korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: KONIEC ZADAWANIA PRACY DOMOWEJ?
Tytuł dość zaskakujący? A jednak. Francois Hollande, nowowybrany Prezydent Francji prowadził kampanię polityczną m. in. pod hasłem „Przywróćmy szkołę Republice“. Jednym z głównych postulatów była rezygnacja z zadawania pracy domowej. Przyjrzyjmy się uzasadnieniu tej decyzji politycznej, która po jego zwycięstwie w wyborach może zostać wcielona w życie
Personnel Training Institut: 18 - 19.01.2013 Ewaluacja pracowników i zarządzanie wynagrodzeniami...
Nieoceniona pomoc dla właścicieli szkół językowych, dyrektorów, menedżerów, DOS-ów, metodyków – serdecznie zapraszam w imieniu Partnera portalu www.szukaj-lektora.pl - Personnel Training Institut na nową edycję AKADEMII ZARZĄDZANIA - od listopada 2012 – warsztaty specjalnie dla branży językowej.
Italicus: Promocje - kalendarze, eleganckie papeterie, książki
W dzisiejszych czasach panuje powszechna moda na promocje. Nie chcąc zostawać z tyłu, dołączamy się do promocyjnego szaleństwa. Naszym tematem nie będzie jednak „wyprzedaż”, a promocja w prawdziwym tego słowa znaczeniu; tzn. działania zmierzające do zwiększenia popularności jakiegoś produktu lub przedsięwzięcia (według słownika PWN).
CWRO: Języki Obce i Dysleksja - 28-29.01.2013 w Warszawie
Zajęcia adresowane są przede wszystkim do nauczycieli języków obcych, którzy na co dzień borykają się z problemem nauczania i oceniania uczniów z dysleksją. Uczestnicy szkolenia zdobędą zarówno solidne podstawy teoretyczne, jak również zapoznają się z praktyczną metodyką nauczania tej grupy uczniów.
Tłumaczenie umów cywilnoprawnych - szkolenie dla tłumaczy jęz. rosyjskiego 2.03.2013 w Warszawie
Na praktycznej części szkolenia uczestnicy będą zajmować się paralelnymi tekstami umów (umowa rachunku bankowego, umowy spółek, umowa konsygnacyjna, itp.), analizować typowe błędy popełniane przez tłumaczy języka rosyjskiego przy pracy z tego typu dokumentami oraz analizować próbki tłumaczeń przygotowanych przez siebie na podstawie wysłanych wcześniej materiałów
Goethe Institut: Ruszaj z nami do krainy baśni – quiz odkrywców, 03.12.12-31.01.13.
Roszponka, Kot w Butach, a może Królewna Śnieżka lub Łowczy? Wybierz niezwykłą postać, z którą chcesz przemierzać Baśniową Krainę!!
EDUNEWS.PL: DOKĄD ZMIERZASZ KSIĄŻKO?
Targi Książki we Frankfurcie nad Menem, które odbyły się w dniach 10-14 października, to najważniejsze i największe wydarzenie w branży. Jakie trendy można było na nich zaobserwować? Zacieranie się granic między książkami a grami wideo. Przyszłością wydają się książki nie tyle do czytania, ile do odtwarzania
Nowela.pl: Rabaty do 40% a do tego gratisy!Promocja na publikacje do nauki języka włoskiego.
W związku z trwającą obecnie w księgarni językowej „Nowela” promocją na publikacje do nauki języków obcych, przedstawiamy Państwu kolejną część naszych propozycji książkowych. Tym razem są to materiały przeznaczone do nauki JĘZYKA WŁOSKIEGO. Po kliknięciu w wybrany rodzaj publikacji będą Państwo mieli możliwość wglądu w tytuły, na które oferujemy wysoki rabat.
<<poprzednie [881] 882 883 884 885 886 887 888 889 890 nastepne>>