korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
MNODN: Tańczmy z grupą – tańce bałkańskie, 28.11.15, Kraków.
Nauka kilku wybranych tańców bałkańskich Ukazanie walorów edukacji tanecznej jako czynnika składowego edukacji zdrowotno – motorycznej, w procesie rozwojowym i integracji grupy
EDUNEWS.PL: SZKOŁY ŚWIATA: EVANGELISCHE SCHULE BERLIN ZENTRUM (1)
Po co się uczymy w szkole? Uczymy się, aby zdobyć pewną wiedzę, ale nie tylko po to. Także po to, aby wiedzieć, jak działać w świecie i jak go zmieniać, aby wiedzieć, jak żyć razem obok siebie i jak razem być we współczesnym świecie. Takie rozumienie edukacji, zaproponowane wiele lat temu przez UNESCO i Jacquesa Delorsa, nadaje się do przyjęcia za fundament, wizję działania każdej ze szkół. Jak zorganizować szkołę, aby idee te nie pozostały tylko na papierze?
MNODN: Wybrane strategie pracy socjoterapeutycznej, 28.11.15, Kraków.
Szkolenie adresowane jest do osób zajmujących się pracą z dziećmi i młodzieżą przejawiającą trudności w kontaktach społecznych i wymagającą wsparcia pedagogiczno – psychologicznego.
Goethe-Institut: ROZMOWY Z TŁUMACZAMI- TOMASZ DOMINIKA
„Dla mnie pierwszorzędny jest twórczy wkład, jaki tłumacz wnosi do własnego języka. Tłumaczem był Luter, Goethe również tłumaczył, i Mickiewicz też. Ale przecież i mniej spektakularne przekłady, czasem wręcz zupełnie mało znane, często są cennymi pracami, które bardzo konkretnie wzbogacają naszą kulturę.“
MNODN: Sprawdziany, testy, odpytywania w wersji przygodowej. Warsztat tylko dla odważnych, 28.11.15
W trakcie warsztatu uczestnicy zostaną przeszkoleni w zakresie stosowania w procesie nauczania innowacyjnych sposobów sprawdzania wiedzy i umiejętności uczniów, a także sposobów oceniania własnej pracy.
Portal Praca.pl: Mikroprzedsiębiorstwa dają pracę Polakom
W mikroprzedsiębiorstwach, czyli firmach zatrudniających nie więcej niż 9 osób, pracowało w 2014 roku ponad 3,5 mln osób – podał Główny Urząd Statystyczny. To o niemal 10% więcej niż jeszcze 5 lat wcześniej.
Ettoi.pl: Dwie nowe gry językowe Lingua Ludica
Zapraszamy do zapoznania się z nowym wydaniem gry Lingua Ludica dostepnym w wersjach językowych hiszpańskiej oraz włoskiej.
Portal Praca.pl: Państwo wspiera mobilność zawodową Polaków. Jakie są efekty?
Bony na zasiedlenie są jednym z narzędzi aktywizacji bezrobotnych oferowanych przez urzędy pracy. Weszły w życie w 2014 roku wraz z nową ustawą o promocji zatrudnienia, a ich wysokość może sięgać maksymalnie dwukrotności średniego wynagrodzenia.
<<poprzednie [431] 432 433 434 435 436 437 438 439 440 nastepne>>