korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: EDUKACJA I DIALOG - KLUCZ DO SUKCESU
Szkoła zajęła się jedynie kształceniem przyszłych profesorów akademickich – zauważył kiedyś Sir Ken Robinson, angielski ekspert ds. edukacji. Zapomniała w ogóle o muzykach, tancerzach, plastykach i innych artystach czy też sportowcach, a ci, niezauważeni w szkole, szukają uznania w takich programach jak Mam talent czy You Can Dance, czy Idol
Szacunek i uznanie? - Na co to komu? Psychologiczne podstawy motywacji do nauki. Część 4
Według mnie ta 4. grupa w hierarchii Maslowa jest najważniejszą grupą uczniowskich potrzeb, których zaspokojenie pozwoli spowodować nauczycielom, że uczniowie uwierzą we własne siły i z chęcią podejmą naukę.Jaki jednak sens ma omawianie tych potrzeb? Otóż znajomość tej piramidy ma niezwykle istotny wpływ na to, czy osoba ucząca będzie działała jako nauczyciel, czy człowiek.
ETS zaprasza na spotkanie: możliwości i zalety współpracy z ETS - Lublin 5 i 6.03
Educational Testing Service to największa i najprężniej rozwijająca się organizacja egzaminacyjna. W Polsce, ETS to ponad 200 ośrodków egzaminacyjnych, setki projektów unijnych z wykorzystaniem certyfikatów ETS oraz dziesiątki obsługiwanych firm i korporacji.
Unter deutschen Betten - już w LangMarket
Eine polnische Putzfrau packt aus
EDUNEWS.PL: W STRONĘ NOWEJ KULTURY NAUCZANIA I UCZENIA SIĘ (2)
Uczniowie przychodzą do szkół z niebywałym potencjałem. Najnowsze badania mózgu pokazują, że w wieku 6 lat sieć neuronalna w płacie czołowym jest maksymalnie rozbudowana. Natura obdarowuje każdego człowieka szczodrze, ale nie jesteśmy w stanie wszystkiego wykorzystać. Połączenia, które są używane, stabilizują się i zostają zachowane, te nieużywane mózg usuwa
Piosenka w nauce języka obcego - Kącik porad metodycznych Mirosława Zyberta
"Piosenka jest dobra na wszystko..." – śpiewali "starsi panowie dwaj" w niezapomnianym kabarecie. I chociaż szkoła to nie kabaret, twierdzenie to sprawdza się w niej w pełni. Kto z nas, nauczycieli, nie pamięta piosenek, które poznaliśmy we wczesnym dzieciństwie i w latach szkolnych? Raz wyuczone, podparte rytmem i melodią zapadły głęboko i trwale w pamięć.
Hiszpanski.Slowka.pl - nowe filmy z hiszpańskiego
Zamieszczono nowe filmy ze słownictwem hiszpańskim. Wśród nowości znalazła się leksyka z zakresu części ciała, kolorów, członków rodziny i ubrań.
EDUNEWS: MAPA KULTURY OTWARTA NA PROJEKTY UCZNIÓW I NAUCZYCIELI.
Wczoraj o filmowej mapie przemian, a dziś zapraszamy do tworzenia innej mapy – Polski kulturalnej. Interesują was fascynujące klimaty, miejskie i ludowe legendy, zapomniane miejsca, warte ocalenia? Spróbujcie podzielić się swoimi informacjami na Mapie Kultury, a potem przeprowadźcie ciekawy projekt z wykorzystaniem metody gimnazjalnego projektu edukacyjnego!
<<poprzednie [901] 902 903 904 905 906 907 908 909 910 nastepne>>