korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Be First to Know! Be Best! Be with Oxford! - 25.08 w Warszawie
Po wakacyjnej przerwie wznawiamy cykl praktycznych spotkań dla lektorów szkół językowych i wyższych uczelni
La Revista Española - w Księgarni NOWELA nr wakacyjny - 11 zł
Mamy przyjemność zaprezentować nowy dwumiesięcznik edukacyjny dla pasjonatów języka hiszpańskiego - Magazyn ten z pewnością przyda się nie tylko osobom uczącym się języka hiszpańskiego, ale także nauczycielom!
ettoi.pl zaprasza do wzięcia udziału w konkursie: Prenumeraty za rekomendacje - ostatnie 15 dni
Nagrodami w konkursie są prenumeraty czasopism językowych ELI Magazines
EDUNEWS.PL: Szkoła musi sprzyjać aktywności ucznia
Szkoła powinna uczyć samodzielności i skłaniać uczniów do własnych badań i działań artystycznych. Niestety, wieloletnie doświadczenia w pracy z wybitnie zdolnymi prowadzą do przykrych wniosków. Zdaniem Marii Mach, dyrektor biura Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci, szkoła nie daje szans na rozwój naturalnych funkcji poznawczych, a przeciwnie – tłumi je i blokuje.
Nauka Bez Granic zaprasza na wycieczke do Edynburga.
Chciałam zaprosić Państwa do współpracy i podzielenia się swoimi opiniami na temat naszego najnowszego projektu. Oferta NaukiBezGranic poszerzy się od 2011/2012 roku o 'WYCIECZKI DO EDYNBURGA'. Miasto to mnie od dłuższego czasu zachwyca, i zaraz po Londynie wydaje się najciekawszym w Wielkiej Brytanii.
EDUNEWS.PL: Czy e-learning zastąpi tradycyjne szkoły?
Internet uwolnił edukację. Dzięki niemu możemy sięgać dalej, głębiej, nieustannie poznawać to, co nas interesuje, inspiruje, motywuje do działania. Oczywiście, istotne są również zmiany dokonujące się wokół nas w obszarze technologii i techniki, które otworzyły nam nowe kanały komunikowania się i świat eksploracji praktycznie wszystkich obszarów wiedzy.
Nowela przedstawia: nowe plany dydaktyczne do nauczania języka francuskiego
Z przyjemnością informujemy, że na naszej stronie internetowej www.nowela.pl w zakładce zatytułowanej "DLA NAUCZYCIELA / UCZNIA" dostępne są już trzy nowe plany dydaktyczne do nauczania języka francuskiego:
EDUNEWS.PL: Pozwólmy robić błędy w szkole
Zawód nauczyciela jest niewdzięczny – często im więcej starań, wysiłku i pasji wkładamy w nauczanie, tym boleśniej odczuwamy obojętność uczniów, z jaką spotyka się nasze działanie pod tablicą. A do tego każda nasza pomyłka jest wychwytywana i dobitnie komentowana. Czy tak być musi? Może dzięki popełnianym błędom zachowujemy też sens procesu edukacji?
<<poprzednie 991 992 993 994 995 996 [997] 998 999 1000 nastepne>>