korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
GOETHE-INSTITUT: FILM I WYKŁAD „GABINET DOKTORA CALIGARI“, 18.10.19, W-wa.
„Gabinet doktora Caligari” to jeden z najwybitniejszych filmów niemieckich powstałych w epoce Republiki Weimarskiej i jednocześnie przełomowy film w historii światowego kina. Film odzwierciedla ówczesne nastroje społeczne zdominowane przez poczucie niepewności i widmo kolejnej wojny.
Nauczyciel Języka Angielskiego Roku 2019 BAS, zaprasza Oxford University Press
Bycie Nauczycielem to trudna sztuka. Życzymy Wam dużo uśmiechu, siły, cierpliwości oraz nieustającej wdzięczności Waszych uczniów. Doceniamy Waszą pracę i tak jak co roku, proponujemy udział w konkursie Nauczyciel Języka Angielskiego Roku 2019 BAS. Szczegóły ogłosimy już wkrótce. Zapraszamy do udziału!
GOETHE-INSTITUT: INSTALACJA PRZESTRZENNA „VRTUALNA PRZEMIANA“ do 29.11.19, Warszawa.
Poznaj świat Gregora Samsy – od 14 października odwiedzający Goethe-Institut w Warszawie będą mogli doświadczyć „VRtualnej przemiany” i przekonać się, jak to jest obudzić się jako insekt. Dzięki okularom VR zagłębią się w najsłynniejsze opowiadanie Franza Kafki, którego można uznać za wynalazcę wirtualnej rzeczywistości.
Centrum Sztuki Współczesnej: Creativity Talks–Ann Barlow, Dyrektorka Tate St. Ives, 29.10.19 W-wa.
Gościem Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski będzie Anne Barlow, dyrektorka kornwalijskiego Tate St Ives. Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu Curating Institutions , we współpracy z British Council, jako część programu Creativity Talks.
Muzeum Sztuki Nowoczesnej: Konferencja „Nigdy Więcej” 24-26.10.19, Warszawa.
Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na pierwszą część konferencji „Nigdy Więcej” zatytułowaną „Sztuka przeciw wojnie i faszyzmowi w XX i XXI wieku” oraz szczyt „Internacjonalizm po końcu globalizacji”. Odegra on podwójną rolę — konferencji i sesji plenarnej.
Oxford University Press: Webinarium „Inclusive practices in primary teaching” już 24.10!
In this webinar we are going to look at ideas and strategies to make our classroom more inclusive for all learners without forgetting our main aims of the lessons, getting learners engaged with English and help them to have a positive learning experience and to shine.
British Council: Live- Audiencja, spektakl na wielkim ekranie, 22.10.19, Multikina w całej Polsce.
W ramach projektu MultiCulture Britain, British Council i Multikino zapraszają na spektakl według scenariusza Petera Morgana („Królowa”, „Ostatni Król Szkocji”, „Frost/Nixon”, „Kochanice Króla”).
Oxford University Press: Webinarium Nurturing Imagination and Creativity in the Young Learner 20.11.
Webinarium Nurturing Imagination and Creativity in the Young Learner Classroom
[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nastepne>>