korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
przygotowanie do egzaminu na tłumacza przysięgłego języka rosyjskiego od 15.10 w Łodzi
Szkolenie prowadzone jest przez tłumacza przysięgłego języka rosyjskiego z wieloletnim doświadczeniem w tłumaczeniach ustnych i pisemnych. Miło mi dodać, iż ubiegłoroczna edycja kursu zakończyła się egzaminem próbnym, który zdały wszystkie uczestniczki.
Egzamin gimnazjalny 2012! NOWOŚCI W KSIĘGARNI INTERNETOWEJ NOWELA.PL
Książka przeznaczona jest dla uczniów chcących samodzielnie przygotować się do egzaminu z języka francuskiego. Adresowana jest także do nauczycieli języka francuskiego, którzy mogą wykorzystać ćwiczenia do pracy na lekcjach, jako materiał dodatkowy lub rozszerzający treści nauczania.
NAUKA BEZ GRANIC! CEILI DANCING W PAŹDZIERNIKU 2011!
NAUKA BEZ GRANIC! CEILI DANCING w ramach Europejskiego Programu Edukacyjnego zaprasza grupy zorganizowane ( nauczycieli wraz z uczniami) na cykl październikowych spotkań!
ROSETTA - nowa szkoła językowa w Kazinierzu Dolnym - 15.09 - zapraszamy o 17:30 na otwarcie
Otwarcie szkoły połączone z przedstawieniem najnowszych form nauczania języków obcych. Po spotkaniu możliwość dokonania oceny poziomu znajomości języka angielskiego i francuskiego na podstawie tzw. "placement test" oraz rozmowy z metodykiem.
EDUNEWS.PL: Pozwólmy im (uczniom) się uczyć
Coraz częściej dochodzę do wniosku, że szkoła polska – taka jaka jest obecnie, mija się z chyba celem… Jeżeli uznamy iż szkoła to Dom Wiedzy lub Dom Nauki - to podstawowym procesem, który ją konstytuuje jest uczenie się uczniów. Czy interesujemy się tym, czego chcą się uczyć uczniowie? Czy uczenie się jest tożsame z realizacją programu nauczania?
Nauczyciele odkrywają Berlin!
Goethe Institut w Warszawie zaprasza wszystkich nauczycieli do wspólnego odkrywania zakamarków Berlina w dniach 7.-9.10.11!
Instytut Austriacki w Krakowie zaprasza na kursy dla DOROSŁYCH I DZIECI!
Językowy rozkład jazdy na semestr gotowy! Jak każdego roku DZIECI i MŁODZIEŻ startują z zajęciami już 26 września. Kursy dla DOROSŁYCH - starym zwyczajem ruszają w połowie października. DUŻE ZNIŻKI!!!
EDUNEWS.PL: Idealny absolwent wykazuje inicjatywę i chce się uczyć
Wykazujący inicjatywę, gotowy do dalszej nauki, samodzielny oraz dobrze wychowany - to zdaniem pracodawców sylwetka idealnego absolwenta uczelni wyższej w 2011 roku. Przedstawiciele pracodawców wzięli udział w dyskusji "Absolwent idealny, kto bliżej pracy?", która odbyła się w ramach projektu "Akademickie Mazowsze 2030".
<<poprzednie [861] 862 863 864 865 866 867 868 869 870 nastepne>>