korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Promentis: Motywuj, Kontraktuj i wyGRYwaj - czyli jak profesjonalnie i ...07.09.14, Warszawa.
MOTYWUJ, KONTRAKTUJ I wyGRYwaj – CZYLI JAK PROFESJONALNIE I BEZSTRESOWO UCZYĆ DOROSŁYCH. Jedyne tego rodzaju wydarzenie na rynku szkoleń językowych! Przyjdź i zobacz jak robi to pierwsza liga!
Pearson: Sprawdzian szóstoklasisty - szkolenie wideo na dziś.
W dwóch odcinkach powiemy o tym: jak wygląda sprawdzian, jaką wiedzę testuje, czy potrzebna jest rewolucja w sposobie uczenia, jak łatwo wprowadzić przygotowanie do sprawdzianu do codziennej nauki w klasie.
IATEFL Poland: The 23rd IATEFL Poland Conference Lublin, 12-14 September 2014
IATEFL Poland & The Foreign Languages Teaching Centre of The University of Life Sciences in Lublin have a pleasure of inviting you to The 23rd IATEFL Poland Conference Lublin, 12-14 September 2014
Goethe-Institut: Głos pokolenia – Hip-hop mający coś do powiedzenia
Dla hip-hopu zrezygnował z dobrze zapowiadającej się kariery piłkarza, modela i aktora. Drugim solowym albumem Zum Glück in die Zukunft II Marteria udowadnia, że można być popularnym i dobrze wygladać, ale też mieć talent i coś ważnego do powiedzenia.
ANGIELSKIE POZDROWIENIA Z WAKACJI W KONKURSIE BRITISH COUNCIL, do 31.08.14.
Wystarczy wykonać zdjęcie lub przygotować rysunek swojej ulubionej wakacyjnej pasji albo przygody i napisać pozdrowienia po angielsku. Konkurs jest skierowany do dzieci w wieku 5-12 lat i ma na celu pokazanie, że język angielski pomaga odkrywać świat i pogłębiać dziecięce zainteresowania.
MNODN: Budowanie bezpiecznych norm w klasie, 27.08.14, Kraków.
Początki pracy z klasą mogą mieć decydujący wpływ na to jaka będzie panować atmosfera szkolna, na ile ważne będzie dla uczniów angażowanie się w naukę. Warto śledzić z uwagą wydarzenia pierwszych miesięcy i działać na korzyść klasy. Na szkoleniu prezentowane będą interwencje wychowawcze pozwalające na wzmocnienie norm szkolnych.
EDUNEWS.PL: SAMORZĄDOWA SZKOŁA CYFROWA, CZYLI JAKA?
Jak długo można pytać, co jest potrzebne, żeby zbudować most? Jak długo można rozmawiać na temat fundamentów budowanego domu? Jak długo można dywagować nad oczywistymi faktami, że dom musi mieć okna, drzwi, klamki, podłogi, dach, ogrzewanie, elektryczność? Jak długo można się zastanawiać nad rzeczami oczywistymi?
ENGLISH LANGUAGE FOR KIDS: WARSZTATY SUPER SIMPLE SONGS, 30.08.14, Warszawa.
W programie: Śpiewanie, gry, wyliczanki, wymiana pomysłów na ciekawe zajęcia O specyfice pracy z przedszkolakami i dziećmi w wieku wczesnoszkolnym
<<poprzednie 601 602 603 604 605 606 607 608 609 [610] nastepne>>