korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
DeDomo: Hurra, błąd!, czyli domowy model edukacji językowej
Jeśli uda mi się porozumieć w obcym języku, to odnoszę sukces zupełnie niezależnie od tego, jak bardzo ten język kaleczę.
ETS: TELEKONFERENCJE TOEIC, 24.04.2012, 16-17:30.
Egzamin TOEICŸ to obecnie najczęściej zdawany egzamin z języka angielskiego w środowisku pracy. Rocznie przystępuje do niego ponad 6 milionów osób.
EDUNEWS.PL: SZKOŁA W EPOCE PŁYNNEJ NOWOCZESNOŚCI (2).
Zbyt rzadko stawiamy pytanie, które wydaje się być dla edukacji kluczowe: czy nowoczesne narzędzia TIK są narzędziami rozwoju, czy raczej zniewolenia człowieka? A jeśli są narzędziami rozwoju, to dlaczego wyniki kształcenia na wszystkich w zasadzie szczeblach nauczania są coraz gorsze? Dowodem mogą być wyniki matur z 2011 r. (średnio zdało je ok. 75% absolwentów, a w niektórych szkołach matury nie zdał nikt) bądź też wyniki testów PISA, w których polscy uczniowie wypadają bardzo źle w rozwiązywaniu zadań wymagających niestandardowego myślenia.
WEBINARIA INTERAKTYWNE INTERPERSONAL: 25.04.2012 - Procurement and Tendering Procedures in the UK.
Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą najnowszą ofertę webinariów interaktywnych dla firm oraz dla tłumaczy. Webinaria to wykłady i krótkie szkolenia on-line prowadzone za pomocą technologii VoIP. Nasze webinaria są interaktywne, co oznacza ciągły kontakt z wykładowcą poprzez czat oraz opcję uczestnictwa głosowego.
Nauka Bez Granic, British Customs and Traditions, 16.4.2012, Bielsko-Biała
British English?: We thoroughly enjoy the way the Queen speaks. We have heard about the wonderful accents and dialects that differ to standard English from Scotland, Wales and Ireland but what about England itself?
Oxford University Press, Kodeks Dobrych Praktyk
Prezydium Sekcji Wydawców Edukacyjnych Polskiej Izby Książki, którego jesteśmy członkiem, przyjęło Kodeks Dobrych Praktyk, który zobowiązuje wydawców edukacyjnych do zachowania najwyższych standardów przy współpracy z nauczycielami i szkołami.
zwalcznude.pl, fiesta- impreza po hiszpańsku, 15.04.2012, Warszawa
To już czwarta edycja Fiesty – największej imprezy językowej, łączącej tandem językowy z dobrą rozrywką, życiem klubowym, wybranymi aspektami kultury krajów latynoskich, a nawet jedzeniem. Tutaj poczujesz się jak w innym kraju, tym razem w rejonach karaibskich!
Macmillan: Autorka kursów Macmillan prezesem IATEFL
Z przyjemnością informujemy, że Carol Read, autorka bestsellerowych kursów i poradników metodycznych Macmillan, została nominowana na Prezesa IATEFL
<<poprzednie [781] 782 783 784 785 786 787 788 789 790 nastepne>>