korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
TrenerJęzyków:Obsługa Klienta Biznesowego, szkolenie dla lektorów języków obcych, 08.03.14,Katowice.
Zapraszam lektorów, niezależnie od języka jakiego uczą, na warsztaty z zakresu skutecznej analizy potrzeb, układania programu szkolenia oraz motywacji uczestników szkolenia. Podczas naszego spotkania będę skupiała się na praktycznych umiejętnościach więc pewne jest jedno na tych warsztatach będziecie Państwo pracowali równie ciężko co ja. Szkolenie obejmuje 6 godzin zegarowych plus 2 przerwy 15 minutowe i jedna 30 minutowa.
British Council: Thinking UK? Think IELTS Simon Pounder, warsztat, 02.03.14. Poznań.
Warsztat dotyczący IELTS, testu z języka anielskiego wymaganego od przyszłych studentów przez niemal wszystkie brytyjskie uniwersytety. Podczas warsztatów poinformujemy też o kursie CELTA przeznaczonym dla osób, które chciałyby uzyskać certyfi kat nauczyciela (CELTA Certifi cate) uznawany przez szkoły językowe na całym świecie.
WSiP: FOKUS NA NIEMIECKI Matura 2015 – przygotowani na piątkę! 04.03.14, Chojnice.
FOKUS 1 – pierwsza część nowego cyklu do szkół ponadgimnazjalnych Film edukacyjny dla szkół ponadgimnazjalnych z kartami pracy Nowa matura. Zadania maturalne. Egzamin pisemny – publikacja dostępna wyłącznie na konferencjach WSiP
EDUNEWS.PL: TECHNOLOGIE W EDUKACJI, CZYLI O CO CHODZI?
Podczas konferencji „Złoty trójkąt cyfrowej szkoły: dydaktyka – postawy – infrastruktura“, zorganizowanej 28 lutego br. w Tarnowie przez Stowarzyszenie „Miasta w Internecie“ padło wiele ciekawych podpowiedzi, w jaki sposób technologie mogą wspierać edukację szkolną i jak można je najbardziej optymalnie wykorzystać. Oto kilka takich podpowiedzi od wypowiadających się ekspertów
British Council: Nastolatki – Witamy w UK! Simon Pounder, warsztat, 02.03.14. Poznań.
Zapraszamy na zabawne i interaktywne wprowadzenie do kultury brytyjskiej. Warsztaty przeznaczone dla grup szkolnych w wieku 11–14 lat (klasy z nauczycielami).
Biblioteka Goethe-Institut: Tematyczne numery czasopism Geo, Der Spiegel i Die Zeit
ˆ Goethe-Institut W Bibliotece można wypożyczać zeszyty specjalne kilku czasopism, poświęcone wybranym zagadnieniom z różnych dziedzin wiedzy, głównie tematyce historycznej, a także kilka numerów magazynu dla dzieci „Zeit Leo“.
WSiP: FOKUS NA NIEMIECKI Matura 2015 – przygotowani na piątkę! 03.03.14, Działdowo.
FOKUS 1 – pierwsza część nowego cyklu do szkół ponadgimnazjalnych Film edukacyjny dla szkół ponadgimnazjalnych z kartami pracy Nowa matura. Zadania maturalne. Egzamin pisemny – publikacja dostępna wyłącznie na konferencjach WSiP
British Council: Dzieci – Witamy w UK! Simon Pounder, warsztat, 02.03.14. Poznań.
Zapraszamy na zabawne i interaktywne wprowadzenie do kultury brytyjskiej. Warsztaty przeznaczone dla grup szkolnych w wieku 6–9 lat (klasy z nauczycielami).
<<poprzednie [611] 612 613 614 615 616 617 618 619 620 nastepne>>