korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Oxford University Press: Professional Development Day, 29.08.13, Tarnów.
B-learning – let’s go for it! We educators live in unusual times. Our own children and those we teach are digital natives, but many of us feel like digital immigrants. This difference in experience gives us both an opportunity and a fantastic challenge: can we see how today’s children learn about the world and then use this knowledge to enhance our teaching? We have the tools, we just need to find the best blend for our class, using print and digital to create a dynamic and pedagogically sound learning experience that makes sense to us and to our students. This lecture will show how a coherent blend can help to support and fulfil our most fundamental aim – effective teaching.
Goethe Institut w Warszawie: „Muzyka przyszłości“ – software muzyczny Abletona podbija świat
Jan Bohl już nie określa swej firmy mianem startupu. Bohl jest dyrektorem finansowym Abletona – jednej z najbardziej innowacyjnych wytwórni software’u muzycznego na świecie.
EDUNEWS.PL: WOLNOŚĆ I TWÓRCZOŚĆ W EDUKACJI DZIĘKI OTWARTYM ZASOBOM EDUKACYJNYM.
Otwarte Zasoby Edukacyjne (OZE) to publikacje edukacyjne objęte prawną i techniczną swobodą dostępu. Korzystanie z nich jest możliwe na podstawie wolnych licencji (Creative Commons – „Uznanie autorstwa”), co oznacza, że OZE można się dzielić czy kopiować je, odpowiednio zaznaczając, kto był ich pierwotnym autorem...
Pearson: Konferencja metodyczna dla nauczycieli języka angielskiego, 28.08.13, Kielce.
W czasie sesji pokażemy, jak prawidłowo prowadzona i wspierana przez gotowe narzędzia diagnoza może dostarczyć szerokiej wiedzy o uczniu, jego mocnych i słabszych stronach, opanowaniu umiejętności wyrażonych w Nowej Podstawie Programowej oraz przygotowaniu do egzaminu.
MNODN:Jak (prze)żyć i nie zwariować? O efektywnym radzeniu sobie ze stresem, 28.08.13, Kraków.
Doskonalenie oraz nabywanie nowych umiejętności radzenia sobie z napięciami i kryzysami w życiu osobistym i zawodowym. Szkolenie przeznaczone jest dla tych, którzy w pracy z innymi ludźmi chcą zaczynać „od siebie”
Il Ponte & Via Giulia: Roberta Pazzi "Pokój na wodzie" - lektura na lato.
Jest to poetycka opowieść o połączonych kolejach losu, zaufaniu i wielkiej miłości. Autor przenosi nas w czasy starożytności. Opowieść rozpoczyna się na mrocznych i bezwzględnych wodach Nilu, gdzie płyną dwa statki. Czarny i biały....
Dni Macmillana - woj. lubelskie od 28.08.2013 do 05.09.2013.
Na kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego serdecznie zapraszamy Państwa na spotkania z reprezentantami wydawnictwa w księgarniach. Podczas spotkań przedstawimy Państwu ofertę wydawniczą, przekażemy praktyczne pomoce dydaktyczne oraz odpowiemy na pytania dotyczące zmian w egzaminie maturalnym.
EDUNEWS.PL: JAK SZYBKO ZACHODZĄ ZMIANY W MÓZGU?
Gdy poruszane są kwestie związane z wpływem korzystania z nowych technologii na strukturę sieci neuronalnej, wiele osób protestuje, twierdząc, że mózgi cyfrowych tubylców nie mogą w istotny sposób różnić się od mózgów wcześniejszych pokoleń, bo na takie zmiany potrzeba dużo więcej czasu.
<<poprzednie 761 762 763 764 765 766 767 [768] 769 770 nastepne>>