korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Italicus: Progetto italiano junior 1, seria podręczników do j. włoskiego nauki w gimnazjum
Progetto italiano Junior 1 e' il primo di 3 volumi di un corso pensato per studenti della scuola media e superiore di livello A1, principianti o falsi principianti.
EDUNEWS.PL: NAUCZANIE I UCZENIE SIĘ PRZYJAZNE MÓZGOWI
W przedwczorajszych szkołach wczorajsi nauczyciele przygotowują uczniów do rozwiązywania problemów, jakie przyniesie jutro. Nakładem Wydawnictwa Naukowego UMK właśnie ukazała się moja książka „Neurodydaktyka. Nauczanie i uczenie się przyjazne mózgowi”
ETS Global Eastern Europe: Propell Workshop for the TOEIC test, 12.10.13, Poznań.
Poznaj strategie motywowania i rozwijania sprawności językowych, które zwiększą szanse twoich uczniów na sukces na egzaminie TOEICŸ i w globalnym środowisku pracy.
Księgarnia Italicus: Basta con gli errori! Cosi si dice cosi si scrive...
Błądzić jest rzeczą ludzką, a trwać w błędzie głupotą. Bycie nazywanym „głupcem” nie jest zbyt pochlebne, więc: doskonalmy się i bądźmy żądni wiedzy! W dokształcaniu nie ma nic lepszego jak praktyka, doświadczenie i dobre podręczniki – spójrzcie na nasze propozycje.
Nowela.pl: Etapas Plus, podręcznik do nauki j. hiszpańskiego, szkoły ponadgimnazjalne.
Etapas Plus to ośmioczęściowy kurs przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, odpowiadający poziomom od A1 do B2 zgodnie z zasadami Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego oraz Programu Nauczania Instytutu Cervantesa. Podejście zadaniowe i komunikacyjne kursu jest zgodne z nowoczesnymi założeniami metodycznymi.
EDUNEWS.PL: BUNT PRZECIWKO TAŚMOWEJ EDUKACJI
Kiedy w 1979 roku grupa Pink Floyd wydała album The Wall z utworem Another Brick in The Wall (część II), pewnie nikt nie przypuszczał, że 35 lat później wyrażony wówczas muzyką sprzeciw wobec koncepcji szkoły-fabryki, z jednolitym formatowaniem umysłów, będzie nadal aktualny. Konserwatyzm szkoły okazał się silny, a w dodatku szlifowane od ponad dekady standaryzowane testy jeszcze tę "fabrykę" umacniają...
Nowela pl.:CLAN 7 - podręcznik + płyta CD-ROM ¡Hola, amigos, język hiszpański.
Podręcznik składa się z 9 rozdziałów, których zawartość odpowiada założeniom Plan curricular Instytutu Cervantesa. Rozwinięcie tych treści znajduje się w kursie interaktywnym ¡Hola, amigos!, zatwierdzonym przez Instytut Cervantesa we współpracy z Uniwersytetem Alberta w Kanadzie.
EDUNEWS.PL: UCZNIOWIE ZMIENIAJĄ SZKOŁĘ
Druga edycja projektu „eSzkoła – Moja Wielkopolska” już za nami. Ponad trzy tysiące uczniów znowu porzuciło książki i zeszyty na rzecz tabletów i laptopów, wyszło ze szkoły i… pracowało. Poświęcili kilka miesięcy na przygotowanie projektów naukowych, na które oddano ponad 210 tysięcy głosów!
<<poprzednie [711] 712 713 714 715 716 717 718 719 720 nastepne>>