korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: Jak poprawić nauczycielskie myślenie?
Pytanie ma zasadnicze znaczenie nie tylko w budowaniu „szkoły kreatywności i myślenia”. Jest istotne dla każdego z nas - być człowiekiem, to znaczy myśleć! Zawód nauczyciela jest zawodem twórczym. A to przecież wymaga myślenia: logicznego, intensywnego i zaradnego rozumowania, czyli kombinowania. Co i jak zrobić, aby podnieść jakość nauczycielskiego myślenia?
Rosyjski.Slowka.pl – nowe testy z języka rosyjskiego!
Rozbudowano Slowka.pl o dział z testami z języka rosyjskiego, można przećwiczyć słownictwo m.in. z zakresu medycyny, gastronomii, stosunków rodzinnych.
IL PONTE poleca: Jestem miłością (Io sono l'amore) - już w kinach
to nakręcona w plenerach Mediolanu, Londynu, Nicei i San Remo opowieść o narodzinach wielkiej namiętności. Gorąco zachęcamy Państwa do odwiedzenia kin studyjnych, zanim film zniknie z ekranów!
VII Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych KWoKA 2011 w Jeleniej Górze, zgłoś się do 19.11.2010
Konkurs odbędzie się w środę 06.04.2011 r. Tym razem będzie to konkurs jednoetapowy o charakterze międzygimnazjalnym. Zgłoszenia szkół należy przesyłać na moją skrzynkę mailową do 19 listopada 2010 r.
IL PONTE zaprasza: koncert zespołu Lute Duo 5.11. w Pruszkowie
...
Goethe Institut zaprasza: Herta Müller – spotkanie z pisarką 6.11 w Warszawie
Herta Müller, laureatka literackiej Nagrody Nobla 2009 - Bezpłatne wejściówki do odbioru w Teatrze Dramatycznym
Express Publishing: Wielki Konkurs ACROSS POLAND PROJECT - zgłoszenia do 30.11.2010
Zadaniem uczestników konkursu jest stworzenie w języku angielskim pracy typu projekt, w której przedstawią informacje na temat historii, geografii lub kultury swojego regionu. Temat pracy zależy tylko od wyobraźni i zainteresowań uczniów
PASE: SUKCES Kampanii NIE dla VAT!
uż dziś wiemy, że wszystkie podjęte starania pozwoliły nam osiągnąć jeden najważniejszy cel ZAGWARANTOWAC ZWOLNIENIE Z VAT-U NAUKI JĘZYKÓW OBCYCH!
<<poprzednie [921] 922 923 924 925 926 927 928 929 930 nastepne>>