korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Personnel Training Institute: IV Edycja Akademii Zarządzania, 17 - 18.05.2013, Warszawa.
IV Edycja Akademii Zarządzania dla Metodyków i Właścicieli Szkół Językowych 2012/2013 17 - 18.05.2013 Ja, lider - rola w zespole, kompetencje lidera i menadżera, style zarządzania, błędy przywództwa, określenie własnych predyspozycji i ograniczeń
Wielka wiosenna wyprzedaż na www.jezykiobce.pl - Tylko do 22 kwietnia 2013 - 30% rabatu.
Zapraszamy na WIOSENNĄ WYPRZEDAŻ! Tylko do 22 kwietnia 2013 niepowtarzalna okazja zakupu książek i materiałów do nauki języków obcych z nawet 30 % rabatem.
EDUNEWS.PL: MOBILNA EDUKACJA W SZKOLE I NA UCZELNI
Urządzenia mobilne zdobywają nasze domy i miejsca pracy. W niedługim czasie osiągną masę krytyczną – gdy ponad połowa mieszkańców Ziemi łącząc się z internetem, będzie używała do tego celu swoich telefonów czy tabletów. Powinno to skłaniać do myślenia nad zmianą podejścia do uczenia (się). Wciąż niewielu nauczycieli w szkołach i na uczelniach odkryło, że mobilne urządzenia są to potężne i doskonałe narzędzia służące edukacji...
Wydawnictwo Ettoi: The Call of the Wild + CD audio - książka z kolekcji Teen ELI Readers
Adaptacja klasycznej powieści Jacka Londona. Buck to szczęśliwy, radosny pies żyjący w słonecznej Kaliforni. Zostaje jednak porwany i wysłany na północ, gdzie podczas gorączki złota służy jak pies zaprzęgowy. Musi stawić czoło nowej, okrutnej rzeczywistości.
EDUNEWS.PL: UCZNIOWIE O SWOICH NAUCZYCIELACH
Marzeniem każdego nauczyciela, rodzica czy lidera jest wywrzeć pozytywny wpływ na swoich wychowanków. Zazwyczaj potrafimy precyzyjnie określić, jakie oczekiwania mamy wobec dzieci, uczniów, jakimi chcielibyśmy ich widzieć za kilka lat. Czy wiemy jednak, czego nasi podopieczni oczekują od nas? Jak uczniowie charakteryzują nauczycieli swoich marzeń?
ETS: 23.04.13, seminarium TOEIC.
Egzamin TOEICŸ to obecnie najczęściej zdawany egzamin (6 milionów osób rocznie) z języka angielskiego w środowisku pracy, honorowany przez ponad 10 000 firm i instytucji na całym świecie. To przede wszystkim najważniejszy certyfikat językowy dla studentów, osób pracujących i osób indywidualnych, pragnących formalnie potwierdzić własne kompetencje językowe i wyróżnić się na konku! rencyjnym rynku pracy czy na uczelni wyższej.
EDUNEWS.PL: CZAS POWAŻNYCH ZMIAN DLA SZKÓŁ WYŻSZYCH
Rządy państw i władze uczelni powinni pilnie przygotować się na lawinę zmian w systemie kształcenia wyższego. Według nowego raportu opublikowanego przez think tank IPPR, najbliższe 50 lat może być złotym wiekiem szkolnictwa wyższego. Autorzy raportu – Sir Michael Barber oraz współpracujący z nim Katelyn Donnelly i Saad Rizvi – twierdzą, że może się tak stać tylko wtedy, gdy wszyscy uczestnicy systemu kształcenia podejmą inicjatywę i zaczną działać ambitnie
Wydawnictwo Ettoi: Flash on English for Commerce - książka z kolekcji Flash on English - ESP Series
Kolekcja Flash on English - ESP Series to seria sześciu książek poświęconych rozwijaniu znajomości słownictwa i wyrażeń angielskich związanych z tematyką branżową i specjalistyczną.
<<poprzednie [701] 702 703 704 705 706 707 708 709 710 nastepne>>