korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
NaukaBezGranic: Scotland: St. Andrew’s Day, warsztat, 26.11.14, Toruń.
„This workshop, organised around St Andrew’s Day is devoted to Scotland, its past, its present and its future. Neal will talk about the country’s traditions, most important historical events and finally the contemporary situation as Scotland awaits a vote that could end the 300year old union with England. We will find out more about haggis, Hogmanay, Glasgow kiss, Celtic and Rangers football clubs, and ceilidh dancing. We will learn about the famous Scots from Robert Burns to Gerard Butler, as well as famous Scottish inventions, and Its links to Poland. Last but not least this workshop is a chance to learn many phrases in English with a Scottish accent!”
British Council: Targi Education UK 2014, 28.11 w Krakowie
Uczysz się, studiujesz i myślisz o nauce w Wielkiej Brytanii, ale nie wiesz od czego zacząć? Spotkaj się z przedstawicielami i przedstawicielkami uczelni brytyjskich w Hotelu Andel's!
NaukaBezGranic: Halloween Fun and Games, warsztat. 29.10.14, Katowice.
You might think “Halloween” is just a daft American tradition. However it has a much richer history than that. It was America’s forefathers who originally arrived with Halloween from Europe so before we start the games we will discover where this history comes from and if indeed you have something similar in your country.
MNODN: Droga do sukcesu – wyznaczanie celów i podejmowanie decyzji, 28.11.14, Kraków.
Czynniki wpływające na motywację Uwarunkowania oraz sposoby podejmowania decyzji Czynniki warunkujące racjonalne i adekwatne do możliwości wyznaczanie celów Racjonalna ocena sytuacji Umiejętność przyjmowania odpowiedzialności
British School i Efficient Language Coaching: Otwarte szkolenie dla coachów językowych, 28-30.11
Po ukończeniu szkolenia otrzymują Państwo certyfikat Language Coach potwierdzony przez International Coach Federation, największą światową organizację coachingową, rozpoznawaną i uznawaną przez działy kadr wszystkich liczących się firm. Jest to wyjątkowa okazja do rozszerzenia swoich kwalifikacji oraz zwiększenia Państwa konkurencyjności na rynku szkoleń językowych.
NaukaBezGranic: Welcome to the U.S.A. Interaktywny spektakl, 26.11.14, Katowice.
It’s awesome! It’s fantastic! You’re going to spend the school year in the United States and you’re going to live with an American family! So, meet Marge. She’s your American mother. Marge is there to help you. She’s going to give you some clues about how to be American. And you’re going to need a little practice, if you really want to fit in.
PASE: Kongres Edukacji Pozaformalnej, 25-26.11.14, Warszawa.
Już za miesiąc – 26 listopada 2014 roku – w Centrum Nauki „Kopernik” w Warszawie odbędzie się Kongres Edukacji Pozaformalnej. To unikatowe wydarzenie jest wynikiem wspólnej inicjatywy 12 stowarzyszeń i izb skupiających profesjonalistów związanych ze szkoleniami, coachingiem i doradztwem biznesowym. W bardzo bogatym programie debat, prezentacji i warsztatów znajdują się tak ważne tematy, jak finansowanie kształcenia dorosłych po roku 2014, zmiany na rynku usług rozwojowych i wyzwania w zakresie ich jakości, zmiany sytuacji branży w wyniku wprowadzenia Rejestru Usług Rozwojowych i PRK. Dzięki współorganizacji kongresu przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości uczestnictwo jest bezpłatne, jednak wymagana jest rejestracja
Goethe-Institut: Lutz Seiler – późne dziecko literatury – Za pierwszą powieść „Kruso“ Lutz Seiler.
Lutz Seiler jest człowiekiem wycofanym, unikającym rozgłosu. Mimo to jest typem zwycięzcy, literackiego zwycięzcy. Gdy w 2007 roku otrzymuje nagrodę im. Ingeborg Bachmann w austriackim mieście Klagenfurt, znawcy sceny nie są zbytnio zaskoczeni. Podobna sytuacja ma miejsce w 2014 roku. Tuż po ogłoszeniu listy kandydatów do Deutscher Buchpreis Lutz Seiler natychmiast staje się faworytem. I ponownie odnosi triumf. Ale triumf nie jest odpowiednim słowem w jego przypadku. Gdy pada jego nazwisko, operator kamery szuka jego twarzy, która znika w ramionach żony. Potem, na podium, z siłą powstrzymuje łzy. Jego wzruszenie jest autentyczne.
<<poprzednie 581 582 583 584 585 586 587 588 589 [590] nastepne>>