korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Wydawnictwo Nowela.pl: REFORMA PROGRAMOWA!
W związku z reformą programową, która od września br. zacznie obowiązywać w czwartych klasach szkoły podstawowej i pierwszych klasach szkół ponadgimnazjalnych, a także w odpowiedzi na Państwa liczne zapytania związane z tym tematem przesyłamy niezbędne informacje, które - mamy nadzieję - pomogą Państwu rozwiać wątpliwości.
ETS: TELEKONFERENCJE TOEIC, 26 czerwca 2012, 16:00-17:30
Egzamin TOEICŸ to obecnie najczęściej zdawany egzamin z języka angielskiego w środowisku pracy. Rocznie przystępuje do niego ponad 6 milionów osób.
EDUNEWS.PL: NORMALNI, NIENORMALNI A NAUCZYCIELE...
Norma obejmuje cechy większości. Jeśli ona zachowuje się nienormalnie, to trzeba to tak nazwać i podjąć wysiłek zmiany tej normy. Normy są dobre tylko w określonych czasach. Czy nie nadszedł już czas zmiany szkolnych norm?
Nowela.pl: Promocyjne ceny na książki obcojęzyczne do 20.06 do 40% zniżki na literaturę francuską!
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych cen książek obcojęzycznych! Do 20 czerwca trwa promocja na zakup książek- nawet do 40% taniej!
Muzeum Sztuki Nowoczesnej: wystawa NOWA SZTUKA NARODOWA! 02.06-19.08.12, Warszawa.
Prezentowane na wystawie prace powstały w większości poza oficjalnym obiegiem sztuki współczesnej - często w drodze działań grupowych, współpracy i bezpośredniego zaangażowania w zmianę rzeczywistości. Charakteryzuje je polityczny imperatyw wzmacniania tożsamości narodowej, sytuujący się zazwyczaj na przeciwległym biegunie wobec lewicowej tradycji awangardowej.
Goethe-Institut w Warszawie: Końce świata - Czytania performatywne, 11.06.12.
Prezentowane teksty opowiadają o upadku, katatonii współczesnego społeczeństwa, korozji relacji międzyludzkich, braku miłości, prowadzącym do wyobcowania i izolacji jednostek. Starania bohaterów sztuk służące wyjściu z impasu zmierzają ku różnym – raz małym i błahym, innym razem wielkim, tragicznym – „końcom świata”.
EDUNEWS.PL: SZKOLNI LIDERZY XXI WIEKU.
Myśląc o modernizacji nauczania i związanych z nią zmianach jakościowych w edukacji szkolnej nie możemy pomijać kluczowej roli kadry zarządzającej szkołami. Najbardziej innowacyjni i wysoce kompetentni nauczyciele wykorzystujący dobrodziejstwa technologii w nauczaniu nie spowodują znaczącej zmiany, jeśli za nimi nie będą stali ci, którzy w szkołach podejmują najważniejsze decyzje. Tak więc nie tylko e-nauczyciel jest ważny, ale także e-dyrektor....
Poznańskie Muzeum Narodowe: wystawa Tycjan-Veronese-Tiepolo. Od 2.06 do 5.08.12r. Poznań.
Poznańskie Muzeum Narodowe od drugiego czerwca do piątego sierpnia br. zaprasza na wspaniałą wystawę "Tycjan-Veronese-Tiepolo. Arcydzieła malarstwa włoskiego ze zbiorów Accademia Carrara w Bergamo." Kto szuka pomysłu na wakacyjną wycieczkę, powinien udać się do Poznania! Taka okazja może się prędko nie powtórzyć...
<<poprzednie [771] 772 773 774 775 776 777 778 779 780 nastepne>>