korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: GRY PLANSZOWE DYDAKTYCZNE
W przypadku wszelkich gier, staram się, aby rywalizację zastąpiły współpraca, wzajemne wspomaganie – a więc dobra zabawa, rozwijająca między innymi kompetencje społeczne. Gry powinny być mocno wkomponowane w autentyczne sytuacje mowne z możliwie często spotykanymi intencjami mownymi i posługiwać się autentycznym językiem codzienności danego obszaru językowego. Stosuję gry promujące prawdziwe, aktualne zdarzenia i miejsca, np. miasta
Promentis: WOKALiZacje EMISJA GłOSU - SZKOLENIE NA GłOS, 20.07.13, Warszawa.
Dla wszystkich tych, których praca polega na ciągłym mówieniu i komunikowaniu się z innymi. Szczególnie polecane nauczycielom i lektorom, a także tym, którzy chcą rozwijać własne kompetencje głosowe.
Nowela.pl: Latitudes kurs języka francuskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz osób doro
Latitudes to trzyczęściowy kurs języka francuskiego przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz osób dorosłych. Podręcznik jest zgodny z wytycznymi Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego i odpowiada poziomom A1+ do B2.
EDUNEWS.PL: INSPIRUJĄCE FILMY DLA NAUCZYCIELI (1)
Konferencja INSPIR@CJE 2013 – Jak uczynić polską szkołę jeszcze lepszą już za tydzień w Warszawie. W kanale filmowym Edunews.pl na YouTube pojawiły się pierwsze filmiki przygotowane przez prelegentów konferencji, w których zachęcają oni do podejmowania w szkołach różnych działań ożywiających, usprawniających i podnoszących jakość nauczania
Języki Obce w Szkole: 2015 – rokiem zmian w systemie oceniania osiągnięć uczniów.
Podczas dyskusji poruszone zostaną zagadnienia związane z wprowadzeniem planowanych zmian do systemu egzaminów zewnętrznych z j. obcego w roku 2015. Panel jest wydarzeniem otwartym, skierowanym do nauczycieli wszystkich języków obcych, metodyków oraz osób zainteresowanych tematyką oceniania i testowania w dziedzinie języków obcych.
Goethe-Institut zaprasza na kursy językowe, zapisy trwają.
Na kursach intensywnych zajęcia prowadzone są od poniedziałku do piątku przez 2 lub 3 tygodnie (po 4 lub 5 godzin lekcyjnych dziennie). W trakcie 2-3 tygodni realizujemy cały program 14-tygodniowego kursu semestralnego.
EDUNEWS.PL: O ZANIEDBANIACH W KSZTAŁCENIU NAUCZYCIELI
W Warszawie odbył się II Kongres Polskiej Edukacji, wydarzenie zbyt duże i złożone, aby o wszystkim napisać... Zainteresowała mnie sesja „Kształcenie nauczycieli – inwestycja w przyszłość edukacji“. Wybierając się na nią, chciałem przede wszystkim dowiedzieć się, jak uczelnie i wyspecjalizowane instytucje doskonalenia nauczycieli chcą kształcić (przygotowywać do zawodu?) przyszłe pokolenia Superbelfrów, czyli nauczycieli dobrze rozumiejących epokę i pokolenia, których uczą.
Nowela.pl: Espacio Joven to kurs hiszpańskiego dla gimnazjalistów
Espacio Joven to kurs przeznaczony dla gimnazjalistów, do nauki na czterech poziomach językowych od A1 do B1 według Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego.
<<poprzednie [731] 732 733 734 735 736 737 738 739 740 nastepne>>