korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
BRITISH COUNCIL: Dr Fiona Bartels-Ellis "Równość i różnorodność w edukacji", 24.11.14, Warszawa.
Campus Warsaw Seminar to nieodpłatne, skierowane wyłącznie do nauczycieli seminarium, o bieżących zagadnieniach wykraczających poza ramy szkoły. Dr Fiona Bartels-Ellis pełni funkcję Kierowniczki ds. Równych Szans i Różnorodności przy British Council od 2000 roku i cieszy się powszechnym uznaniem jako rzeczniczka równego traktowania. Niedawno została uznana za jedną ze 100 najbardziej wpływowych osób w Wielkiej Brytanii.
MNODN: Zachowania buntownicze, prowokacyjne i demonstracyjne uczniów, 22.11.14, Kraków.
Celem warsztatów jest rozwój umiejętności budowania kontaktu wychowawczego oraz nieagresywnego stawiania granic w pracy ze zbuntowanym dzieckiem i nastolatkiem.
Goethe-Institut: Odczyty literackie - promocja literatury w formie występu
Odczyty literackie to typowo niemiecka forma promocji literatury. Cieszy się ona niesłabnącą popularnością. I wymaga od autorów znacznie więcej niż tylko wyczucia stylu i zręcznego snucia opowieści.
EDUNEWS.PL: O POTRZEBIE PROJEKTÓW W SZKOLE
Na naukę można spojrzeć jako na proces lub jako na produkt. Proces to poszukiwanie czegoś nowego, to opowieść, uczenie odkrywania. Produkt to fakty w podręczniku. Do tego ostatniego sprowadza się zazwyczaj edukację, niestety nawet i na uniwersytetach. To próba skopiowania i indywidualnego wyposażenia absolwenta w podręczną encyklopedię (niezbednik inteligenta, inżyniera, magistra). Kłopot tylko taki, że tej wiedzy jest zbyt dużo (nie zmieści się w indywidualnej głowie, nawet ta z wąskiej dyscypliny) oraz jest znacząco łatwy dostęp z dowolnego miejsca do światowego repozytorium wiedzy. Zatem znacznie ważniejsze jest uczyć planowania i wykonywania eksperymentów, myślenia niż zapamiętywania faktów
MNODN: Wspieranie uczenia i wychowania uczniów z trudnymi zachowaniami...22.11.14, Kraków.
Szkolenie jest kontynuacją i poszerzeniem szkoleń: Uczniowie trudni i nadpobudliwi w szkole – procedury postępowania z dzieckiem sprawiającym trudności wychowawcze i adaptacyjne oraz Dziecko z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD) w klasie szkolnej.
AkademiaAktywnegoAngielskiego.pl:Metody aktywizujące w pracy z dziećmi i młodzieżą, 22.11.14,Wrocław
Trzech trenerów, sześć warsztatów 80-minutowych, w programie: piosenki z gestami, TPR, drama, storytelling, gry, tworzenie własnych pomocy z ogólnodostępnych materiałów, pracownia przyjazna nauczaniu aktywizującemu.
Anna Ślubowska: Nowa edycja szkolenia Jak pisać skuteczne teksty na blogi i...22, 29.11.14, Warszawa
Strona internetowa jest Twoją wizytówką, ale dobrze napisana treść na stronie może stać się Twoją najlepszą reklamą. To właśnie za pośrednictwem tej strony poznają Cię potencjalni klienci. Od momentu, gdy ją otworzą, masz tylko kilka sekund, by zainteresować ich swoją ofertą: kursem językowym, tłumaczeniami, usługą coachingu językowego. Czy na pewno potrafisz ten czas dobrze wykorzystać?
MNODN: Myślący uczeń – czyli jak poprzez stymulowanie intelektualne zwiększać...22.11.14, Kraków.
NOWOŚĆ! Myślący uczeń – czyli jak poprzez stymulowanie intelektualne zwiększać efektywność swojej pracy dydaktycznej
<<poprzednie [561] 562 563 564 565 566 567 568 569 570 nastepne>>