korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Playmeandlearn.com: Ekscytujące warsztaty z pasjonatami nauczania w grupach...13.03.16, Kraków.
Zapraszamy Was na sześć ekscytujących warsztatów z pasjonatami nauczania j.angielskiego w grupach dziecięcych i młodzieżowych.
EDUNEWS.PL: JAK INSPIROWAĆ DO DZIAŁANIA?
Dlaczego szkoła w Radowie Małym prowadzona przez Ewę Radanowicz stała się jedną z najciekawszych szkół w Polsce, a kierowana przez Jarka Pytlaka w Warszawie ceniona jest za autorską i jednocześnie oryginalną koncepcję pedagogiczną? Okazuje się, że miejsce funkcjonowania nie ma znaczenia i niekoniecznie musi być przekleństwem, czy atutem. Dlaczego więc jednym się udaje, a inni drepczą w miejscu, szukając przyczyn swoich niepowodzeń
EDUNEWS.PL: KONKURS EUROPEAN LANGUAGE LABEL 2016
Ruszyła piętnasta edycja European Language Label, konkursu przeznaczonego dla instytucji i nauczycieli, którzy w dziedzinie nauki języków obcych szukają nowatorskich rozwiązań, tworzą własne materiały dydaktyczne, wychodzą poza program nauczania. Zrealizowałeś/aś ciekawy projekt językowy? Zgłoś się i zdobądź European Language Label!
EDUNEWS.PL: PRACA I ABSOLWENCI SYSTEMU EDUKACJI
Absolwenci polskich szkół i uczelni częściej niż ich rówieśnicy w krajach Unii Europejskiej podejmują pracę na umowy czasowe. To ich ratuje przed bezrobociem, gdyż w efekcie mniej z nich pozostaje bez pracy. Choć stopa bezrobocia młodzieży znajduje się poniżej średniej dla UE, to i tak problem pozostaje nie rozwiązany – nadal zbyt wiele młodych ludzi ma problem ze znalezieniem zatrudnienia. Czy przyczyny tego stanu rzeczy leżą tylko po stronie podaży pracy, czy może także po stronie nieodpowiednich kompetencji osób poszukujących zatrudnienia?
Wiersze w Metrze 2016 od 01.03 do 30.03.2016, Warszawa.
1 marca rusza kolejna, szósta już edycja „Wierszy w metrze“. Przez miesiąc codzienna podróż metrem zyska nowe, poetyckie oblicze, dając okazję do zatrzymania się i zastanowienia nad naturą poezji, człowieka i otaczającego go świata. Głównym organizatorem wydarzenia jest Europejskie Stowarzyszenie Narodowych Instytutów Kultury EUNIC Warszawa. Projekt jest finansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa.
Teaching&TeacherTraining: Intensywne warsztaty metodyczne dla lektorów uczących młodzież,12-13.03.16
Dlaczego?  Aby wzbogacić swój warsztat pracy o nowe, kreatywne techniki nauczania języka angielskiego! Podczas każdego dnia szkolenia będziemy uczestniczyć w pięciu intensywnych warsztatach, które dostarczą nam konkretne oraz gotowe pomysły na zajęcia! 
EDUNEWS.PL: DZIECI I ICH KONTAKTY W INTERNECIE
"Lepszy internet zależy od Ciebie!" – pod takim hasłem obchodzony był wczoraj Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI). W ponad stu krajach na całym świecie odbywały się wydarzenia, mające na celu podkreślenie roli użytkowników w tworzeniu bezpiecznego i przyjaznego internetu. Taka edukacja w zakresie codziennego "bycia w sieci" wydaje się być konieczna od najmłodszych lat szkolnych, jeśli chcemy, aby sieć służyła także do komunikacji i współpracy ludzi na całym świecie
EDUNEWS.PL: ZMIANY W SIECI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
Jak bardzo zmieniła się sieć szkół ponadgimnazjalnych od 2007 r. i jak samorządy nią zarządzają? W jaki sposób licea konkurują o uczniów i jakich szkół nam przybywa? – o tym przeczytamy w raporcie Instytutu Badań Edukacyjnych pt. Zmiany w sieci szkół ponadgimnazjalnych w latach 2007-2013. W tym okresie spadła liczba uczniów i wzrosło zainteresowanie młodzieży nauką w technikach...
<<poprzednie [391] 392 393 394 395 396 397 398 399 400 nastepne>>