korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Promentis: PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU RESORTOWEGO MON wg STANAG 6001 -Poz.1 i 2 ; 24.08.14, Elbląg
Adresowane do grona przyszłych specjalistów, intensywne szkolenie o charakterze eksperckim umożliwia zdobycie kompleksowej, udokumentowanej wiedzy, pozwalającej na profesjonalne przygotowanie do egzaminów oraz prowadzenie zajęć wg standardu STANAG 6001.
EDUNEWS.PL: UMIEJĘTNOŚCI CYFROWE I E-KOMPETENCJE
W całej Europie pogłębia się rozdźwięk między wymaganiami stawianymi przez cyfrową transformację z jednej strony a umiejętnościami, know-how i kwalifikacjami siły roboczej z drugiej. Mniej więcej 90% Europejczyków korzysta z telefonów komórkowych lub smartfonów, a ponad jedna trzecia używa tych urządzeń do łączenia się z Internetem. Jednak w zakresie korzystania z Internetu występują już znaczne różnice
Pearson: Diagnoza szkolna - szkolenie wideo na dziś.
„Cokolwiek myślimy o testach i testowaniu - to od wyników, jakie uczeń w nich uzyskuje, zależy jego przyszłość. Testowe egzaminy zewnętrzne to zarazem tak zwane egzaminy doniosłe. [...] Uzyskiwane przez ucznia wyniki mają wpływ na całe jego życie. Jest naturalne, że chcemy, by te wyniki były możliwie najlepsze. Stąd ogromna potrzeba dobrego przygotowania ucznia do tak ważnych egzaminów, udzielenia mu pomocy w opanowywaniu potrzebnego materiału i oswojenia go z technikami testowania”.
Promentis: PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU RESORTOWEGO MON wg STANAG 6001 -Poz.1 i 2 ; 23.08.14, Gdańsk.
Adresowane do grona przyszłych specjalistów, intensywne szkolenie o charakterze eksperckim umożliwia zdobycie kompleksowej, udokumentowanej wiedzy, pozwalającej na profesjonalne przygotowanie do egzaminów oraz prowadzenie zajęć wg standardu STANAG 6001.
EDUNEWS.PL: RODZICE NA BIEŻĄCO ZE SZKOŁĄ DZIECI
Wiele osób jest przekonanych, że nowoczesne narzędzia komunikacji negatywnie wpływają na kontakt między rodzicem a dzieckiem i nauczycielem. Raport „Rodzic unplugged”, w którym zapytano ponad 40 tysięcy rodziców i uczniów z całej, dowodzi czegoś zupełnie innego. Takie rozwiązania technologiczne, jak e-dziennik, zwiększają zaangażowanie dorosłych w proces edukacyjny dzieci. Rodzic chce być ze szkołą „na bieżąco”, zaś szybki dostęp do informacji wykorzystuje w sposób przemyślany
Centrum Egzaminacyjne LANG LTC: Kurs TKT Young Learners, 18-22.08.14.
Chcesz zdobyć międzynarodowy certyfikat w nauczaniu dzieci i wyspecjalizować się w przygotowaniu najmłodszych do międzynarodowych testów YLE (skorelowanych ze sprawdzianem z j. angielskiego po szkole podstawowej)?
Czasopisma językowe ELI w nowej odsłonie!
Mamy przyjemność poinformować, że popularne czasopisma językowe ELI do nauki języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego oraz łaciny można odtąd prenumerować w wersji cyfrowej.
Pearson: Rozwój emocjonalny ucznia - szkolenie wideo na dziś.
Szkolenie przygotowaliśmy we współpracy z psychologiem dziecięcym z Akademickiego Centrum Psychoterapii i Rozwoju SWPS – Patrycją Rzepecką.
<<poprzednie 601 602 603 604 605 606 607 608 [609] 610 nastepne>>