korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Pociecha uczy się języków - jak dobrze wybrac szkołę językową dla dziecka
Początek września wzbudza emocje nie tylko wśród dzieci, ale również rodziców. Szczególnie wśród tych, którzy chcą zapisać pociechy na szereg dodatkowych zajęć, w tym na kursy językowe. Warto dobrze zastanowić się nad wyborem odpowiedniej szkoły językowej w której program, lektor i grupa będą dostosowane do możliwości dziecka. W podjęciu decyzji pomagają specjaliści Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE.
NaukaBezGranic: I LOVE SHAKESPEARE - przedstawienie w języku angielskim, 27.09, 28.09, 29.09, 01.10
Uczestnicy poznają losy bohaterów "Snu Nocy Letniej", "Wieczoru Trzech Króli", oraz mają okazję wcielić się w postacie Julii i jej ojca z "Romea i Julii" - warsztaty dla grup z nauczycielem
IL PONTE poleca: Nie oglądaj się - już w kinach
Włosko-francusko-belgijska koprodukcja opowiada historię Jeanne, przykładnej żony, matki dwójki dzieci, pochłoniętej swoją najnowszą powieścią.
EDUNEWS.PL: Ocenianie kształtujące w brytyjskich szkołach (3)
Poszliśmy do szkoły podstawowej Julian’s School obserwować lekcję. Dzieci w Anglii lubią szkołę i to było widać. Szkoła charakteryzuje się prostotą, nie ma wymyślnych i drogich rozwiązań, za to jest wiele użytecznych. Klasy są wysokie i widne, korytarze dość wąskie. Wielu uczniów dojeżdża do szkoły na rowerze lub na hulajnogach, dla których są specjalne stojaki.
Macmillan: Dopłacamy do studenckich podręczników!
Oryginalne podręczniki do języka angielskiego aż 20% taniej dzięki zniżkowym bonom pieniężnym.
Przedstawienia TWINKLETOES - A Northern Irish Story 27,28.09 Katowice, 29.09, 01.10 Warszawa
Każdy nauczyciel otrzyma CERTYFIKAT UCZESTNICTWA w Europejskim Programie Edukacyjnym NaukaBezGranic.
IL PONTE poleca: Nowości na blogu Julii Wollner
Ten, komu włoskie wieści z newslettera nie wystarczą, powinien zajrzeć na bloga IL PONTE.
EDUNEWS.PL: OCENIANIE KSZTAŁTUJĄCE W BRYTYJSKICH SZKOŁACH (2)
15 czerwca gościliśmy w Edmonton County School. Duża szkoła ponadpodstawowa, którą kieruje od 3,5 roku Siobhan Leahy, żona Dylana Wiliama. Nauczyciele są bardzo zaangażowani w ocenianie kształtujące (OK). Zgodzili się nas zaprosić i pokazać nam lekcje i spotkanie grupy Pomocnych Przyjaciół, czyli Teachers Learning Comunity (TLC)
<<poprzednie [921] 922 923 924 925 926 927 928 929 930 nastepne>>