korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowość z księgarni Edukator: Travailler en français en entreprise - niveaux A2/B1 du CECR + CD AUDIO
Travailler en français en entreprise - niveaux A2/B1 du CECR to podręcznik dla osób chcących nauczyć się języka związanego z pracą zawodową (w firmie lub w biurze) przeznaczony dla osób o znajomości języka francuskiego na poziomie średniozaawansowanym.
Austriackie Forum Kultury zaprasza na Spotkania autorskie z Franzoblem
Austriackie Forum Kultury zaprasza na spotkania autorskie z Franzoblem w dniach od 30.03 - 02.04.2009 w Warszawie, Łodzi, Toruniu i Gdańsku.
Cambridge University Press - warsztaty metodyczne dla anglistów w Polsce od 31.03.2009
Cambridge University Press zaprasza nauczycieli jęz. angielskiego na warsztaty metodyczne.
EDUNEWS.PL - Pytania o szkołę i edukację (coś do przemyślenia)
Jeżeli między kurą a kupką ziarna postawi się kawałek siatki – będzie ona próbowała dodziobać się do ziarna przez oczka siatki do upadłego i nie zrobi kilku kroków, aby ją obejść... No cóż, kura słabo myśli. Ale taki człowiek: myśli, że myśli dobrze (myślę, więc jestem) i często z całą mocą swojej inteligencji uderza w siatkę (cokolwiek to znaczy)! Zwłaszcza w obszarze edukacji i szkoły.
EDUNEWS.PL - Gwarancje dobrej edukacji
Rolą szkoły jako instytucji edukacyjnej jest pełnienie funkcji usługowej względem uczniów (i rodziców). Skoro tak, to możliwe jest zawarcie pomiędzy uczniami i rodzicami a szkołą umowy gwarantującej odpowiednią jakość kształcenia (i wyniki!). Można skorzystać w tym wypadku z doświadczeń szkół amerykańskich i kanadyjskich, które często sięgają po tego typu rozwiązania.
KSIĘGARNIA ETTOI.PL poleca: No frontiers - English-speaking world + CD audio
No frontiers - English-speaking world + CD audio to książka na poziomie średnio zaawansowanym przybliżająca wszystkie najważniejsze aspekty kultury i cywilizacji anglojęzycznej.
IL PONTE poleca: pora na coś dobrego: 28.03 w Warszawie kurs gotowania z Giancarlo Russo
Kurs włoskiego gotowania ze słynnym szefem kuchni Giancarlo Russo już w najbliższą sobotę w restauracji Giancarlo przy ulicy Rzymowskiego. Koszt kursu to 150 zł.
IL PONTE poleca: wieści z opery: TRISTAN
„Tristan” - jedna z najsłynniejszych historii miłosnych w nowoczesnej aranżacji baletowej Opery Narodowej. Balet Krzysztofa Pastora w dwóch aktach będzie miał swoja premierę w najbliższą niedzielę o godzinie 19.00.
<<poprzednie 1341 1342 1343 1344 1345 1346 [1347] 1348 1349 1350 nastepne>>