korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowela.pl: Español lengua viva, podręcznik do nauki j. hiszpańskiego, szkoły ponadgimnazjalne.
Kurs przygotowuje uczniów do aktywnego uczestnictwa w komunikacji językowej, kładąc nacisk na rozwijanie kompetencji społecznych i kulturowych, a także strategii samodzielnej oceny postępów w nauce.
Oxford University Press: Warmers, fillers and other quick activities. Webinar, 12.09.13.
Jon Hird divides his time between teaching and writing EFL material in Oxford, UK, where he has been based for over twenty years. During this time he has also taught briefly in Paris and Macedonia.
EDUNEWS.PL: POKAZAĆ - PRZEKAZAĆ 2013
Jan Czochralski, młody chłopak z wielkopolskiej Kcynii jest rozczarowany zaniżonymi ocenami końcowymi i niszczy świadectwo maturalne. U progu nowego, XX wieku, może to oznaczać zamknięcie drogi na wyższą uczelnię. Ambitny Czochralski jest jednak uparty. Dzięki ciekawości i pasji z determinacją rozwija swoje badania, przeprowadza kolejne eksperymenty. W czasie pierwszej wojny światowej opracowuje technikę otrzymywania monokryształów, którą dziś postrzegamy jako kluczową dla rozwoju elektroniki...
Wydawnictwo Rosjanka: Podręcznik "От а до я" autorstwa założycielki Rosjanki - Anny Wrzesińskiej.
Podręcznik został opracowany w taki sposób, by można było nauczyć się języka rosyjskiego szybko i skutecznie, ale też wygodnie i komfortowo - stąd pomysł na połączenie podręcznika, zeszytu ćwiczeń i notatnika.
Nowela.pl: PIXEL A1 - kolejne bezpłatne materiały dydaktyczne do pobrania.
Z przyjemnością informujemy, że na naszej stronie internetowej www.nowela.pl w zakładce „Dla nauczyciela” dostępne są już nowe, bezpłatne materiały dydaktyczne, opracowane na podstawie podręcznika PIXEL A1, C. Favret, CLE International
Promentis: Warsztaty metodyczne dla początkujących lektorów i nauczycieli, 14.09.2013 w Warszawie
Zapraszamy do uczestnictwa w Warsztatach Metodycznych pod hasłem "Uczyć Lepiej - czyli jak?" - adresowanych do absolwentów i studentów kierunków językowych, jak również do wszystkich osób, które rozpoczynają swoją przygodę z nauczaniem. Świetny punkt startu dla wszystkich początkujących nauczycieli i lektorów.
EDUNEWS.PL: CZY EDUKACJA PRZENIESIE SIĘ DO INTERNETU?
Można pytać: czy? Ale patrząc na postęp technologiczny (co raz to nowe narzędzia, które ułatwiają i umilają nam naukę w sieci), nieustanne kłopoty z finansowaniem oświaty (nie tylko w Polsce), idiotyczne pomysły (już w majestacie prawa) zapchania klas jak największą ilością uczniów, bardziej wskazane byłoby zapytać: kiedy to nastąpi? Bo że kiedyś nastąpi, nie mam złudzeń...
Promentis: Warsztaty Emisji Głosu dla lektorów i nauczycieli języków obcych, 28.09.13, Warszawa.
Pod okiem profesjonalnego trenera poznasz zasady prawidłowej dykcji, artykulacji, oddechu, emisji oraz higieny głosu. Głos, będąc naszą wizytówką jak również źródłem utrzymania i "narzędziem pracy", wymaga troski i odpowiedniego treningu.
<<poprzednie 751 752 753 754 [755] 756 757 758 759 760 nastepne>>