korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: PARADOKSY SZKOLNE OBOK NAS
Życie szkolne pełne jest paradoksów. Występują one nawet w najlepszych szkołach i są stosunkowo łatwe do obserwacji. To trochę jak w słynnym eksperymencie Erwina Schroedingera. Czyż szkolny kot nie może być jednocześnie żywy i martwy?
Koncert ViNATI w La-Boheme - 18 listopada, godz. 20
Serdecznie zapraszam na klimatyczny koncert w nie mniej klimatycznym klubo-galerii La Boheme (Warszawa-Żoliborz, Mysłowicka 1 (wejście od Bohomolca)
EDUNEWS.PL: PODĄŻAJĄC ZA GENERACJĄ Z - TRENDY W EDUKACJI - ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ BeeZee W GDAŃSK
A gdyby tak smartfony były na ławkach uczniów, a nie ukryte pod stolikami? A gdyby to uczniowie mieli wpływ na przebieg lekcji? To wszystko jest możliwe, co więcej – już się dzieje. Oto działania w edukacji, które są na czasie, bo angażują uczniów...
Grupa Trop: Wspólny język z uczniem - to możliwe! Jak efektywna komunikacja sprzyja..19.11.17, W-wa.
‘Wspólny język z uczniem - to możliwe! Jak efektywna komunikacja sprzyja motywowaniu uczniów?’ Zapraszamy lektorów, nauczycieli szkolnych, korepetytorów, trenerów i coachów językowych na warsztat (i indywidualną konsultację).
GOETHE-INSTITUT: WYKŁAD PROF. SIGRID WEIGEL, 16.11.17, Warszawa.
„KONCEPCJE DZIEDZICTWA MIĘDZYPOKOLENIOWEGO W TWÓRCZOŚCI HEINEGO, BENJAMINA I FREUDA. TEORIA HISTORII I BIBLIJNYCH KORZENI IDEI DZIEDZICTWA“
EDUNEWS.PL: ZROZUMIEĆ UCZNIA
Zrozumieć, to znaczy odkryć w drugim człowieku jego silne strony. Wyzwalać najlepsze cechy charakteru, zarażać entuzjazmem i budować w nim poczucie własnej wartości. To wreszcie zaspokoić tak podstawową potrzebę jak szacunek, uznanie, akceptacja, przyjaźń i miłość
Krew. Łączy i dzieli - wystawa w Muzeum POLIN, 13.10.17-29.01.18
Krew. Łączy i dzieli – wystawa czasowa w Muzeum POLIN od 13 października do 29 stycznia 2018 roku. Towarzyszyć jej będą wykłady, warsztaty, spektakle, pokazy filmów i oprowadzania kuratorskie.
SJO Perfekt: COACHING- PO CO? 25.11.2017, Dąbrowa Górnicza.
Lektor Coachem? A dlaczego nie? Jeśli chcesz w miłej atmosferze dowiedzieć się czegoś o motywacji, kreatywności, typach inteligencji i kanałach percepcji, jeśli jesteś ciekawa/ciekawy jak łączyć pracę lektora z rolą coacha, jeśli ciekawi Cię jak wzbogacić własny warsztat pracy i prowadzić zajęcia z nową energią, co robić, a czego nie robić, żeby było dobrze dla Ciebie i Twoich słuchaczy jest to warsztat właśnie dla Ciebie. Przy okazji dotkniemy takich tematów jak NLP, coaching prowokatywny i.... jeszcze kilka innych niespodzianek.
<<poprzednie [211] 212 213 214 215 216 217 218 219 220 nastepne>>