korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: TRZY TEZY MĄDREGO CZŁOWIEKA
W tygodniku „Przegląd” (nr 6/2017) ukazał się ważny wywiad z profesorem Łukaszem Turskim, pt. „Triumf nieuctwa”. Ważny dla każdego, kto szuka mądrego spojrzenia na zmieniający się świat i równocześnie inspiracji dla własnych przemyśleń. Profesor, to postać nietuzinkowa, nie tylko wysokiej klasy uczony, ale także popularyzator nauki, spiritus movens Centrum Nauki Kopernik i przewodniczący jego Rady Programowej. Często zabiera głos w sprawach edukacji. W rozmowie z Robertem Walenciakiem twardo staje na stanowisku, że prawda jest tylko jedna, a wszyscy, którzy głosili i głoszą, że istnieją różne „narracje”, że post-prawda jest jakąś formą prawdy, to w istocie nieucy i kłamcy, przez których możemy zaprzepaścić dziejącą się obecnie fenomenalną rewolucję cywilizacyjną...
FOKUS GRUNDSCHULE NOWE MEDIA NA LEKCJI JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, 08.04.17, Wrocław
Jak aktywizować i motywować uczniów stwarzając im nowe możliwości efektywnego zdobywania wiedzy? Uczestnicy warsztatów zapoznają się najnowszymi, ukierunkowanymi na ucznia oraz komunikację i nauczanie poprzez działanie koncepcjami w zakresie dydaktyki i metodyki lekcji języka niemieckiego.
DOS-ELTea: ON-line, ONA off-line-czyli jak kreatywnie wykorzystać zasoby tradycyjnei..8.04.17,Kraków
ON-line, ONA off-line - czyli jak kreatywnie wykorzystać zasoby tradycyjne i ultranowoczesne, aby naprawdę skutecznie uczyć języka obcego
GOETHE-INSTITUT: WARSZTAT POST-TURYSTA, 07.04.17, Warszawa.
Czym różni się turysta od podróżnika? Jak robić zdjęcia, by nie uprzedmiatawiać fotografowanych ludzi? Kto jest narratorem turystycznej wyobraźni? Czy istnieje model turystyki, w którym tak zwany „tubylec” nie pełni roli krajobrazu, widoku, ciekawostki czy służącego?
KONFERENCJA MM PUBLICATIONS: Teaching grammar creatively...The key to teen minds.., 04.04.17, Toruń
Czemu nauczyciele kochają lekcje gramatyki, a ich uczniowie nie? Czy tradycyjne metody uczenia i ćwiczenia gramatyki są naprawdę owocne? Czas zmienić swoje podejście. Warsztat ten ma na celu pokazanie, jak gramatyka może stać się wskazać kilka sposobów prezentowania i ćwiczenia nowych struktur na lekcji.
DCF Group: DARMOWY WEBINAR 30.03.2017 - 100% więcej podpisanych umów w miesiąc.
„100% więcej podpisanych umów w miesiąc, czyli o wykorzystaniu narzędzi online marketing w szkole językowej" – DARMOWY WEBINAR 30.03.2017
Personnel Training Institute: 4 zjazd Akademii Sprzedaży w Szkole Językowej, 1-2.04.17, Warszawa.
Korzyści ze szkolenia: Konkretne rozwiązania sprzedażowe dedykowane szkołom językowym. Lepsze uporządkowanie - lepsze zarządzanie. Pogłębiona sympatia do procesu sprzedaży i kupujących. Lepszy kontakt z prywatnym klientem szkoły językowej, oszczędność czasu, ludzi i energii, trening rozmów z klientami.
KSK PERFEKT: Od świadomej niekompetencji, do nieświadomej kompetencji-o coachingowym..1-2.04.17,W-wa
Od świadomej niekompetencji, do nieświadomej kompetencji- czyli o coachingowym sposobie nauczania języków obcych. To warsztat coachingowy dla wszystkich, którzy chcą uczyć niebanalnie, innowacyjnie i z pasją.
<<poprzednie [291] 292 293 294 295 296 297 298 299 300 nastepne>>