korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: OCENA PREZENTACJI
Kamera w klasie pomaga analizować, doskonalić i oceniać proces uczenia się i nauczania. Stosowanie, wypełnianych samodzielnie przez uczniów oraz Przedmiotowego Systemu Oceniania uwzględniającego rozwój osobisty ucznia, osiągany dzięki danemu przedmiotowi oraz poniższa karta (samo)oceny prezentacji są w mojej praktyce ściśle z sobą wzajemnie powiązane
Oxford University Press: Success in the Classroom, 10th May 2013, 09:30 - 10:30 and 15:30 - 16:30 .
This session will encourage participants to apply eight fundamental thinking points that will inspire their teaching and improve the learning experience of their students.
Personnel Training Institut: 17 - 18.05.2013 Ja, lider - rola w zespole, kompetencje lidera...
Nieoceniona pomoc dla właścicieli szkół językowych, dyrektorów, menedżerów, DOS-ów, metodyków – serdecznie zapraszam w imieniu Partnera portalu www.szukaj-lektora.pl - Personnel Training Institut na nową edycję AKADEMII ZARZĄDZANIA - od listopada 2012 – warsztaty specjalnie dla branży językowej.
Wydawnictwo Ettoi: FLASH on English od A1 do B2.
Książki FLASH on English charakteryzują się przejrzystą strukturą poszczególnych rozdziałów oraz dużym zróżnicowaniem zarówno treści, jak i zastosowanymi metodami wprowadzania, utrwalania i rewizji wiedzy oraz praktycznych umiejętności językowych. Dobór materiałów i tematów zmusza uczącego się do myślenia i pobudza jego aktywność, wykorzystując liczne elementy metody CLIL (Content and Language Integrated Learning).
EDUNEWS.PL: ODPOWIEDZIALNI NAUCZYCIELE
W dniach 23-26 marca 2013 r. w Krakowie odbyła się trzecia konferencja z cyklu: [I]Jakość edukacji czy/i jakość ewaluacji.[/I] Tym razem hasłem przewodnim był temat dotyczący odpowiedzialnych nauczycieli. Celem konferencji było stworzenie przestrzeni i czasu na bezpieczne, interesujące rozważania, przemyślenia i rozmowy o edukacji, ewaluacji, przywództwie i współczesnym świecie
Goethe-Institut w Warszawie: Andrea Breth – kobieta, mistrzostwo, klasyka. Teatr, dyskusja 14.05.13.
Spotkanie poświęcone twórczości ANDREI BRETH w ramach festiwalu Spotkanie Teatrów Narodowych 2013. W czerwcu w programie Festiwalu zaplanowano występy gościnne wiedeńskiego Burgtheater z przedstawieniem Książę Homburga Heinricha von Kleista w reżyserii Andrei Breth. Będzie to pierwsza w Polsce prezentacja spektaklu przygotowanego przez tę reżyserkę, uchodzącą za jedną z najwybitniejszych artystek teatru obszaru niemieckojęzycznego i za główną kontynuatorkę stylu teatralnego Petera Steina.
EDUNEWS.PL: CO ZAGRAŻA DZIŚ SZKOLE?
Wśród wizji i scenariuszy przyszłości pojawiają się również takie, które mówią o końcu szkoły. Śmierć odległości - tak prof. Piotr Płoszajski określił sytuację stworzoną przez sieć. Internet i technologie sprawiły, że mamy dostęp do najlepszych szkół, uniwersytetów, nauczycieli i ekspertów. I nie ma znaczenia miejsce naszego zamieszkania. Zagrożeniem dla dzisiejszej szkoły jest ona sama. Tak samo jak zagrożeniem dla nauczyciela jest właśnie nauczyciel
Cambridge University Press: Zapraszamy lektorów uczelni wyższych i szkół językowych na Cambridge Day
Zapraszamy lektorów uczelni wyższych i szkół językowych na Cambridge Days Sprawdź terminy i miejsca bezpłatnych szkoleń metodycznych!
<<poprzednie [731] 732 733 734 735 736 737 738 739 740 nastepne>>