienia z narodzinami nowego, postępowego podejścia do zdobywania wiedzy i otwartej edukacji
ETS: TELEKONFERENCJE I SPOTKANIA TOEICŸ, 27.11.12, Warszawa
Egzamin TOEICŸ to obecnie najczęściej zdawany egzamin z języka angielskiego w środowisku pracy. Rocznie przystępuje do niego ponad 6 milionów osób. To przede wszystkim najważniejszy certyfikat językowy dla studentów, osób pracujących oraz osób poszukujących pracy, zarówno w kraju, jak i za granicą.
<<poprzednie [881] 882 883 884 885 886 887 888 889 890 nastepne>>