korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Instytut Cervantesa zaprasza na: MADRYT TAŃCZY W WARSZAWIE
Festiwal zainaugurje cykl Madryt tańczy w Warszawie (19-22 czerwca). Cztery spektakle zespołów z hiszpańskiej czołówki teatru tańca, warsztaty, konferencja prasowa, oraz przygotowania do wspólnej premiery (na jesieni).
MALA Rodriguez - hiszpańska gwiazda muzyki z koncertami w Polsce
Instytut Cervantesa zaprasza!! KRAKÓW 28 czerwca 2008 oraz WARSZAWA 29 czerwca 2008
Księgarnia ITALICUS: wybrane przewodniki turystyczne po najciekawszych regionach Włoch.
Wśród proponowanych przewodników są publikacje okraszone cytatami, z dzieł literackich włoskich twórców z różnych epok, wyrażającymi emocje na temat pejzażu, kultury i dnia codziennego opisywanego miejsca.
Akcja ET TOI: J'aime lire au soleil
Pierwsza edycja akcji "J'aime lire au soleil" skierowanej do rodziców i ich dzieci, jak również do młodzieży szkolnej. Jej celem jest zachęcenie do połączenia nauki języka francuskiego z czytaniem tzw. lectures faciles, czyli krótkich i prostych lekturek przeznaczonych do nauki języka obcego.
Księgarnia GANDALF prezentuje: JĘZYK PORTUGALSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH
30 lekcji - teksty i dialogi z tłumaczeniem, komentarze gramatyczne, ćwiczenia, wzory odmiany czasowników....
Nowość w księgarni GANDALF: Język hindi
Język hindi należy do indoeuropejskiej rodziny językowej. Od 1950 r. jest oficjalnym językiem Republiki Indii. Posługuje się nim niemal pół miliarda ludzi. Książka jest pierwszą polską próbę opisania...
Już dziś do nabycia w księgarni GANDALF Popularny słownik francusko-polski A-Z
Słownik zawiera 70 000 wyrazów i przykładów ich użycia, wyrażeń i zwrotów frazeologicznych, terminy z wielu dziedzin nauki i techniki. Współczesne, żywe słownictwo, używane m.in. w prasie, radiu...
Pierwsza edycja Konferencji EKON, 9 czerwca 2008,
Konferencja „Nowoczesne zarządzanie sektorem kultury w Polsce. Prezentacja dobrych praktyk w kontekście regionalnych szans i wyzwań ery informacyjnej.”
<<poprzednie [1181] 1182 1183 1184 1185 1186 1187 1188 1189 1190 nastepne>>