korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowela.pl: Rabaty do 40% a do tego gratisy!Promocja na publikacje do nauki języka francuskiego!
Z przyjemnością informujemy, że w Księgarni „Nowela” rozpoczęła się promocja na książki do nauki języków obcych. Począwszy od dziś aż do dnia 31 grudnia br. będą Państwo mieli możliwość zakupienia na bardzo atrakcyjnych warunkach słowników, literatury i pomocy naukowych w językach: francuskim, hiszpańskim, włoskim i innych, o czym będziemy informować w przesyłanych systematycznie newsletterach.
NaukabezGranic: Zapraszamy nauczycieli i przyjaciół na długi weekend majowy do Edynburga! maj 2013.
Na długi weekend majowy planujemy dla Państwa różne atrakcje, zwiedzanie z Duncanem i Georginą, konwersacje z Colinem i przede wszystkim kilka dni odpoczynku w cudownym Edynburgu. Zorganizujemy też Państwu skromne, ale za to bardzo tanie zakwaterowanie z wyżywieniem w rodzinach szkockich.
EDUNEWS.PL: CZTERY PROPOZYCJE ZMIAN DLA POLSKICH UCZELNI
W 2011 roku, trzy najbogatsze uczelnie amerykańskie: Harvard, Stanford i Yale, posiadały fundusze inwestycyjne o łącznej wartości prawie 70 miliardów dolarów. Jest to 30 razy więcej niż wszystkie wydatki na szkolnictwo wyższe w Polsce w 2012 roku (około 8 mld zł). Nie należy się zatem dziwić niskim pozycjom polskich uczelni w rankingach uniwersytetów oraz małej liczbie zgłaszanych patentów. Polska gospodarka wciąż nie jest uznawana za innowacyjną, a zmiana tego stanu rzeczy zależy także od dobrej współpracy na linii biznes-nauka
Staromiejski Dom Kultury: PROJEKT DIALOG MIĘDZYKULTUROWY, 07.12.2012, Warszawa.
Podczas regularnych spotkań młodzież licealna i studencka z Polski oraz m.in. Rosji, Białorusi, Ukrainy, Kazachstanu będzie starała się poszerzyć świadomość własnej tożsamości kulturowej oraz tolerancję wobec tożsamości kulturowej innych osób.
MNODN: Taniec celtycki w pedagogice, 1-9.12.12, Kraków.
Można poznać układy tańców szkockich, irlandzkich i angielskich – doskonałe do integracji grupy. Układy taneczne do wykorzystania ze starszymi dziećmi. Umiejętność tańca nie jest konieczna! Zabawa gwarantowana!
EDUNEWS.PL: STUDENCI ZAGRANICZNI NA POLSKICH UCZELNIACH
Obecnie w Polsce studiuje 24 253 studentów zagranicznych z 141 krajów, czyli o prawie 4 tysiące więcej niż w roku ubiegłym. Stanowią oni jednak zaledwie 1,1% wszystkich studentów. To nie tylko znacząco mniej niż w najwyżej rozwiniętych krajach Zachodu czy w Chinach, ale też mniej niż u naszych sąsiadów: w Czechach, na Węgrzech, Słowacji, Słowenii, Litwie, Łotwa, Estonii, a nawet w Bułgarii i Rumunii
Księgarnia Francuska Edukator: Abc Delf Junior Scolaire B1 + CD audio, nowści wydawnicze.
Abc Delf Junior Scolaire B1 to bogato ilustrowany podręcznik przygotowujący do nowej formuły egzaminu DELF B1 Junior, przeznaczony dla młodzieży w wieku gimnazjalnym oraz licealnym.(od 11 do 18 lat)
PEARSON zaprasza : Edukacja XXI wieku: EKSPERCI O METODYCE-Nauczanie we współczesnej szkole.
Jak dopasować metody nauki do dzisiejszych realiów? Jak funkcjonuje i czego oczekuje od lekcji współczesny uczeń? Psycholog edukacyjny, Roberto Balaguer Prestes, radzi, jak usprawnić lekcje angielskiego, wykorzystując dostępne pomoce i materiały.
<<poprzednie [771] 772 773 774 775 776 777 778 779 780 nastepne>>