korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowość w ETTOI.pl: DELF Actif scolaire et junior - A1 + 2 CD audio
Książka przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży przygotowujących się do egzaminu DELF zarówno w warunkach szkolnych, jak i indywidualnie w domu, a dzięki zrównoważonej progresji trudności umożliwia harmonijne i wszechstronne opanowanie umiejętności językowych związanych z rozumieniem ze słuchu, rozumieniem tekstu pisanego, samodzielnym mówieniem i pisaniem
EDUNEWS.PL: WZÓR NA SUKCES
Paul Tough jest amerykańskim dziennikarzem zajmującym się edukacją, rozwojem dzieci i polityką społeczną, publicystą „New York Times Magazine”. Jest również autorem książek „Whatever It Takes: Geoffrey Canada’s Quest to Change Harlem and America” oraz „The Success Equation” (2012). W tej ostatniej opowiada o tym, w jaki sposób dzieci i młodzież będą mogli odnosić sukcesy w XXI wieku. Prezentujemy wywiad z autorem przygotowany przez Instytut Obywatelski
Instytut Austriacki: Przerwa świąteczna w dniach od 19. grudnia do 1. stycznia 2011.
Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór tak jak cały nadchodzący Nowy Rok 2012 upłyną Wam w szczęściu i radości!
NAUKA BEZ GRANIC: Charles Dickens 200 Years w STYCZNIU 2012.
Zapraszamy do poświęcenie nieco więcej czasu i uwagi uczniów Charlesowi Dickensowi. Poniżej zamieszczamy specjalnie opracowane dla Państwa materiały do wykorzystania na lekcjach szkolnych przed i po wydarzeniu. Zestaw materiałów będzie poszerzany co miesiąc o kolejne ćwiczenia z serii „Did you know that” oraz wybranych fragmenty powieści Dickensa wraz z towarzyszącymi i ćwiczeniami. Materiały będziemy zamieszczać około 22 każdego miesiąca.
Ettoi.pl:L Albero dei Libri - cztery nowe serie lektur w języku włoskim - Serie Arancio.
L'Albero dei Libri - Serie arancio - Storie per crescere - to wydana przez wydawnictwo La Spiga Edizioni kolekcja historii koncentrujących się na tematach związanych z człowiekiem i jego naturą oraz rzeczywistości, która go otacza.
Spektakl: Goldoni...proszę sobie wyobrazić - 13 i 14 grudnia w Warszawie
przedstawienie dyplomowe studentów Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych. Wstęp wolny. Włoska kuchnia znana jest ze swej prostoty połączonej z wyrafinowaniem. Taki właśnie jest spektakl „Goldoni… proszę sobie wyobrazić”.
EDUNEWS.PL - POLSKA SZKOŁA POD ŚCIANĄ?
Zastanawiam się, ile jeszcze potrzeba napisać raportów i przedstawić dowodów na to, że polska szkoła nie ma nic wspólnego z normalną edukacją i kształceniem kompetencji, aby urzędnicy MEN otworzyli oczy i przekonali się, że wymyślili nie system oświaty, lecz szkaradnego i brzydkiego potwora, który na każdym szczeblu kształcenia szkodzi uczniom w nauce. Ta chwila, sądząc po samozachwytach, pewnie nie szybko nastąpi. Oczywiście to, że przy każdym nieprzemyślanym pomyśle tracą uczniowie, nic nie znaczy dla ministra i jego podwładnych – przecież to nie dla uczniów jest polska szkoła...
NAUKA BEZ GRANIC! Teenage English w STYCZNIU 2012.
Teenage English is very popular with teenagers. Richie Mullaney will teach students and teachers to speak and act like British/Irish teenagers! He will pass on some of the knowledge he learned in college while studying Youth Work. You’ll find out how to decode the evermore-complicated text messages, learn the origin of teenage “slang” and how logical it can be! Between strange facts, fun topics and interactive drama, you and your students will be left wanting more!
<<poprzednie [801] 802 803 804 805 806 807 808 809 810 nastepne>>