korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Promentis: KURS NA WYCHOWAWCÓW KOLONIJNYCH, 09.03.2013, Zielona Góra.
Jak połączyć znajomość języka z wakacyjnym wyjazdem i zarobkiem? To proste - zapraszamy do uczestnictwa w organizowanym przez nas Kursie na Wychowawców Kolonijnych. Kurs, zgodny z rozporządzeniem MEN, realizowany jest w wymiarze 36 godzin i kończy się egzaminem, a uczestnicy otrzymują państwowe zaświadczenie uprawniające do podjęcia pracy w charakterze wychowawcy placówki wypoczynku dzieci i młodzieży.
EDUNEWS.PL: O (GŁUPIM) POMYŚLE NA ROZROST BIUROKRACJI W OŚWIACIE.
Czas pracy nauczyciela od dawna budzi zazdrość. Na forach aż kipi od złośliwych uwag pod kątem „tych nierobów“, co to mają „aż tyle czasu wolnego“. Co jakiś czas pojawiają się propozycje zmian, które mają „urealnić“ czas godziny pracy nauczycieli. Pewnie dlatego Ministerstwo Edukacji Narodowej chce, aby nauczyciele rozliczali się bardziej drobiazgowo z własnego czasu. Ale... czy aby na pewno zajmując się czasem pracy nauczycieli przyczynimy się do rozwiązania istniejących problemów polskiej edukacji?
Italicus: 9.03.2013,di Cracovia„ITALIANO, I SEGRETI DELLO SCRIVERE CREATIVO”,
Usare una lingua salvandone dall’oblio le risorse lessicali, mantenendone in vita la peculiare varietà fraseologica significa preservarne l’autenticità, dunque amarla. Da questo spirito è nato il „Dizionario delle collocazioni. Le combinazioni delle parole in italiano” di Paola Tiberii, edito da Zanichelli nel 2012.
Fortima: Kurs tłumaczenia filmów (kurs przekładu audiowizualnego), Od 09.03.2013 w Warszawie.
Zajęcia w studiu nagrań, przygotowanie listy dialogowej (lektorskiej), zasady współpracy z lektorem, nagranie próbki tłumaczenia, przygotowanie napisów do filmu, tłumaczenie piosenek dla filmu i teatru!
ettoi.pl: Gry językowe ELI w zestawach z wersją cyfrową!
Księgarnia językowa ettoi.pl Dystrybutor ELI PUBLISHING, LA SPIGA MODERN LANGUAGES Od teraz gry językowe ELI dostępne również w zestawach z grą w wersji cyfrowej.
Wydawnictwo Szkolne PWN: Konferencja metodyczna - język angielski, Warszawa, 09.03.13.
Aktywizacja uczniów na lekcjach języków obcych. Umysł i osobowość w procesie uczenia się jezyka – efektywne wykorzystanie potencjału ucznia – wykład autorski Katarzyny Romanowicz
Wydawnictwo Szkolne PWN: Warsztat metodyczny - język francuski, Katowice , 09.03.13
Styles d apprentissage et activisation en classe avec la série Francofolie express
MNODN: Warsztat pracy nauczyciela języka obcego w gimnazjum i szkole średniej..09.03.13, Kraków.
Ciekawe pomysły na lekcje języka obcego, wzbogacenie warsztatu pracy nauczyciela, rozwój potencjału twórczego nauczyciela języka obcego
<<poprzednie [711] 712 713 714 715 716 717 718 719 720 nastepne>>