korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: JAKICH NAUCZYCIELI POTRZEBUJE DZIŚ SZKOŁA?
Podobno nie nadążają za swoimi uczniami i powstaje między nimi coraz większa przepaść. Wśród spóźnionych w biegu za cyfrowym światem jest ich jeszcze sporo - przekonują szkoleniowcy rad pedagogicznych i dziwią się, że można nie znać i nie rozumieć nowych technologii. Ale czy rzeczywiście muszą? Komu i co mają w ten sposób udowodnić?
NaukaBezGranic: Famous American Writers, 16.06.16, Warszawa.
In this introduction to Famous American Writers workshop we’ll look at some of the most influential literature and poetry released in the 20th & 21st Century. Some writers may include Edgar Allen Poe, Sherman Alexie, Toni Morrison, Mark Twain.
EDUNEWS.PL: PREMIERA KSIĄŻECZKI Z PŁYTĄ "MĄDRE BAJKI Z CAŁEGO ŚWIATA" NA DZIEŃ DZIECKA
"Chcemy, by nasze dzieci były wrażliwe na problemy innych. Żyjemy w kraju, w którym niestety normą stała się wojna wszystkich ze wszystkimi. Taki model życia i dyskusji narzucają nam politycy. Róbmy wszystko, żeby nie dać się w to wciągnąć. Róbmy wszystko, by ta agresja nie przeszła na nasze dzieci” – podkreśla Dominika Kulczyk, prezes Kulczyk Foundation...
NaukaBezGranic: Multicultural Britain, warsztat dla grup z nauczycielem, 16.06.16, Warszawa.
Britain like many countries in Europe has a rich history of multiculturalism partly growing from the ashes of its once fading empire which has now ceased to be. But what has grown from those ashes is a country rich in variety for anybody visiting or living there, from the allure of the Asian restaurants to the stardom of its sportsman and athletes of African descent and many more examples to be seen.
Egzaminy w Goethe-Institut w Warszawie Sesja egzaminacyjna, 21-27.06.16
Egzaminy w Goethe-Institut w Warszawie Sesja egzaminacyjna, czerwiec 2016
EDUNEWS.PL: JAK LEPIEJ PROMOWAĆ POMYSŁOWOŚĆ?
Ludzka pomysłowość jest cechą ważną i potrzebną. W szkole nie można jej hamować i ograniczać. Trzeba ją wyzwalać i dać szansę, bo jest elementem kreatywności. Warto promować działania edukacyjne, które stawiają na pomysłowość, oryginalność, jakość i kreatywność...
Lingwistyczna Szkoła Wyższa: Nowe technologie w nauczaniu języków obcych, 17.06.16, W-wa.
Szkolenie "Nowe technologie w nauczaniu/uczeniu się języków obcych" porusza zagadnienia związane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w nauczaniu różnych aspektów języka drugiego/obcego. Z jednej strony zajęcia wprowadzają studentów w główne metody i techniki wykorzystania technologii komputerowych, z drugiej zaś umożliwiają im wykonanie elektronicznych materiałów edukacyjnych dla konkretnego i rzeczywistego odbiorcy. Słuchacze nabywają umiejętności posługiwania się nowoczesnymi technologiami, takimi jak środowiska nauczania zdalnego Moodle i różne media społeczne, w celu nauczania języka. Zapoznają się także z podstawowymi zasadami projektowania i implementacji elektronicznych materiałów glottodydaktycznych.
EDUNEWS.PL: ODPOWIEDZIALNOŚĆ, KREATYWNOŚĆ I SAMODZIELNOŚĆ MAŁEGO DZIECKA W SZKOLE
Jak organizować życie szkoły, aby kształtować od pierwszych lat nauki takie wartości i umiejętności jak kreatywność, odpowiedzialność, samodzielność. Trzeba spojrzeć na swoją szkołę nieco z boku. Zastanówmy się najpierw, na co uczniowie mają wpływ w mojej szkole? Co one tak naprawdę mogą w szkole?
<<poprzednie [331] 332 333 334 335 336 337 338 339 340 nastepne>>