korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: O EDUKACJI W MADRYCIE. ZAPISKI Z KONFERENCJI END-2014
Pod skrótem tym kryje się „International Conference on Education and New Developments 2014”. Przez trzy dni, naukowcy z różnych krajów dyskutowali swoje odkrycia i wyniki badań, dotyczących edukacji. Niektórzy z nich odbyli naprawdę daleką podróż – jak choćby przedstawiciele Tajwanu, Australii czy Kanady. Warto było usłyszeć ich przemyślenia na temat wyzwań we współczesnej edukacji
CJR Rosjanka: Nauczaj z pasją! Warsztaty metodyczne dla lektorów, I stopień 20-21.09.14, Łódź.
Zapraszamy na szkolenie metodyczne dedykowane osobom, pragnącym związać swe życie zawodowe z profesją lektora języka obcego oraz już pracującym nauczycielom, którzy w aktywny sposób pragną doskonalić swój warsztat lektorski. Szkolenia prowadzone są w formie warsztatowej w grupie maksymalnie 20-osobowej i służą wykształceniu umiejętności skutecznego planowania i prowadzenia zajęć językowych w grupach osób dorosłych (głównie w szkołach językowych, na lektoratach oraz w firmach).
La Rivista: Czary-mary... Italia! nowy, wrześniowy numer.
Mam ochotę zacząć ten list od słowa "abrakadabra" albo "hokus-pokus". Przyszła bowiem czarująca, słoneczna jesień, a wraz z nią - nowy numer naszego dwumiesięcznika o Italii. Jest on po brzegi wypełniony magicznymi tematami. Amulety, talizmany, przesądy, podróże w czasie i przestrzeni, prorocze sny, odczynianie uroków... Wszystko to znajdziecie na ponad 150 stronach nowej, trzynastej, jubileuszowej La Rivisty.
MNODN: Kurs kierowników wycieczek, 13.09.14, Kraków.
Poszerzenie wiedzy dotyczącej przepisów związanych z organizacją wyjść i wycieczek oraz bezpieczeństwa uczniów Poszerzenie wiedzy i umiejętności związnych z organizacją wycieczek realizujących podstawę programową
EDUNEWS.PL: WYRZUĆMY CZERWONE PASKI
Już od dłuższego czasu snuje mi się po głowie taka refleksja i w końcu znalazłam miejsce i chyba czas, aby nią się podzielić. Moje przemyślenia oparte są na własnym życiu. Byłam uczennicą jednego z najlepszych liceów w Poznaniu, wcześniej szkoła muzyczna, wymagająca. Odkąd dostałam w trzeciej klasie, czy w czwartej klasie świadectwo z czerwonym paskiem, do końca studiów moje końcowe oceny nie zeszły poniżej 5
ETS: Warsztat PROPELL TOEICŸ Listening and Reading Test, 20.09.14, Warszawa.
Egzamin TOEICŸ Listening and Reading to najczęściej zdawany egzamin z języka angielskiego w środowisku pracy (każdego roku przystępuje do niego 7 000 000 kandydatów). Uznawany przez ponad 14 000 globalnych firm i organizacji, TOEICŸ jest wyznacznikiem w pomiarze kompetencji językowych osób dorosłych na poziomach zaawansowania od A1 do C1.
MNODN: Planowanie zawodowe nauczyciela. Procedury i praktyka awansu (mianowany)...12.09.14, Kraków.
Celem szkolenia jest pomoc nauczycielowi w pisaniu planu rozwoju zawodowego i jego modyfikacji, a także prawidłowej interpretacji Rozporządzenia w sprawie awansu(...) i innych aktów prawnych, oraz przygotowanie się do przebiegu i dokumentacji stażu.
NaukaBezGranic: KURSY SZKOLENIOWE ON LINE
Każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego: kursy kulturowe, metodyczne a także szlifowanie języka na poziomie zaawansowanym. W komfortowych warunkach, bez dojazdów, we własnym zacisznym kącie, w czasie który jest dla Państwa najbardziej dogodny. Na zakończenie każdego kursu otrzymają Państwo certyfikat NaukiBezGranic z potwierdzeniem tematu, zakresu kursu oraz dat kursu. Realizacja kilku kursów pozwoli na poszerzenie wiedzy oraz wzbogacenie portfolio certyfikatów, które może się okazać przydatne do awansu zawodowego.
<<poprzednie [561] 562 563 564 565 566 567 568 569 570 nastepne>>