korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDJ: Wiele języków – jedna rodzina. Warsztaty dla rodzin wielojęzycznych...26.09.15, Warszawa.
Zapraszamy na unikalny warsztat wymyślony specjalnie dla rodzin wielojęzycznych. Jego celem jest budowanie wśród dzieci otwartości na nowe języki oraz wzmocnienie umiejętności skutecznej komunikacji w rodzinach wielojęzycznych. Wychodzimy z założenia, że znajomość wielu języków to ogromny atut, ale może ona wprowadzać malucha w pewne zagubienie. Będziemy się więc uczyć rozmawiać… ponad językami!
ELK: WARSZTATY SUPER SIMPLE SONGS POD HASŁEM LET'S SHARE, 26.09.15, Wrocław.
Śpiewanie, gry, wyliczanki, wymiana pomysłów na ciekawe zajęcia O specyfice pracy z przedszkolakami i dziećmi w wieku wczesnoszkolnym
EDJ: Szonsanki, czyli piosenki, tańce i hulańce w języku francuskim, 26.09.15, Warszawa.
Nawet maluchy mogą poznawać języki obce! Zapraszamy najmłodsze dzieci, w wieku 3-5 lat, na zajęcia umuzykalniające w języku francuskim. Dzieci zostaną zaproszone do zabaw, w które będą wplatane elementy języka francuskiego – będziemy śpiewać, tańczyć oraz osłuchiwać się z obcym językiem. Rodzice są także serdecznie zaproszeni do włączenia się do udziału w zajęciach.
EDUNEWS.PL: PO CO NAM PROJEKTY W SZKOŁACH?
Projekty edukacyjne w szkołach to nie moda, lecz dobra praktyka, której powinniśmy domagać się jak najwięcej. Ich wprowadzenie (formalne i nieformalne) do edukacji szkolnej było i jest mądrym rozwiązaniem, rzadko bowiem jaka inna metoda uczenia się przynosi tyle dobrego po stronie rozwoju kompetencji uczniów
EDJ: Warsztaty teatralne dla szkół, 25.09.15, Warszawa
Zapraszamy na zajęcia teatralne 8-osobowe grupy uczniów z klas V i VI, uczących się języków obcych. Podczas warsztatów poznamy wiele teatralnych ćwiczeń, w które wplatane będą elementy wybranego języka obcego. Uczniowie będą pracować nad krótkimi etiudami, nabywając zarówno teatralnej wrażliwości, jak i nowych umiejętności językowych.
British Council: Festiwal NInA Wersja Beta. Cyfrowe opowieści, 25-27.09.15, Warszawa.
Narodowy Instytut Audiowizualny (NInA) zaprasza na festiwal NInA Wersja Beta – cykliczne, kilkudniowe święto kultury audiowizualnej z koncertami, pokazami filmowymi, interaktywnymi wystawami, debatami, projektami edukacyjnymi oraz warsztatami nowomediowymi dla twórców.
British Council: Wystawa „Szczęśliwe przypadki cybernetyki. Dokumentacja” 25.09-31.10.15, Warszawa.
„Dokąd w Londynie mógłbyś zabrać hipisa, programistę, dziesięciolatka, by mieć gwarancję, że każdy z nich będzie absolutnie szczęśliwy przez godzinę, a ty nie będziesz musiał ruszyć palcem, by ich zabawiać?” 2 sierpnia 1968, Evening Standard. Cybernetic Serendipity, przełomowa wystawa przygotowana przez Jasię Reichardt w Institute of Contemporary Arts w Londynie w 1968 roku, zostaje przypomniana w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie poprzez dokumenty, fotografie z wystawy, wycinki prasowe, zaproszenia i publikacje.
NaukaBezGranic: Warsztaty z brytyjskimi mitami i legendami z okazji EDJ, 25.09.15,Kraków
'Arthur represents a man who was the epitome of good against evil, light against darkness, and that eternal, never-ending struggle between what is right and that which is wrong. The Knights were men of courage, honour, dignity, courtesy, and nobleness. They protected ladies and damsels, honored and fought for kings, and undertook dangerous quests.’
<<poprzednie [421] 422 423 424 425 426 427 428 429 430 nastepne>>