korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: OTWARTA EDUKACJA, EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI
Szybki rozwój technologii informacyjnych zmienia wszystkie dziedziny życia. W edukacji, której istotą jest nabywanie kompetencji polegających na przyswajaniu, rozumieniu i wykorzystywaniu informacji, postęp technologiczny oznacza nowe szanse i wyzwania. Następuje redefinicja modeli i celów nauczania, powstają nowe strategie w procesach edukacyjnych
IL PONTE zaprasza na ILPONTowy blog Julii Wollner
W środę 30 czerwca autorka zdradzi, kim są Santi Protettori. W piątek 2 lipca zaś - przedstawi jedno z najsłynniejszych włoskich świąt ludowych: sieneńskie Palio, które odbywa się właśnie tego dnia.
Nowość w LangMarket: Kurs języka angielskiego w Nab Cottage Anglia
Nab Cottage znajduje się w centrum Parku Narodowego Lake District, nad brzegiem jeziora Rydal i otoczone jest przez przepiękne góry. Małżeństwo Liz i Tim Melling założyli Nab Cottage w 1983 roku, od tego czasu pracowali już z ponad 1500 studentami z 36 krajów. Wszyscy uczestnicy kursu mieszkają wspólnie z nauczycielami w wiejskiej posiadłości...
EDUNEWS.PL: RAPORT HORYZONTALNY DLA SYSTEMU OŚWIATY (3)
Czy w obecnych czasach można się uczyć - w szkole i w domu - nie korzystając z pomocy urządzeń technologicznych? Pewnie można, ale to nie ma większego sensu. Jeżeli cenimy swój czas, swoją wiedzę i umiejętności, relacje z innymi osobami, chcemy być odpowiedzialni za wybory i decyzje, musimy korzystać z nowoczesnych technologii - aby bardziej efektywnie się uczyć.
Instytut Austriacki: są jeszcze wolne miejsca na intensywnych kursach letnich.
Hej, hej, ważny komunikat: są jeszcze wolne miejsca na intensywnych kursach letnich. Pierwszy moduł rozpoczyna się już 28 czerwca. Propozycja: Na naszej stronie internetowej możesz o każdej porze zapisać się na kurs. Tutaj znajdziesz wszelkie przydatne informacje! Jak zwykle cieszymy się na spotkanie z Tobą, także latem!
IL PONTE poleca książkę Tamtego lata na Sycylii - Marleny de Blasi
Z pewnością pamiętają Państwo Marlenę de Blasi, autorkę bestsellerów o dolce vita we Włoszech. W swojej najnowszej książce, Tamtego lata na Sycylii, opowiada historię Toski, wyjątkowej kobiety, która wśród wspaniałej, sycylijskiej przyrody prowadzi niezwykły dom, zwany Villa Donnafugata.
EDUNEWS.PL: ROZWAŻANIA O FILMOWYM ANALFABETYŹMIE
'Film był fajny, podobał się nam' - na tym stwierdzeniu dyskusja o filmie często się kończy. Nauczyciele po usłyszeniu takiej opinii mogą czuć się bezradni. Co zrobić, żeby uczniowie bardziej świadomie podchodzili do filmów? Przeczytajcie tekst o filmowym analfabetyzmie przygotowany na potrzeby projektu Filmoteki Szkolnej Centrum Edukacji Obywatelskiej
Na miejsca, gotowi, sprint! - Instytut Austriacki zaprasza na kurs j. niemieckiego
W trakcie sprinta uczestnik kursu dużo mówi, powtarza. Dzięki temu uczysz się szybciej poprawnej wymowy i zdobywasz pewność w mówieniu. Poprzez zaangażowanie wszystkich zmysłów i różnorodnych mediów pogłębiasz i utwalasz zdobytą wiedzę. Gramatyki uczysz się mimowolnie, ponieważ dzięki porównaniu widzisz, jak funkcjonuje język.
<<poprzednie [901] 902 903 904 905 906 907 908 909 910 nastepne>>