korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
CSR Rosjanka: Druga część podręcznika "От А до Я"
Druga część podręcznika "От А до Я" przeznaczona jest dla osób dorosłych posługujących się językiem rosyjskim na poziomie słabo zaawansowanym (po 100-120 godzinach regularnej nauki).
MedLabTranslatis: ENGLISH FOR PHARMACISTS I part (part II w marcu 2016), 10.10.15, Warszawa.
Po warsztatach będziesz w stanie zaproponować lekcje swojemu kursantowi w oparciu o nasze autorskie materiały
NaukaBezGranic: Scotland through Film, 07.10.15, Wrocław.
Have you seen Braveheart? How many other films have you seen that feature Scotland? In this 60 minute interactive workshop you will find out if Scottish people like Mel Gibson, explore this beautiful country and discover its people, language, customs and culture through extracts of different films set in Scotland. Be ready to take part, act out and use your imagination as we transport you to Scotland!
MNODN: Współczesny nastolatek – jak z nim pracować? 10.10.15, Kraków
Dzisiejsza młodzież (nazywana przez socjologów i psychologów pokoleniem Y/Z) – ta zaawansowana technologicznie generacja o innych potrzebach i aspiracjach niż poprzednie pokolenia, mniej aktywna, ale potrafiąca pracować symultanicznie, otwarta na zmiany i jednocześnie zagubiona, nie potrafiąca dokonywać odpowiedzialnych wyborów co do własnej przyszłości, zaczepna wobec dorosłych i zadziwiająco uległa wobec rówieśników – jest niewątpliwie wyzwaniem dla współczesnego nauczyciela (przedstawiciela pokolenia X). Zmiany kulturowe i społeczne generują zarówno szanse jak i zagrożenia dla współczesnych nastolatków. Kurs powstał z myślą o nauczycielach i wychowawcach uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych odczuwających potrzebę pogłębienia swojej wiedzy na temat pracy z młodzieżą.
Klub Dialogu: Seria Start do nauki języka polskiego jako obcego
Miło nam zaprezentować serię do nauki języka polskiego jako obcego START. Podręczniki są przeznaczone do nauki na poziomie A0 i A1, ich uzupełnieniem są Zeszyty Ćwiczeń i Zeszyty Lektora, co stanowi kompletny materiał, gwarantujący Lektorom łatwą i efektywną pracę.
MNODN: Od gier dydaktycznych do grywalizacji. Kształtowanie wybranych kompetencji...10.10.15, Kraków
Od gier dydaktycznych do grywalizacji. Kształtowanie wybranych kompetencji za pomocą szeroko pojętych gier (nie dotyczy gier komputerowych)
NaukaBezGranic: Scottish Ceilidh Dancing with Helena, 07.10.15, Wrocław.
Do you like to dance? What about singing? In this very active workshop you will have great fun learning the steps to some of Scotland’s traditional dances. When you are tired from dancing, you will take a break and chill out, singing a song!
Portal Praca.pl: ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie
Kontrole przeprowadzane przez ZUS sprawdzają zarówno prawidłowość orzekania o czasowej niezdolności do pracy, jak i rzetelność w wykorzystywaniu zwolnień lekarskich.
<<poprzednie [421] 422 423 424 425 426 427 428 429 430 nastepne>>