korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
IL PONTE poleca: Film Lamerica w reżyserii Gianniego Amelio.
W czwartek, we Włoskim Instytucie Kultury będzie można spędzić miły wieczór z włoskim kinem. W najbliższym tygodniu polecamy film Lamerica w reżyserii Gianniego Amelio.
EDUNEWS.PL: Coraz bliżej darmowych elektronicznych podręczników
Trwają ostatnie poprawki darmowego elektronicznego podręcznika do fizyki w gimnazjum. Projekt wkrótce trafi do Ministerstwa Edukacji Narodowej. Jeśli uzyska pozytywną recenzję, uczniowie w Polsce będą mogli swobodnie korzystać z darmowego e-podręcznika podczas nauki. O projekcie "Wolne Podręczniki" mówili Jarosław Lipszyc i Kamil Śliwowski z Fundacji Nowoczesna Polska.
GAMA TRAINING: Coaching lektorów - warsztaty dla metodyków 16.10. w Warszawie
Zapraszamy na kolejną edycję praktycznych warsztatów z zakresu pracy z lektorami. Szkolenie to adresujemy do osób opiekujących się lektorami lub przygotowujących się do objęcia tej funkcji.
Nowość w LangMarket: Jak opanować dowolny język obcy
Podstawowy problem nauki jakiegokolwiek języka obcego zawsze istnieje w Tobie. Nie w nauczycielu, nie w braku środków na naukę, lecz właśnie w Tobie. Ale jest też i druga strona medalu. A mianowicie każdy człowiek ma predyspozycje ku temu, aby opanować w stopniu komunikatywnym każdy język...
WSiP: bezpłatne szkolenie metodyczne dla germanistów - 11.10, Kraków
Zbieraj Punkt do Punkta, czyli niemiecki na wesoło!; Aktywność do potęgi INTER, czyli podręczniki przyszłości dostępne od zaraz.
EDUNEWS.PL: Przedsiębiorczy nauczyciel?
system oświatyWspółczesne państwo i gospodarka wymagają przedsiębiorczych postaw wśród różnych grup społecznych i zawodowych – nie tylko wśród przedsiębiorców, czy działaczy organizacji pozarządowych poszukujących rozwiązania dla istniejących problemów społecznych, ale także u tych osób, które są odpowiedzialne za kształtowanie postaw młodych ludzi – u nauczycieli. No właśnie...
IRELAND TODAY - warsztaty poświęcone Irlandii 8.10, 16.11, 19.11, 26.11 - dla grup z nauczycielem
Richie Mullaney będzie opowiadał o kraju, muzyce, zwyczajach, Guinnessie i pubach, Dublinie, będzie też trochę o sporcie i St. Patrick's Day.
Cambridge University Press zaprasza: STIMULATING YOUNG MINDS, 7.10, Bielsko-Biała
Każdy uczestnik spotkania otrzyma certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia oraz gotowe materiały dydaktyczne zaczerpnięte z Cambridge Copy Collection. Podczas szkolenia odbędzie się losowanie nowości wydawniczych.
<<poprzednie 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 [1100] nastepne>>