korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Bezpłatna konferencja ELT Forum 2015: Open Your Mind & Go Beyond, 23.05.15, Warszawa.
Zapraszamy na forum metodyczne dla anglistów uczących we wszystkich grupach wiekowych. Nowoczesne rozwiązania, nowoczesne technologie, nowoczesne materiały i pomoce dydaktyczne, a wszystko to w ten jeden wyjątkowy dzień!
KLUB DIALOGU: Student szkoły językowej - charakterystyka i praktyka, 16.05.15, Warszawa.
W programie m.in.: - prezentacja grup wiekowych uczniów i ich charakterystyka z naciskiem na specyfikę nauczania osób dorosłych - omówienie indywidualnych cech uczniów oraz wynikających z nich trudności i możliwości - techniki motywowania - techniki poprawiania błędów
Nowela.pl: Podręczniki wieloletnie dla szkół ponadgimnazjalnych - j.włoski
Nauczyciele pracujący z kursem otrzymują dodatkowe wsparcie metodyczne: program nauczania, plan dydaktyczny, listę tematów na platformę Librus, kartkówki, przewodnik metodyczny online.
EDUNEWS.PL: EDUKACJA MEDIALNA I WARTOŚCI
W lawinie elektryzujących świat wydarzeń większości z nas umknęły zapewne jakże ważne słowa papieża Franciszka, jakie wypowiedział pod koniec czerwca 2014 roku w rozmowie z przedstawicielami włoskiego, założonego w roku 1878 poczytnego dziennika „Il Messaggero”: „Długo zastanawiałem się nad tym i doszedłem do wniosku, że zło narasta podczas epokowych zmian. My żyjemy nie tyle w epoce przemian, ale w czasie zmiany epok.“
La Rivista: Jakie książki warto kupić naszym maluchom?
Buon giorno, każda pora roku jest dobra na lekturę. Jednak są takie momenty, kiedy niepodjęcie jej byłoby po prostu grzechem! Tak właśnie widzę wiosnę. Na warszawskim Żoliborzu, gdzie mieszkam, kwitną drzewa i krzewy, ptaki śpiewają, słońce grzeje (przynajmniej dzisiaj!), a ławki na rozlicznych skwerach wprost zapraszają do tego, by rozsiąść się w nich z dobrą książką w dłoni. Nie wiem, jak Wy, ale ja mam ochotę pójść na wagary! :)
Nowość CLE: Vocabulaire progressif du français débutant complet + CD audio
Nowa propozycja w bardzo popularnej serii progresywnej. Ćwiczenia ze słownictwa dla zupełnie początkujących.
Nowe gry ELI już z polskimi instrukcjami i dodatkowymi komponentami!
Instrukcja w języku polskim to także ułatwienie dla osób nie znających języka obcego w stopniu umożliwiającym samodzielne zapoznanie się z oryginalną, obcojęzyczną wersją instrukcji.
La Rivista poleca: Italia Vicina - Poznaj Włochy od Kuchni, 14.05.15, Kraków.
Tym razem będę nie organizatorem, a gościem, jednak zapraszam Was mimo wszystko! :) Tu także opowiem o Lacjum; nie będzie jednak zajęć językowych, a czysta rozrywka - moja prezentacja, muzyka na żywo i bogate menu przygotowane przez jedną z najlepszych restauracji w Polsce.
<<poprzednie [511] 512 513 514 515 516 517 518 519 520 nastepne>>