korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL - Mobilna nauka przyszłością edukacji
Wszyscy, którzy uważają, że nauczanie przez komórkę to fanaberia czy najwyżej moda, powinni zastanowić się nad zmianą zdania. Kilka tygodni temu w Waszyngtonie odbyła się pierwsza w historii konferencja w całości poświęcona korzyściom, jakie już przyniosło wykorzystanie telefonów komórkowych w edukacji. Według niektórych to nie trend – to przyszłość kształcenia.
Nowa opinia o portalu - tym razem lektorki języka rosyjskiego
...z radością korzystam z takich właśnie warsztatów, które się odbywają w innych miastach...
IL PONTE poleca: Pinocchio
Dla wszystkich miłosników przygód drewnianego chłopca specjalna edycja filmu na DVD.
EDUNEWS.PL - W jaki sposób małe dzieci uczą się mówić?
Nauka mówienia stanowi część problematyki nauk społecznych. Socjologia, medycyna, kultura, dyscypliny można wyliczać długo. Komunikacja międzyludzka, w tym nauka mówienia, jest jedną z głównych tematyk badań naukowych prowadzonych w Collegium de Lyon (Francja). Rozmawiamy z Yvan’em Rose, który prowadzi w Instytucie badania nad nauką mówienia dzieci.
Nowość w KSIEGARNI INTERNETOWEJ GANDALF: Słownik techniczny hiszpańsko-polski
Słownik zawiera ok. 56 000 terminów z różnych dziedzin techniki i nauk ścisłych.Treść trzeciego wydania Słownika została gruntownie przejrzana, poprawiona i uzupełniona....
Zmiany w Hachette
wydawnictwo Hachette Livre Polska Sp. z o. o. zmieniło nazwę na Hachette Polska Sp. z o. o. oraz logo i adres...
Z HOMESCHOOL24.PL: Should I stay or should I go?
Should I stay or should I go? - to dla mnie piosenka kultowa. Na tyle kultowa, że uwielbiam ją śpiewać. Publicznie. Choć śpiewanie jest jednym z tych nielicznych talentów, których nie posiadam ;) , zdarzało mi się ją wykonywać na karaoke i zdarza mi się, znacznie częściej, w klasie. W obu przypadkach jest to źródłem nieustającej radości publiczności. W drugim – ma chyba o wiele głębsze znaczenie.
IL PONTE poleca: Wielka, włoska wyprawa Jamie’ego
Dla wszystkich wielbicieli niekonwencjonalnych metod gotowania Jamie’ego Olivera dobra wiadomosc. Już w połowie marca ukaże sie nowa ksiażka spontanicznego Anglika. „Wielka, włoska wyprawa Jamie’ego” opowiada o podboju kulinarnej Italii, pasji gotowania i niezastapionych włoskich produktach. Ksiażka do kupienia w ksiegarniach od 18 marca, juJ teraz dostepna w przedsprzedaży na empik.com.
<<poprzednie [1121] 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 1130 nastepne>>