korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: TEGO KANDYDATA PRZYJMIEMY, TEGO ODPRAWIMY Z KWITKIEM
Jak wykształcić "dobrego" nauczyciela? Jak zaprogramować uniwersalny i dobry jakościowo system kształcenia na wydziale pedagogicznym?
Największa gramatyka na rynku – Wielka gramatyka języka angielskiego
Książka jest idealna zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Zawiera wiedzę niezbędną na egzaminach wstępnych, FCE, CAE i maturze.
EDUNEWS.PL: NIE KLEPAĆ DZIŚ MASŁA, NIE DEPTAĆ KAPUSTY...
W te dwa szczególne dni, Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki, mamy często wrażenie, że czas zwalnia, zwłaszcza gdy odwiedzamy groby, zapalamy znicze i przechodzimy wieczorem alejkami cmentarzy oświetlonymi palącymi się lampkami.
English for you - nowa strona z gramatyką
Już teraz zapoznać się można z kilkoma opracowanymi tematami.
EDUNEWS.PL: Pięć błędów młodej nauczycielki
Amerykańska nauczycielka, Robyn Jackson, postanowiła podzielić się na blogu własnymi doświadczeniami nauczycielki stawiającej pierwsze kroki w szkole. Nie od dziś wiadomo, że uczenie się na błędach może być skutecznym sposobem zdobywania wiedzy. Ale wartość tego rodzaju nauki nie powinna ograniczać się tylko do uczniów, więc warto też patrzeć co jakiś czas za siebie.
Podaruj słownik pod choinkę! - Promocja na słowniki Longmana
Aby umożliwić Państwu i Państwa uczniom zakup najlepszego prezentu w korzystnej cenie, wydawnictwo Pearson Longman przygotowało specjalną promocję, w ramach której najpopularniejsze słowniki Longmana można nabyć nawet z 50% rabatem!
EDUNEWS.PL: W POSZUKIWANIU EFEKTYWNEJ SZKOŁY
Raport "Szkołę mą widzę kosztowną" przygotowany przez Forum Obywatelskiego Rozwoju przeszedł bez echa. Kilka publikacji w mediach, a na kilku blogach komentarze w stylu: "żonglerka liczbami".
Angielski.Slowka.pl – Nowe artykuły z mp3 i nie tylko
: Dział z tekstami z języka angielskiego stale się powiększa. Jest już blisko 10 artykułów z nagraniami do odsłuchania, wzory dokumentów po angielsku i mini słowniczki tematyczne itp.
<<poprzednie [901] 902 903 904 905 906 907 908 909 910 nastepne>>