korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ELI & ET TOI: Nowy tytuł w serii ESP - angielski w wojskowości
Książka powstała z myślą o osobach pragnących związać swoją karierę zawodową z wojskiem i szeroko pojętym światem wojskowości.
EDUNEWS.PL: KILKA REFLEKSJI O TECHNOLOGIACH W EDUKACJI
Młody człowiek przychodząc do szkoły czy na uczelnię nadal może myśleć, że przychodzi do skansenu. Trafia do przestrzeni, które jakby żywcem zostały wydarte przeszłości. Niekiedy na fotografiach z przed 100 lat klasa dydaktyczna wygląda tak samo, jak obecnie. Cztery ściany, ławki w rzędach, tablica, drzwi bez okien (żeby nie można było zajrzeć). Ta surowość ma niby służyć skupieniu, wyciszeniu, a nawet oderwaniu od tego, co zostało w domu… Aaaaaby uczeń mógł się wreszcie uczyć. Czy aby nie opieramy się na fałszywych założeniach?
GOETHE-INSTITUT: ESEJE FILMOWE, POKAZY I WYKŁADY TANIEC I CZAS, 9-10.10.17, W-wa.
ESEJE FILMOWE, POKAZY I WYKŁADY TANIEC I CZAS
Goethe-Institut: DZIEŃ NAUCZYCIELA JĘZKA NIEMIECKIEGO „W DRODZE!” 7.10.17, Lublin.
WARSZTATY DLA NAUCZYCIELI JĘZYKA NIEMIECKIEGO DZIEŃ NAUCZYCIELA JĘZKA NIEMIECKIEGO „W DRODZE!”
EDUNEWS.PL: WYBORY KONSUMENCKIE UCZNIÓW
W trakcie roku szkolnego uczniowie dokonują wielu wyborów dotyczących między innymi przyborów szkolnych, przekąsek na drugie śniadanie, dojazdu do szkoły itd. Po kilku latach niektóre stają się prawdopodobnie ich zwyczajami konsumenckimi. Portal edukacji konsumenckiej Consumer Classroom na początek nowego roku szkolnego przygotował zestaw ćwiczeń i materiałów, które pomogą kształtować umiejętności uczniów przydatne im w codziennym życiu...
GOETHE-INSTITUT: FOKUS GRUNDSCHULE „DEUTSCH MIT SOCKE“ NA LEKCJACH J.NIEMIECKIEGO, 7.10.17, Szczecin
„Deutsch mit Socke“ to cykl filmów telewizji WDR, który zachęca uczniów do nauki języka niemieckiego. Rozwija kompetencje językowe i motywuje do wspólnego działania.
EDUNEWS.PL: e-konferencja Edu Moc Online, 7.10.17.
Są w kraju nauczyciele, którzy robią więcej niż od nich wymaga dyrektor szkoły, rodzice uczniów, a nawet główny edu-politruk z Alei Szucha. Bo im po prostu chce się robić coś więcej. Bo są świadomi tego, że świat się nie cofa, tylko pędzi naprzód i nie zmienia się w sposób, który byłby dla wszystkich oczywisty i bezpieczny, ale wręcz przeciwnie – jest coraz bardziej złożony. Dlatego organizują raz w roku e-konferencję Edu Moc Online, w całości odbywającą się w Internecie. To już 7 października, zajrzycie?
G.I.: DELFORT REGIONAL POZWÓL UCZNIOM ODKRYWAĆ ŚWIAT PO NIEMIECKU, 7.10.17, Gdańsk
DELFORT REGIONAL POZWÓL UCZNIOM ODKRYWAĆ ŚWIAT PO NIEMIECKU
<<poprzednie [211] 212 213 214 215 216 217 218 219 220 nastepne>>