korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Italicus: Premi letterari - Premio Bancarella, publikacje.
Premio Bancarella − po raz pierwszy przyznana w 1953 r., jest nagrodą włoskich księgarzy dla najlepszej książki roku (powieść, eseistyka, opowiadania).
EDUNEWS.PL: STUDENCI NIEPRZYGOTOWANI DO PRACY?
Rosnące bezrobocie wśród absolwentów uczelni wyższych nie jest już dla nikogo zaskoczeniem. Przedstawiciele mediów coraz szerzej omawiają ten temat, szukając winnych takiej sytuacji wśród byłych ministrów edukacji i swoich kolegów po fachu. Przyczyna problemu bezrobocia wśród absolwentów uczelni wyższych wydaje się dość oczywista – nie są oni wystarczająco dobrze przygotowani do pracy...
Bezpłatne seminarium TOEFL iBT: 11.02.13, Warszawa
Uczestnicy warsztatów poznają m.in. odpowiedzi na pytania:  Jakie korzyści wiążą się ze zdawaniem wybranego egzaminu?  Jak wygląda struktura egzaminu?  Jak można zarejestrować się na egzamin?  Jak należy przygotować się do egzaminu i z jakich materiałów warto korzystać? oraz na wiele innych pytań dotyczących egzaminu.
EDUNEWS.PL: FESTIWAL FILMOWY W TWOIM DOMU
Nie trzeba odchodzić od komputerów, aby przeżyć wspólną przygodę w świecie filmu. Już 15 stycznia Centrum Edukacji Obywatelskiej zapraszamy dzieci, młodzież i wszystkich chętnych do udziału Wirtualnym Festiwalu Filmoteki Szkolnej
Goethe Institut w Warszawie: Onleihe – Biblioteka w sieci.
Biblioteka w sieci to niemieckojęzyczna cyfrowa oferta bibliotek Instytutu Goethego w Polsce. Serwis ten umożliwia wypożyczanie na określony czas publikacji elektronicznych w języku niemieckim.
EDUNEWS.PL: O SZTUCE OBDAROWYWANIA
Niełatwo wybrać prezent idealny: wymaga to bowiem namysłu, nakładu czasu i pieniędzy. Upominek nie tylko powinien się podobać, lecz także zostać doceniony i wzmocnić relację z obdarowanym. Można by przypuszczać, że liczy się głównie przemyślany dobór upominku i że długie rozważania nad jego wyborem zwiększą wdzięczność obdarowanego. Przemyślany podarek jest wszak wyrazem uczuć darczyńcy, a przecież „to intencje i włożony w coś wysiłek na prawdę się liczą”
Wydawnictwo Szkolne PWN: konferencja metodyczna dla nauczycieli SP, 12.02.13, Bydgoszcz.
Wie ich aus meinem Unterricht das Beste machen kann? Lehren und Lernen durch Spiele – methodische Tipps und Tricks. Prowadzenie: Alexander Alisch
NaukaBezGranic: Easter Time Fun and Games w marcu 2013
Richard Mullaney ma 21 lat i jest irlandczykiem, urodzonym w Dublinie, gdzie studiował Youth Work. Pragnie poświęcić się pracy z młodymi ludźmi z trudnych środowisk. Swoją drogę kariery rozpoczął w wieku 13 lat, przez kilka lat prowadząc drużynę harcerską. Latem pracuje jako animator zajęć w szkołach letnich, takich jak Stafford House w Glasgow i Edynburgu, LINES Languages w Reading.
<<poprzednie [771] 772 773 774 775 776 777 778 779 780 nastepne>>