korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Księgarnia Francuska Edukator- Nowości Wydawnicze: Język francuski w gastronomii
Są również 4 rozdziały w języku polskim na temat najważniejszych regionów Francji i kilka ciekawych przepisów kulinarnych.
NAUKA BEZ GRANIC! Scotland: St.Andrews Day w LISTOPADZIE 2011!
Europejskiego Programu Edukacyjnego zaprasza grupy zorganizowane ( nauczycieli wraz z uczniami) na listopadowe zajęcia!
EDUNEWS.pl: OBYWATELE I EDUKACJA.
Czy my, obywatele, powinniśmy się więcej interesować edukacją? Skoro na co dzień tak często interesujemy się polityką, modą, celebrytami itp., aż dziwne, że (zwłaszcza jako rodzice) nie poświęcamy zbyt wiele uwagi edukacji, od której zależy przecież koniec końców dobrobyt naszych rodzin. W jaki sposób możemy to zmienić? Debatując podczas konferencji i kongresów poświęconych oświacie?
Wydawnictwa CLE International i Nowela - szkolenie pt.: Les nouveaux manuels et supports...
Wydawnictwa CLE International i Nowela we współpracy z Zespołem Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Rudzie Śląskiej, serdecznie zapraszają wszystkich nauczycieli języka francuskiego na szkolenie pt.: Les nouveaux manuels et supports (aussi numériques) CLE International tous niveaux, które poprowadzi doradca metodyczny wydawnictwa CLE International: Adriana Kowalska Spotkanie odbędzie się w czwartek 3 listopada br. o godz. 15.00 w budynku ZSO nr 3 w Rudzie Śląskiej, ul. Oświęcimska 90, w sali 313. DARMOWE PODRĘCZNIKI I CERTYFIKATY DLA UCZESTNIKÓW!
NAUKA BEZ GRANIC! Ceili Dancing w LISTOPADZIE 2011!
Europejskiego Programu Edukacyjnego zaprasza grupy zorganizowane ( nauczycieli wraz z uczniami) na listopadowe zajęcia!
EDUNEWS.pl: PRZYGOTOWAĆ CZŁOWIEKA DO ŻYCIA W WARUNKACH ZMIANY.
W 2004 r. amerykański minister edukacji zauważył, że w 2010 r. absolwenci szkół wchodzący na rynek pracy będą mogli wybrać wiele zawodów, które jeszcze nie istnieją, których jeszcze nie wymyślono. Czy pomylił się? Raczej nie. Jesteśmy świadkami bardzo dynamicznych zmian na rynku pracy, które skutkują zmieniającymi się potrzebami pracodawców wobec systemu kształcenia
Fortima zaprasza: Kurs tłumaczenia filmów (kurs przekładu audiowizualnego) od 5.11. w Warszawie
Kurs umożliwia zdobycie dodatkowych kwalifikacji zawodowych i zwiększa szanse uczestników na rynku pracy. Kurs przekładu audiowizualnego jest jednocześnie kursem redagowania, a zdobyte umiejętności można wykorzystywać na innych polach działalności zawodowej, np. podczas pisania artykułów do czasopism i gazet, przy pisaniu książek i tekstów reklamowych.
NAUKA BEZ GRANIC! A Musical Mystery Tour w LISTOPADZIE 2011!
Europejskiego Programu Edukacyjnego zaprasza grupy zorganizowane ( nauczycieli wraz z uczniami) na listopadowe zajęcia!
<<poprzednie 991 992 993 994 995 996 [997] 998 999 1000 nastepne>>