korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
IL PONTE poleca: Fiszki i naklejki ułatwiające przyswojenie słownictwa
Dla chętnych do nauki włoskiego - fiszki i naklejki.
Dni Pearson Longman dla germanistów
Wydawnictwo Pearson Longman przygotowało dla Państwa wiele atrakcyjnych prezentów i pomocy dydaktycznych, a także bardzo korzystne oferty promocyjne.
EDUNEWS.pl : RODZICE I SZKOŁA
W ostatnim tygodniu poświęciliśmy więcej uwagi kwestii komunikacji w edukacji. Szkoła 2.0 powinna być oparta na zasadzie wielostronnego komunikowania się, gdyż tylko wówczas będzie skutecznie wypełniać swoje cele edukacyjne. Więcej komunikacji wymagają relacje nauczyciele-rodzice-uczniowie. Prezentujemy punkt widzenia ucznia - wypowiedź na temat komunikowania się napisana z pozycji osoby, która niedawno ukończyła szkołę średnią. Piszemy również o mapie umiejętności XXI wieku dla przedmiotów związanych z edukacją artystyczną, a także o tym, jak zachęcać uczniów do nauki przedmiotów ścisłych. Zapraszamy do lektury! Zapraszamy do pisania na tematy związane z edukacją i publikowania w Edunews.pl. Zachęcamy do komentowania artykułów - wystarczy najpierw zalogować się do serwisu na stronie głównej, a podkażdym artykułem automatycznie wyświetli się rubryka do wpisania komentarzy.
Pearson Longman: Warsztaty metodyczne dla nauczycieli języka niemieckiego!
Zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego szkół ponadgimnazjalnych na cykl konferencji metodycznych, które odbędą się w Bydgoszczy, Lublinie i Rzeszowie.
NIE dla VAT, TAK dla postulatów PASE
Biuro legislacyjne zaopiniowało treść poprawki i w drugim dniu posiedzenia poprawka w wersji zgłoszonej przez posłankę Bożenę Szydłowską oraz posła Janusza Cichonia została jednogłośnie przyjęta przez wszystkich posłów obecnych na sali!
Promocja na repetytoria - Lepszy wynik w kieszeni
Teraz dokonując zakupu naszych repetytoriów Państwa uczniowie oszczędzą aż do 20zł!
Lubań 26-08-2010 - Dni Otwarte Wydawnictwa Szkolnego PWN & Richmond Publishing
Weź udział w naszych Dniach Otwartych!  Dowiedz się więcej o naszych publikacjach do nauki języka angielskiego i niemieckiego.  Porozmawiaj z naszym konsultantem o tym, jak możemy Ci pomóc w nauce języka obcego.  Odbierz bezpłatne materiały informacyjne i dydaktyczne (testy, plakaty dydaktyczne).
Nowość w LangMarket: Słownictwo angielskie dla zaawansowanych
Zagadnienia leksykalne stanowiące treść niniejszej pozycji to wyselekcjonowane kategorie odpowiadające wymaganiom charakterystycznym dla zaawansowanego poziomu nauczania oraz dla egzaminów na poziomie FCE, CAE oraz PROFICIENCY...
<<poprzednie 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 [1100] nastepne>>