korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Wydawnictwo LINGO - nowym Współpracownikiem www.szukaj-lektora.pl
Wydawnictwo LINGO powstało z myślą o wszystkich tych, którzy chcą swobodnie porozumiewać się z ludźmi z innych kręgów językowych, a jednocześnie preferują naukę w indywidualnym tempie.....
Nowość w Głównej Ksiegarni Naukowej: GRAMATYKA JĘZYKA NIDERLANDZKIEGO KROK PO KROKU A1
Gramatyka języka niderlandzkiego krok po kroku A1-B2: - dla początkujących i zaawansowanych;- przystępne objaśnienia;- wiele praktycznych przykładów;- ćwiczenia na różnych poziomach;- klucz do ćwiczeń i testów- utrwala i poszerza wiadomości nawiązując do podręczników Niderlandzki krok po kroku oraz Niderlandzki drugi krok.
IL PONTE zaprasza na sztuke „Nabucco” Giuseppe Verdiego - 30 I 2009
I w tym tygodniu nie mo2e zabraknac wiesci z warszawskiej Opery. Tym razem polecamy sztuke „Nabucco” Giuseppe Verdiego w doskonałej obsadzie i imponujacej choreografii Emila Wesołowskiego. IL PONTE widziało opere dwukrotnie i przyznaje jej (subiektywnie) maksymalna ilosc 6 gwiazdek.
STUD TOUR zaprasza na MOSKIEWSKIE WAKACJE
Nauka języka rosyjskiego na renomowanej uczelni w MGU (Moskiewski Państwowy Uniwersytet)
KONIEC SZKOŁY ERY INDUSTRIALNEJ
Coraz częściej słyszy się o końcu XIX-wiecznej szkoły opartej na modelu fabryki. Do szkół wkracza nowe pokolenie nauczycieli, które socjologowie zaliczają do pokolenia „Y” Do tej pory mówiło się jedynie o uczniach epoki cyfrowej. Teraz, za sprawą młodych nauczycieli, urodzonych pod koniec lat siedemdziesiątych, zmiany w polskich szkołach mogą znacznie przyspieszyć.
Hueber Polska stawia na rozwój!
Rok 2008 w wydawnictwie Hueber Polska upłynął pod znakiem konsekwentnej realizacji strategii rozwoju na rynku polskim i umacniania marki Hueber jako eksperta w nauczaniu języka niemieckiego. W nadchodzącym roku wydawnictwo stawia na dalszy rozwój kompleksowej oferty odpowiadającej zmianom w sposobie kształcenia językowego w polskiej szkole.
STUD-TOUR zaprzasza na: Białe noce w Sankt Petersburgu na Filologii Rosyjskiej
Nauka języka rosyjskiego „Rosyjski na co dzień” łącznie 80 godzin lekcyjnych; zakwaterowanie w hotelu akademickim...
'Jak poprawnie pisać po angielsku' - Nowa strona w 'English for you'
Strona to instrukcje, praktyczne porady oraz gotowe szablony...
<<poprzednie [1121] 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 1130 nastepne>>