korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: O STRATEGII SUPLIKACJI W EDUKACJI.
O potrzebie i strategiach motywowania uczniów do uczenia się, i pracowników do lepszej pracy, napisano już sporo. Czy nauczyciele nie znają tej literatury, a może niewłaściwie stosują proponowane metody motywowania? Oto jedna z nich - suplikacja. Na czym polega strategia suplikacji i jak ją zastosować w edukacji?
Nowela.pl: Promocyjne ceny na książki obcojęzyczne do 20.06 do 40% zniżki na literaturę hiszpańską!
Z przyjemnością informujemy, że w Księgarni „Nowela” trwa promocja na literaturę obcojęzyczną. Począwszy od dziś aż do dnia 20 czerwca br. będą Państwo mieli możliwość zakupienia oryginalnej literatury w językach: francuskim, hiszpańskim i włoskim aż o 40% taniej!
NaukaBezGranic.pl: Quirky Customs and Bonkers Traditions of Britain, 31/05/2012 - Warszawa.
Mandy Sibson mieszka w Vigo, małej miejscowości niedaleko Gravesend, w Kent. Jest mężatką, ma dwóch dorosłych synów oraz 19 rodzeństwa. Mieszka w małym domu z psem, dwoma kotami, trzema pająkami, dwom skorpionami i rybkami. Edukacją zajmuje się od 19 lat, pracując z młodzieżą głuchoniemą, oraz ucząc języka angielskiego. Jako nauczyciel angielskiego pracowała w Concord International School oraz w Nauczycielskim Kolegium Językowym w Radomiu.
EDUNEWS.PL: POLSKI NAUCZYCIEL INNOWATOREM W ŚWIATOWYM NAUCZANIU.
Krzysztof Nowak, nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Choszcznie w województwie zachodniopomorskim, został uhonorowany tytułem Innowatora w Nauczaniu, podczas prestiżowego, IX Europejskiego Forum Innowacyjnych Nauczycieli i Szkół w Lizbonie organizowanego co roku przez Microsoft w ramach programu Partners in Learning..
AJO Lektor: TYDZIEŃ JĘZYKÓW - TESTY JĘZYKOWE I BEZPŁATNE CERTYFIKATY! od 25.05
25 maja 2012 (piątek) ruszyła kampania promująca języki obce: TYDZIEŃ JĘZYKÓW - PRZYGOTUJ SIĘ DO EURO! Za pośrednictwem Akademii Języków Obcych LEKTOR, która jest organizatorem lokalnym wydarzenia, możesz również przyłączyć się do akcji!
NaukaBezGranic.pl: Warsztat Drama Fun and Games, 31.05.12, Warszawa
Simeon Wren pochodzi z Manchesteru w północnej Anglii, ale mieszka i pracuje w Bielsku-Białej. W 2001 roku skończył studia aktorskie na Royal Sccotish Academy of Music and Drama w Glasgow. Po studiach zajmował się pracą w teatrze i telewizji oraz grał w sztukach szekspirowskich, w przedstawieniach wystawianych przez teatry w Szkocji.
EDUNEWS.PL: UCZENIE SIĘ I RUCH.
UCZENIE SIĘ I RUCH W powszechnym rozumieniu rozwój ruchowy i rozwój intelektualny dziecka to dwie odrębne sprawy. Tymczasem to sprawność ruchowa decyduje o właściwym rozwoju dziecka i to we wszystkich obszarach: intelektualnym, emocjonalnym, społecznym; wpływa na stan jego zdrowia i określa tzw. gotowość szkolną, czyli gotowość psychoruchową do sprawnego wykonywania zadań stawianych przed dzieckiem w szkole...
YLMP2012 - międzynarodowy kongres językoznawczy: 25-26.05.12, Poznań.
Kongres to wspaniała okazja dla rozwoju zarówno młodych, jak i doświadczonych nauczycieli. Przygotowana dla lektorów oferta jest bardzo bogata!!!
<<poprzednie [781] 782 783 784 785 786 787 788 789 790 nastepne>>