korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
GOETHE-INSTITUT: WARSZTATY ANIMACJE I GRY DLA KLAS SZKOLNYCH, do 28.02.17, Kraków
WARSZTATY ANIMACJE I GRY DLA KLAS SZKOLNYCH
Poezja.Muzyka.Fotografia - 8.03 g.17, Biblioteka na Trawiastej w Warszawie (Anin)
Interesujące zaproszenie z Biblioteki Publicznej na Trawiastej w Warszawie (osiedle Anin) Poznacie wiersze poetów współczesnych (Stanisława Ossowska, Leszek Lisiecki) w ich własnej ciekawej interpretacji.
KONFERENCJE MM PUBLICATIONS: Teaching grammar creatively. A workshop for...11.03.17, Szczecin.
Teaching grammar creatively. A workshop for open-minded teachers (60 min) Czemu nauczyciele kochają lekcje gramatyki, a ich uczniowie nie? Czy tradycyjne metody uczenia i ćwiczenia gramatyki są naprawdę owocne? Czas zmienić swoje podejście. Warsztat ten ma na celu pokazanie, jak gramatyka może stać się wskazać kilka sposobów prezentowania i ćwiczenia nowych struktur na lekcji.
EDUNEWS.PL: PO CO NAM EDUNEWS.PL, CZYLI O ROZWOJU NAUCZYCIELI
Od dawna szukałem portalu, który wnosiłby coś nowego w polską oświatę, dawał inne spojrzenie na edukację, pozwalał na merytoryczną dyskusję, umożliwił zapoznanie się z doświadczeniami innych nauczycieli, a także w sposób naukowy przedstawiał różne aspekty pracy z młodzieżą. Moim zdaniem role te spełnia właśnie Edunews.pl, który wczoraj obchodził 9-te urodziny. Tylko czy, tego typu portal potrzebny jest nauczycielom ? Nie znajdziemy tutaj gotowych prac, testów i ćwiczeń do ściągnięcia, co często spotyka się na innych portalach. Co w takim razie daje nam Edunews.pl? Przede wszystkim pozwala zmienić perspektywę patrzenia na edukację, a w konsekwencji prowadzi do tak potrzebnego rozwoju nauczycieli...
Personnel Training Institute: Prawne aspekty funkcjonowania branży językowej, 10-11.03.17, Warszawa.
Korzyści ze szkolenia: Zadbanie o bezpieczeństwo prawne firmy. Poznanie zależność między formą zatrudnienia, a nabywania praw autorskich do dzieł pracowników. Znajomość rodzajów umów zawieranych z pracownikiem. Świadomość niedozwolonych klauzul w umowach z klientem. Ochrona przed nieuczciwą konkurencją. Podstawowe informacje na temat kontroli ZUS i Urzędu Skarbowego.
EDUNEWS.PL: SIŁA DUCHA
Szkoła też ma duszę. Nie każdy w nią wierzy, nie każdy chce ją poczuć i nie każdy wie, że aby ją usłyszeć, trzeba się zatrzymać. Potrzebna jest cisza. A nasze szkoły często jak maszyny, chcą być coraz bardziej wydajne. Ma być więcej i szybciej. Bez względu na koszty emocjonalne, psychiczne, czy fizyczne. Uczniowie i nauczyciele to nie maszyny, które można bezkarnie eksploatować i tylko co jakiś czas robić ich przegląd...
GOETHE-INSTITUT: TURYSTYKA Z CZYSTYM SUMIENIEM?
O pionierach, nowych strategiach i wielkiej przepaści – jaki jest stosunek Niemców do zrównoważonego podróżowania. Ekologiczne jabłko i urlopowy wyjazd wydają się nie mieć ze sobą nic wspólnego. A jednak łączy je fakt, że obydwie te rzeczy świetnie obrazują stosunek Niemców do zrównoważonej konsumpcji.
EDUNEWS.PL: ZOBACZYĆ SIEBIE OCZAMI UCZNIÓW
Zastanawialiście się kiedyś, jak widzą Was uczniowie? Co o Was myślą? Jak Was postrzegają? Co w ich głowach na Wasz temat siedzi?
<<poprzednie 241 242 243 244 245 246 247 [248] 249 250 nastepne>>