korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Trener Języków: Obsługa Klienta Biznesowego, szkolenie dla lektorów języków obcych, 22.02.14, Łódź.
Zapraszam lektorów, niezależnie od języka jakiego uczą, na warsztaty z zakresu skutecznej analizy potrzeb, układania programu szkolenia oraz motywacji uczestników szkolenia. Podczas naszego spotkania będę skupiała się na praktycznych umiejętnościach więc pewne jest jedno na tych warsztatach będziecie Państwo pracowali równie ciężko co ja. Szkolenie obejmuje 6 godzin zegarowych plus 2 przerwy 15 minutowe i jedna 30 minutowa.
EDUNEWS.PL: TEMATY WAŻNE I BARDZO WAŻNE
Tematy ważne dla oświaty w Rzeczpospolitej raczej nietrudno wymienić – wystarczy przejrzeć zasoby Edunews.pl, Edustore.eu, Edukacji i Dialogu, czy Osi Świata… Nie będę ich tu wyliczał. Jest ich wiele. To ważkie tematy, bo mówią między innymi o przestrzeni uczenia się, o krajobrazie edukacyjnym, o umiejętności uczenia się...
Goethe-Institut: Potwór z chusteczką
Był rok 1960. Szczupły, niepozorny pan wysiadł z autobusu i zaczął iść w kierunku stojącego na uboczu domu. Ale do drzwi już nie dotarł. Po drodze został obezwładniony i uprowadzony przez doskonale wyszkolony oddział agentów, a kilka dni później przetransportowany z Argentyny do Izraela. Tym szczupłym, niepozornym panem był zbrodniarz wojenny SS-Obersturmbannführer Adolf Eichmann, mózg i wykonawca planu Ostatecznego Rozwiązania Kwestii Żydowskiej. Od chwili tego bez wątpienia jednego z najbardziej spektakularnych porwań w historii XX wieku, opinia publiczna codziennie zarzucana była dziesiątkami informacji na temat kolejnego spektakularnego wydarzenia, które niebawem miało nastąpić: jego procesu sądowego. Z całego świata do Izraela zaczęli napływać dziennikarze i korespondenci, łącznie przybyło ich około siedmiuset. Największe wrażenie zrobiła redakcja kultowego magazynu The New Yorker, która na swojego wysłannika wybrała Hannah Arendt: filozofkę, uczennicę Martina Heideggera, autorkę słynnego dzieła Korzenie totalitaryzmu i Żydówkę, która ze względu na Holokaust emigrowała wraz z mężem z Europy w 1940 roku.
EDUNEWS.PL: COŚ O JĘZYKACH PROGRAMOWANIA
Powinniśmy uczyć programowania już w szkole podstawowej – z tym pewnie wiele osób się zgodzi. Odpowiednie programowanie jest dostępne w internecie na jedno kliknięcie. Nie można więc chyba akceptować argumentacji, że szkoła nie posiada odpowiedniego narzędzia, w którym mogłaby prowadzić zajęcia z uczniami. Co wybrać? Logo, Scratch, Python…a może coś zupełnie innego?
Goethe-Institut: „Sztamtysz“ tłumaczy literatury: Tłumaczyć poezję, 14.02.14, Warszawa.
Sztamtysz“ tłumaczy literatury to cykliczne spotkania tłumaczy literatury niemieckojęzycznej odbywające się w Instytucie Goethego. W trakcie spotkań tłumacze dyskutują o problemach związanych z pracą tłumacza, realiach polskiego rynku wydawniczego, przede wszystkim jednak o przekładach wybranych tekstów literackich: każde spotkanie poświęcone jest konkretnemu tłumaczowi, który prezentuje tłumaczonego przez siebie autora.
EDUNEWS.PL: INDYWIDUALNE ŚRODOWISKA KSZTAŁCENIA
Rozwój licznych innowacji w dziedzinie kształcenia, takich jak urządzenia osobiste, granularne i rozproszone aplikacje, usługi i zasoby, wymagają od osoby uczącej się wypracowania własnych strategii zarządzania różnymi nurtami informacji i narzędziami wspierającymi kształcenie
Interpersonal-Kursy online: Wind Power Translation Course, dostępne od 01.02.14 do 31.05.14.
Program kursu WPTC 1) Warunki Przyłączenia. 2) Umowa Serwisowa z Gwarancją Produkcji. 3) SIWZ w Energetyce Wiatrowej, 4) Turbiny Wiatrowe, terminy techniczne.
ETS: Warsztaty Educational Testing Service, 22.02.14, Rzeszów.
Educational Testing Service (ETS) to największa, niezależna organizacja testująca i lider w dziedzinie badań edukacyjnych na świecie. ETS w Polsce to ponad 250 ośrodków egzaminacyjnych, setki projektów unijnych z wykorzystaniem certyfikatów m.in. TOEICŸ i TOEFLŸ oraz współpraca z dziesiątkami firm i korporacji, testujących umiejętności swoich pracowników.
<<poprzednie [611] 612 613 614 615 616 617 618 619 620 nastepne>>