korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowości wydawnicze w Edukatorze: Grammaire progressive du français avec 680 exercices + CD audio.
Nowe, trzecie już wydanie, bardzo popularnej niebieskiej, progresywnej gramatyki z ćwiczeniami. Rozwiązania do ćwiczeń, jak zwykle w tej serii, znajdują się w osobnej książce: Grammaire progressive du français niveau intermédiaire, corrigés.
Goethe-Institut: Najważniejsze jest to, co dzieje się między nami...
Jesienią ubiegłego roku laureaci drugiej edycji programu rezydencyjnego Goethe@WRO, Carolin Liebl i Nikolas Schmid-Pfähler przygotowali i zrealizowali m.in. warsztaty dla dzieci poświęcone sztuce kinetycznej i robotycznej. O współpracy z artystami opowiada Agnieszka Kubicka-Dzieduszycka kuratorka i koordynatorka programu pobytów rezydencyjnych dla niemieckich artystów medialnych młodego i średniego pokolenia.
English for you: Lekcje Skype za 9,99zł za godzinę - SPRAWDŹ
Naszym stałym gościom proponujemy skorzystanie z indywidualnych korepetycji Online z angielskiego i niemieckiego za kwotę 9,99 zł / godzinę za pierwszą lekcję oraz duże rabaty za każdą kolejną za zawsze.
EDUNEWS.PL: WOKÓŁ KENA ROBINSONA
Postać Sir Kena Robinsona fascynuje wielu zwolenników modernizacji edukacji. Głoszone przez niego poglądy padają na podatny grunt w wielu krajach, także w Polsce. On sam jednak raczej ogranicza się do nawoływania do zmiany w swoich wystąpieniach, realizację tej przebudowy pozostawiając innym. Teraz możemy przyjrzeć się bliżej jego koncepcji, dzięki nowej publikacji „Wokół Kena Robinsona kreatywnego myślenia o edukacji“
MNODN: Praktyczne ćwiczenia emisji głosu dla nauczycieli, 28.02.14, Kraków.
Celem szkolenia jest ukazanie, jak poprawnie używać aparatu głosowego, by mówić świadomie i wyzbyć się błędnych nawyków
EDUNEWS.PL: JEDYNIE SŁUSZNY PODRĘCZNIK DLA PIERWSZOKLASISTÓW?
Premier Tusk zapowiedział, że już dzieci, które pójdą we wrześniu 2014 r. do pierwszej klasy „otrzymają darmowy podręcznik i będzie obowiązywał tylko jeden podręcznik w pierwszej klasie“ (PAP). Martwię się o tych pierwszoklasistów. Ograniczenie się tylko do jednego podręcznika może być szkodliwe dla ich edukacji. Spróbujmy poszukać innych rozwiązań
Postery edukacyjne - Mapy Państw - Nowość ELI PUBLISHING & ET TOI: Carta d'Italia - Poster
Plakat edukacyjny formatu 67,6x98cm przedstawiający mapę Włoch wraz z ich urzędową nazwą i flagą państwową. Na mapie ujęto nazwy wybranych miast, miejscowości i interesujących pod względem kulturowym i historycznym miejsc.
MNODN: Jak osiągnąć pozytywną dyscyplinę w szkole i w domu? 28.02.14, Kraków.
Jak osiągnąć pozytywną dyscyplinę w szkole i w domu? Przesadna kontrola wiąże się zazwyczaj z upokarzającymi dla dzieci karami. Nadmierna pobłażliwość jest zaś upokarzająca zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Pozytywna dyscyplina to alternatywa pomiędzy stosowaniem nadmiernej kontroli a pobłażliwością.
<<poprzednie 671 672 673 674 675 [676] 677 678 679 680 nastepne>>